Noviny

10 najlepších ázijských tetovacích motívov

10 najlepších ázijských tetovacích motívov

Tetovanie sú krásne a živé obrazy, ktoré sú veľmi blízke dnešnej mládež, pretože ich exkluzívnym dizajnom a farbami. V historických dobách, tetovanie boli potlačou pre náboženské a sväté účely, ale teraz sú primárne využívané pre ozdobu. Niektoré tetovanie majú hlboké výklady a sú úzko spojené s osobou ich nosia.

Ázijské Tetovanie:

Ázijské tetovanie sú potlačené hlavne na zadnej alebo spodnej časti nôh osoby, čo pokrýva väčšiu plochu tela. Ázijské tetovanie sú považované za líčiť očakávania, snívanie či postihnutí užívateľa. Ak je osoba sa teší na krásne a očarujúce návrhov, možno považovať nižšie ty.

1. Fighter Asian Tetovanie:

Muži zvyčajne majú tendenciu byť také tetovanie nakreslil. Tieto tetovanie Zdá sa, že sa vzťahujú na nositeľa veľmi úzko. Tieto tetovanie môže byť vystavované v rôznych formách a môžu zobrazovať všetky druhy zbraní a oblečenia. Symbolizuje, žiadny strach, to znamená, že odvahu človeka

load...

2. Jednoduché Asian Tetovanie:

Jednoduché tetovanie sú veľmi jednoduchý ale objaví vynikajúci. Väčšina z časov skíc, ktoré sú jednoduché, vyzerajú veľmi atraktívne pre cudzincov a sú nápadné. Môžu byť súdený doma na vlastnú päsť, alebo môže byť vykonané s pomocou tetovacieho umelca. Jeden môže prispôsobiť tetovanie pridaním farieb a blyští na jeho / jej vlastnej voľby.

 3. Prechodné alebo Label Tetovanie:

Tieto návrhy či kresby sú veľmi dobre známe medzi tetovanie štýlov. Tieto dočasné tetovanie sú k dispozícii všade, a to predovšetkým v podobe samolepky. Tie môžu byť veľmi ľahko aplikuje a tiež môže byť vyradená veľmi ľahko. To môže byť vyrazené na tele človeka podľa jeho / jej vlastnej voľby. Niektoré z nich sú znázornené na obrázku vyššie.

load...

4. Abstrakt Asian Tetovanie:

Abstraktné vzory alebo náčrty sú často radi a oceňujú ľudia. Toto tetovanie je celkom divoký a desivý v prírode. To líči niečo zlé. Abstrakt tetovanie odhalí znamenať samy o sebe a nie sú za normálnych okolností vzťahujú k jednotlivcovi.

5. Floral ázijské Tetovanie:

Kvetinové náčrtky sú veľmi v móde vďaka flush nádherných a upokojujúcich farbách používaných. Tieto kvetinové vzory alebo náčrtky možno čerpať pokryť veľkú plochu tela. Tieto návrhy sú výhodné predovšetkým ľudia, ktorí majú tendenciu byť láskavý k farieb a jasu. Kvety môžu byť zahrať s rôznymi obrazmi líčiť hlbší význam.

6. 3D ázijské Tetovanie:

3D skice sú milovaní a uznané všetky, najmä ženy. Tieto 3D tetovanie dať explicitné zobrazenie zo všetkých smerov, a vzhľadom k flush farieb, majú tendenciu prinútiť ľudí k šialenstvu po nich.

7. Lietajúci Bird Tetovanie:

Mnoho ľudí dáva prednosť lietania vták tetovanie, pretože pokrývajú väčšiu plochu, a vyzerajú veľmi elegantné a príjemné. Priložený obrázok obsahuje orla. Tie sú výhodné predovšetkým ľudia s vysokými myšlienky a očakávania.

8. Accessory ázijské Tetovanie:

Niekoľko tetovanie, keď nakreslil na určitých partiách tela, môže byť vykonané ako príslušenstvo. Vyzerajú veľmi krásne a dokázať, že je ideálny pre všetky druhy príležitosti. Obraz pripojené, tetovanie henou sa nanáša vo forme, ktorá sa nosí hlavne ženy.

9. Veľké ázijské Tetovanie:

Veľké náčrtky alebo vzory vyzerajú veľmi atraktívne a príťažlivé. Môžu byť najmä nosili na krku alebo na chrbte, aby vylepšiť vzhľad tetovanie. Tieto tetovania, keď nakreslil viac ako viditeľné časti tela sa nikdy bez povšimnutia.

10. Dragon ázijské Tetovanie:

Tetovanie na zvieratách sú často obľúbený veľa. Málo tetovanie exponát roztomilosť, zatiaľ čo niekoľko výstavné prudkosťou. Dračí tetovanie vyzerajú veľmi ohnivá a desivá. Tieto tetovania sú preferované predovšetkým ľudia s odvážnou povahou. Tieto tetovanie môže byť opravená, a oni symbolizujú hrôzu a strach.

Dúfam, že sa vám páčil tieto vzory. Ešte nám zanechajte komentár nižšie.

Máte chuť ázijské tetovanie? Vyberte si svoj obľúbený z tohto tetovanie galérie s viac ako 8000 tetovanie.

Obrázok zdroj: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10

load...