Noviny

10 najlepších animovaných tetovanie designe

10 najlepších animovaných tetovanie designe

Tetovanie sa stali dôležitou štýl vyhlásenie pre súčasnú generáciu. Vyrastali sme sledovania týchto karikatúr a stali sa k nim. Moje obľúbené sú Spiderman a superman. Mnohí ľudia majú tendenciu efektných týchto kreslených postavičiek. Niektoré z nich tiež dostať svoje obľúbené kreslené filmy nafarbený as tetovaním.

Najlepšie Cartoon Tetovanie

Tu je 10 najobľúbenejší kreslená tetovanie:

1. Pepek námorník tetovanie:

Pamätať, akonáhle sme sa milovať námorníka veľa? Ak máte prílohu k tejto karikatúre a stále milujú sa pozerať na to, zvážiť získanie tetovanie Popeye hotovo.

load...

2. Príbeh tetovanie víla:

Pamätať rozprávky, ktoré vaše babička ti? Slávny princ a princezná krásne príbehy. Dievčatá sú zvyčajne spájané s týmito rozprávkami. Tetovanie zobrazujúci týchto rozprávkových postáv sú tiež fascinujúce. Dievčatá často začínajú týkajúce Existuje život s týmito rozprávkovom živote, a chcú mať svoj život, ako ten v rozprávke.

3. Scooby doo tetovanie:

Scooby Doo bol náš obľúbený pes vo svojom detstve. Scooby so svojimi štyrmi členmi tímu používaných k vyriešeniu záhady ľahko zaujímavým spôsobom. Karikatúra bolo na čo pozerať a je veľmi známy. Tetovanie vyrobené z tohto charakteru vám pomôže spomenúť na svoje detstvo dni.

4. Superman tetovanie:

Stále chcú byť hrdinom ako slávny Superman? Chlapci chcú byť hrdina ako Superman a dievča chce chlapca ako je on vo svojom živote. Superman tetovanie sú veľmi časté a milovaný všetkými. To ukazuje svoju lásku k super hrdina a ako veľmi chcete byť ako on.

load...

5. Roztomilé kreslené postavičky:

Roztomilé dieťa karikatúry či dievča karikatúry sú tiež fascinujúce. Tieto tetovania ukazujú, že máte radi jednoduché veci a chcete ostatných, aby zvážila tie roztomilé. Medvedíky sú jedna vec, ktorej dievčatá často milujú, aj keď sú vo veku 30 rokov. Roztomilé kreslené postavičky hovorí veľa o vás a vašej osobnosti a stali sa veľmi slávny v dnešnej modernej generácie.

6. Napínavé karikatúry:

Stále milujú tie elektrizujúca diablami v karikatúry? Komplikované a výkonné čert charaktery boli tiež favoritmi niektoré z nich. Tieto znaky boli veľmi silné a slúži na zobrazenie rôzne zručnosti. Získanie tetovanie týchto postáv vyrobených Je to dobrý nápad, ak ste osobne milujú.

7. Medvedík Pú tetovanie:

Medvedík Pú, musí byť jeden z vašich obľúbených? Príbehy tejto roztomilej Medvedík Pú sú veľmi zaujímavé a príťažlivé. Tento charakter Disney so všetkými svojimi priateľmi použité ako si užiť a zabávať nás veľa. Získanie tetovanie tohto charakteru vyrobený je jeden z vašich najlepších rozhodnutí.

8. Mickey Mouse a Minnie myš tetovanie:

Sú slávne Disney znakov. Tam lásky a náklonnosti bolo na čo pozerať. Oni boli milovaní chlapcov i dievčatá.

9. Funny horror kreslený tetovanie:

Láska k úplnej hrôze nebol príťažlivý v detstve, ale zábavný hrôza býval dobrý nápad. Tieto hororovej karikatúry boli zaujímavé sledovať, a ako sa tetovanie vyrobené z týchto znakov, je to dobrý nápad. Tieto tetovanie často ukázať svoje čaro k nim.

10. Simpsons tetovanie:

Simpsonovci je najdlhší beh kreslený seriál a naša láska k tieto znaky nemôžu byť nikdy nižšia.

Dať svoj nápad dostatok času na test, ak naozaj chcete, napustené, uložiť miesto pre tetovanie dizajn, ktorý nebude ľutoval.

Obrázok zdroj: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10

load...