Noviny

10 Skvelé tetovanie tetovanie

10 Skvelé tetovanie tetovanie

Máte fascináciu pre víly? Nemožno zabudnúť na tie víly, o ktorých vaša babička ti najzaujímavejšie rozprávok povedať? Tieto roztomilé víly sú jedny z najpopulárnejších tetovanie medzi dievčatá v týchto dňoch. Základná konštrukcia roztomilá dievčatko s krídlami sám je veľmi roztomilé a vizuálne príťažlivý. Môžete dokonca ísť na Goth štýlu víl, ktoré znamenajú zla. Víly sú považované za očarujúce stvorenie, ktoré je ťažké zachytiť. Veľkoformátové víla tetovanie vyzerá pekne na hornej zadnej strane, prsníka alebo nohu.

Najlepšie Rozprávkové Tattoo vzory pre dievčatá

1. Prírodné Víla tetovanie:

Tieto víly radi prírodu a môžete získať tieto víly s nafarbený na svojom tele s ďalšími prírodnými prvkami. Pridať farby na to, aby to úplnú podstatu a umelecký vzhľad. Tieto tetovanie znamenať lásku k prírode a jej krásne víly.

2. Dieťa víla Tetovanie:

Detské víly vyzerajú veľmi roztomilý, rozkošný a roztomilý. Môžete získať tieto detské rozprávkové tetovanie nafarbený na koži získať sladké a očarujúce vzhľad. Pridanie farieb bude robiť to viac zarážajúce.

load...

3. Black And White Fairy Tetovanie:

Nepáči svetlé farby na svojom tele? Získať čiernej a bielej tetovanie vyrobený na svojom tele, ktorá vyzerá veľmi atraktívne.

4. Kmeňové Víla tetovanie:

Tribal víla tetovanie vyzerajú najlepšie, keď úplne napustené v čiernej farbe. Vyzerajú zaujímavé, jedinečné a očarujúce. Tieto návrhy môžu byť jednoduché, aj keď aj tie komplikované vyzerajú najlepšie na spodnej strane tela.

5. Víla krídla tetovanie:

Blázon rozprávkových krídla? Chcete mať svoj vlastný? Len dostať víla krídla vytetované na tele. Vyzerajú najlepšie na hornej zadnej strane tela. Pridať farby na ne, aby sa krídla nápadnejšie a upokojujúce pre oči. Tie poskytujú kompletné iný vzhľad ako bežné rozprávkových tetovanie pre dievčatá.

load...

6. Víly s motýľmi Wing Tetovanie:

Motýlích krídel bude vaše tetovanie vyzerať viac inovatívne a kreatívne. Dokonca si môžete inovovať Váš jednoduché víla tetovanie tým, že mu fascinujúce morská panna vzhľad.

7. Zlo Víla tetovanie:

Love zlo víla vyzerať? Získať zla víla tetovanie dizajn vyrobený z kože, ktorá vyzerá veľmi atraktívne a oko chytľavé taky. Zlí víla tetovanie sú spojené s čiernou mágiou a čarodejníctva. Tieto tetovania sú veľmi neobvyklé, pretože jeho zlé významu.

8. Sad Rozprávkové Tetovanie:

Víla tetovanie vždy vyzerať dobre a výbere typu podľa vašej osobnosti je jediná úloha, ktorý musíte urobiť. Sad víla tetovanie tiež dobre vyzerať, ale môže poskytnúť dojem, že ste veľmi smutný so svojím životom.

9. Šťastný Víla tetovanie:

Víla tetovanie predstavovať čokoľvek z mladíckej pocit na nevinné aurou. Víly sú krásy neviazanosť a tajomnosť. Získajte veselý, hravý a farebný víla inked na vašom tele. Tieto tetovanie bude znamenať, že ste spokojní so svojím životom a snaží všetkými možnými spôsobmi, aby sa to viac krásne a šťastné.

10. Fairy World Tetovanie:

Máš chuť žiť v farebnom imaginárneho rozprávkového sveta? Získanie kompletné krásna víla svet inked na vašom tele je pekný a jedinečný nápad.

11. Tinker Bell Tetovanie:

Tinker Bell je animovaný Disney víla, ktorá je dôveryhodná škriatok priateľ Peter Pan je. Pomohla Peter Pan naučí Wendy a jej súrodenci, ako lietať, než ich viedol do Krajiny Nekrajiny, magický svet, v ktorom deti nikdy vyrástol. S Tinker Bell napustené predstavuje detskú a zábava milujúci stranu u jedinca.

12. Fairy prijatie útočisko pred dažďom Tetovanie:

Víla tetovanie dizajn môže mať mnoho úprav. Jedna taká adaptácie by mohlo byť to víla sedí za kvetinu, pričom úkryt pred lejaku. Farba môže byť pridaný, aby sa tetovanie vyzerať umelecké a pekná.

13. Víla sedí na Flower Tetovanie:

Víly sú všeobecne považované za bytosti, ktoré žijú uprostred prírody. To je dôvod, prečo tetovanie víla sedí na kvete by bolo apt adaptácia rozprávky. Víla je zobrazený, dlhé vlasy a bohato zdobená krídlami.

14. Plne farebný Víla tetovanie:

Víla tetovanie, ktorá je sfarbená kompletne by bolo veľmi umelecký spôsob, ako vyzdobiť svoje telo. Tetovanie je forma zdobenia tela a rozprávkové tetovanie vo všetkých jeho farbách bude veľké a majestátne spôsob, ako atrament sám.

Takže, ktorý z týchto návrhov dosť tetovanie vás zapôsobil najviac? Ktorý tetovanie budete dostať zapísaný cez kožu? Prosím, podeľte sa o svoje komentáre s nami.

Viac ako 60 víla tetovanie nápady na, tetovanie pre všetky aplikácie 'spolu s 43 ďalšími kategóriami formovať svoj nápad.

Vyberte si z viac ako 60 víla tetovanie nápadov na, tetovanie pre všetky App ', spolu s 43 ďalšími kategóriami formovať svoj nápad.

Obrázok zdroj: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10

load...