Noviny

10 najkvalitnejších okulárov

10 najkvalitnejších okulárov

Myslíte si, že vaše obočie nie je tak elegantná, ako chcete, aby boli? Máte často pocit, že je potrebné upraviť obočie len preto, že majú pocit, že nie sú správne tvarované? Niet pochýb o tom, že obočie sú neoddeliteľnou súčasťou ženskej krásy, ale potom, máte ísť do salónu zakaždým, keď chcete, aby ženích obočie?

Môžete skutočne upraviť obočie v najštýlovejšie zo spôsobov, pomocou obočie trávnikov! A keď tieto trávnikov pochádzať z renomovaných značiek za vreckový priateľské ceny, čo iného môže každá žena požiadať o! Takže ak hľadáte top obočie zastrihovači z najlepších značiek, tento príspevok je veľmi dobre pokrytá. Pokračuj v čítaní!

Najlepšie obočie na živé ploty pre dámy

1. Wahl Obočie na živé ploty:

Kúpiť Wahl obočie Trimmer Pre ₹ 449,00 @ www.amazon.in/wahl-eyebrow-trimmer

Tento úžasný obočia zastrihávač tiež pomáha pri strihaní prečnievajúce chlpy v nosných dierkach. Ponúka rotujúcich lopatiek, ktoré vytiahnuť nežiaduce chĺpky z obočia a nos bez rezania alebo podráždenie dotknutej oblasti. Ponúka špičkovú hygienu zárez, ako to príde s rukoväťou trvanlivé ocele pre lepšie uchopenie. Je ľahko ovládateľný a čisté. Môžete jednoducho umyť pod tečúcou vodou, aby sa odstránili vlasy v pasci medzi rotujúcimi lopatkami. Najlepšia vec o tomto obočie kosačky je jej vodotesné telo. Wahl obočie zastrihávač ponúka čisté strihanie. Nezanecháva zblúdilý vlasy vzadu. Preto je pokožka jemná a hodvábna po použití.

load...

2. Philips Obočie na živé ploty:

Kúpiť Philips obočie Trimmer Pre ₹ 5,174.00 @ www.amazon.in/philips-eyebrow-trimmer

Tento úžasný voľba obočie starostlivosti je dodávaný s 2 roky záruka. Jeho vodeodolné telo robí to odolný proti pádu rovnako. To beží na batériu, ktorá ponúka slobodu od pripojením k zdroju elektrickej energie zakaždým, keď máte v pláne, aby ženích vaše obočie. Tento umývateľný zastrihávač je dodávaný s čistiacim kefou uľahčiť proces čistenia. Môžete ľahko kĺzať to na všetkých kontúr tváre. Jeho silná rukoväť robí to vhodný pre použitie na tvári. Čepele sú mäkké a ponúkajú správne odstránenie chĺpkov z obočia, hornej pery, bradu a čelo. Tento obočie styler robí party-pripravený v priebehu niekoľkých minút po jeho použití.

load...

Facial Trimmer 3. Panasonic:

Kúpiť Facial Trimmer Panasonic Pre ₹ 2,374.00 @ www.amazon.in/panasonic-facial-trimmer

To obočie zastrihávač je kompletná starostlivosť voľba pre tvár. Jemne vytiahne nežiaduce chĺpky z obočia, na brade, hornej pery, a dokonca aj čelo. Úžasný bezbolestný formula tohto obočie kulmy spočíva v jeho jedinečnej strojárenskej technológie. Jeho jedinečná technológia ponúka dve lopatky rôznych veľkostí. Výsledkom je, že sa vzťahuje na kontúry tváre s ľahkosťou. Môžete ľahko zmeniť tvar obočia s týmto Obočie na živé ploty.

4. Conair Obočie na živé ploty:

Kúpiť Conaire obočie Trimmer Pre ₹ 1,263.00 @ www.amazon.in/conair-eyebrow-trimmer

Tento elegantný obočie zastrihávač je kompletná starostlivosť voľba pre ženy krásu vedomia. Vyzerá to elegantné a módne taky. Funguje to dobre na obočie, a tiež k starostlivosti o vlasy na bradu, čelo a nos. Jemne dvíha fúzy. Z tohto dôvodu je Conair obočie zastrihávač je ideálnou voľbou pre citlivú pleť príliš. Dodáva sa s ochranným krytom pre lepšiu hygienu. Conair obočie zastrihávač beží na batériu. To eliminuje potrebu nájsť nabíjací bod, tu a tam.

