Noviny

Coco Chanel je malé čierne šaty - Sartorial príbeh revolučného šaty a neuveriteľná žena

Coco Chanel je malé čierne šaty - Sartorial príbeh revolučného šaty a neuveriteľná žena

"Módny fades.only štýl zaisťuje"

Vzorom pre mnohých, idol pre väčšinu a ikona pre každého! Nie je veľa vedieť, že sa nenarodil ako, Coco Chanel '. Prezývka, Coco 'vzhľadom k dráhe nahradí jej krstné meno, Gabrielle.' Jej príbeh a dedičstva sú zaujímavé, inšpiratívne a nepoškvrnená v každom slova zmysle. A tu je cesta, The Little Black Dress - a. Krajčírsky príbeh revolučný šaty a neuveriteľnú ženou '

Life Of The Legend

Márnotratného návrhár, ktorý bol priekopníkom jej dôb a zostáva nedotknutý až do dnešného dňa. Od skromných začiatkov, aby sa zistilo ríši, Chanel je synonymom módne revolúcia a je idol pre milióny. Tiež väčšina ľudí nevie o tom, že jej zavedenie na, Stitch a šiť 'prvé došlo v sirotinci, kde prežila formatívne roky potom, čo bol opustený jej otcom po matkinej smrti. Toľko k skromných začiatkov. Prekvapujúce je tiež to, aby vedel, že ona najprv nastupuje na výrobu klobúkov v roku 1913, než išla na predstaviť svetu revolučný, malé čierne šaty 'medzi mnohými inými - pre ktorú sme všetci naozaj zaviazaní k nej!

load...

To neskončilo pre ňu. Po nastavení ríši obrovských rozmerov, zriadenie musel byť ukončený po celé roky, pretože svetovej vojny. Ale bytia nezastaviteľnou silu, že znamená, že prestávka robil málo, aby jej zabránil v pohybe vpred. Ona pokračovala v jej značky a znovuotvorenie jej obchod vo veku 71. Jej slobodného ducha a nadšenie boli dostatočne veľké, hmlisté ako celok; bola neúprosná! Citovať jej "Umieral som nudou." Áno, to je Coco Chanel pre vás.

Jej posledné slová na smrteľnej posteli boli nesmrteľné ako jej krajčírskeho života. Tu je to, čo musela povedať svoju komornú: "Ako vidíte, je to, ako zomriete" Dosť rečí, nie je to?

Coco Chanel je malé čierne šaty - The Original LBD!

Ako Coco Chanel dorazil na Couture kolekcie a čo Látky Použila?

Chanel nebol magicky dorazí so svojím bielizeň šnúru a zhromažďovanie couture, keď nastupuje dres najdlhšiu dobu, za prvé preto, že to bolo lacnejšie, a to všetky jej finančné prostriedky by mohli vyniesť. Tkanina bola ľahko ovládateľný, praktický a dobre dopadlo s návrhmi späť. Potom sa presunul na použitie hodváb obleku žien, ktorý bol tiež jeden z mnohých kultových designov jej razil pre ženy. Tiež, netreba hovoriť, rovnakej textílie bola použitá pre legendárny LBD. Chanel užil pridanie ženský dotyk na mužský šaty, ktoré boli celkom splnomocňujú, rovnako ako jej ideológie.

load...

Šifón tkanina s nášivka práce bol tiež široko používané ako ona pokračovala, aby sa plnohodnotné šaty pre ženy. Farebné flitre, motív výšivky a čistý nakoniec našli cestu do svojej zbierky. Tweed bol ďalší látka, ktorá bola použitá pre elitnej sukne, bundy a tiež kúsky pridať definíciu do mnohých ďalších súboroch.

Ako Little Black Dress cestoval do Hollywood Closet

Aj napriek tomu, že LBD získal popularitu po slávnom klasickom Raňajky u Tiffanyho v roku 1961, a Audrey Hepburn sa navždy si pamätal, že; Coco Chanel cesta do Hollywoodu začal oveľa skôr. Položila nohu s nóbl krištáľovo nazdobený šaty v roku 1931 za film "Tonight alebo Forever" a svadobné šaty v "Gréci mali slovo pre nich." A to nie je prekvapením, že ona bola ponúknutá šesťdesiat miliónov dolárov ekvivalentu vtedy pre ňu letieť dole dvakrát z Paríža a byť kostýmová návrhár ku hviezdam MGM. Chanel, niekoľkokrát jasne najavo, že ona nebola Hollywood módny návrhár, ale iba autonómne látka. Vzala Hollywood útokom so svojimi výtvormi.

Chanel však nebol vôbec zaujatý hollywoodske posadnutosti cez vrchol šaty, zatiaľ čo ona verila v couture, ktorá bola podhodnotené a elegantné. Ona jednoducho nemohol zabaliť hlavu okolo hollywoodske posadnutosti s excentrickým dizajnom. Okrem toho si naozaj myslel, že šaty musia pochváliť ženu skôr než zatieni ju. Príďte sa myslieť na to, jej presvedčenie o živote a koherentné vziať na móde je to, čo to znamená byť, Coco Chanel '. Jej tvorba je teraz musíte mať v každom ženskom šatníku alebo aspoň údaj o jej želanie.

Hollywood Celebrity Kto otriasli malé čierne šaty

The Little Black Dress zlomil všetky hranice v žiadnom okamihu a je idol, aby hollywoodske hviezdy, ale to je najviac vyhľadávaná šaty s našimi hviezdami Bollywood rovnako. Tu je dôkaz!

Vojvoda z Windsoru, ktorý bol hrdým majiteľom pomerne málo malé čierne raz povedal:

Čo LBD nebolo už hovoril legiend a módy zostáva nám pridať. Cenený držanie pre ženy svet skončí, pokračuje aj naďalej, že pre teraz a navždy. To sa vyvinul v čase a trendy, ale jedna vec zostáva rovnaká, sme stále bil. Máte vlastní jednu? Alebo viac? Mal by si! Nie že by títo sú niekedy ísť von štýlu, ale my všetci potrebujeme jeden! Aké sú vaše LBD príbehy? Podeľte sa o ne s nami, nechajte lásku blíži!

load...