5. Bi-Feather Kráľ Hair Trimmer:

Kúpiť Bi-Feather kráľa fúzov Pre ₹ 229.00 @ www.amazon.in/bi-feather-king-hair-trimmer

To dovážajú fúzov je lacná voľba pre ženy. Ponúka bezkonkurenčnú kvalitu za pomerne nízke ceny. Funguje rýchlo na tvárových kontúr. Jemne vytiahne nežiaduce chĺpky z obočia a horných pyskov. Môžete tiež použiť tento Obočie na živé ploty ako bikiny kulmy. Dodáva sa s kefou a beží na batériu.

6. Hladká a hodvábna Facial Pen Trimmer Remington:

Kúpiť Remington obočie na živé ploty @ www.amazon.in/remington-eyebrow-trimmers

Tento uhlový Remington obočia zastrihávač je ideálnou voľbou pre klenuté obočie. Môže byť použitý ako grooming zariadenie vytiahnuť nežiaduce obočie vlasy z rôznych uhlov. Je jasné, že je to ideálna voľba pre úpravu klenuté a dobre štylizované obočie príliš. Je dodávaný s prídavným hrebeňom. Hrebeň zlepšuje proces grooming a pomáha udržať kontrolu na zblúdilý vlasy.

7. Presný zastrihávač Remington:

Buy Precision Trimmer Remington Pre ₹ 1,699.00 @ www.amazon.in/precision-trimmer-by-remington

Jedná sa o živé ploty all-in-one používa na tvár a telo. Ponúka bezbolestné odstránenie chĺpkov z obočia, podpazušia, brada, čelo, slabín a horných pyskov. Dodáva sa s pochodeň svetla. Táto funkcia umožňuje úžasne jednoduché odstrániť nežiaduce obočie vlasy s presnosťou.

8. MPT3000 obočie Obrážacia Remington:

Kúpiť obočie Shaper Od Remington @ www.amazon.in/eyebrow-shaper-by-remington

Tento exkluzívny dámy obočia zastrihávač ľahko odstraňuje nežiaduce chĺpky z obočia, bez podráždenia oblasť. To spôsobí, že žiadne vedľajšie účinky, ako sú vyrážky alebo zápal upon použitie. Dodáva sa s hrebeňom, ktorý robí obočie starostlivosti jednoduchšie. Hrebeň detangles všetky obočie vlasy na rovnakú dĺžku. Tým sa nežiaduceho ochlpenia viditeľné.

9. Westing domu Ladies Trimmer:

Buy Westing domu Ladies Trimmer @ www.amazon.in/westing-house-ladies-trimmer

Tento úžasný fúzov ponúka systém s dvojitým britom. To ponúka lepšiu obočie pripraviť sa. Všetky nežiaduce a zatúlané vlasy môžu byť upravené na rovnakú dĺžku. To fúzov je tiež ideálnou voľbou pre klenuté obočie príliš. Môžete použiť tento zastrihávač zbaviť všetkého nežiaduceho ochlpenia v žiadnom momente.

10. Hodvábny Finish Strunová Braun:

Tento úžasný zastrihávač je pripraviť možnosť na tvár, slabín, paží a podpazušia. Úhľadný tip ľahko odstraňuje nežiaduce obočie vlasy. Ponúka hodvábne hladký a podráždenie bez kože po použití. Rozsah Braun z vyžínačov a epilátory sú celosvetovo preslávené pre perie dotykové mäkkosti, ktorú ponúkajú pri používaní. The Silk Finish zastrihávač sa nijako nelíši od ostatných v jeho dosahu. Je to drahé, ale úžasné, obočie a telo starostlivosti voľbou pre kozmetické nadšencov.

Obočie starostlivosti je nevyhnutná, aby nahliadol lákavá. Huňaté obočie zničiť celkový vzhľad a osobnosť ženy. Obočie trávnikov sú najlepšie a sú užitočné možnosti pre štýl obočie doma. Takéto Kulmy ponúknuť voľný čas experimentovať s vašimi pohľady ľahko z pohodlia vášho domova. Môžu vám tiež ponúknuť komfort dostať strana-ready v žiadnom momente. Jedná sa o ideálnou možnosťou srsti pre náhlych prípadoch, kedy by ste nechceli ísť do salónu.

To sú niektoré z najlepších najlepších obočia trimmers k dispozícii v Indii. Ste tiež fanúšik obočia trimmers? Ktorý obočie zastrihávač z vyššie uvedeného zoznamu je váš obľúbený? Podeľte sa s nami v komentároch!

load...