Noviny

10 Staroveké egyptské tetovanie

10 Staroveké egyptské tetovanie

Egypt je krajina veľkých záhad. S bohatým kultúrnym zázemím a bohatú históriu, tam je veľa vedieť o Egypte! Egyptské tetovanie spravidla obsahujú krásne egyptské symboly a hieroglyfy. Pyramídy, múmie, Sfinga a socha Anubis sú niektoré z krásnych artefaktov a pamiatok starovekého Egypta, ktoré sú často videný napustené na koži fanatikov. Rovnaká záhada, ktorá pohltí Egypt obklopuje tieto symboly a tým z nich robí veľmi populárne. Navyše má z egyptských tetovanie dopadať byť v pohode a funky na pohľad, výsledkom je väčšina ľudí je stále bez znalosti ich pravý význam!

Egyptský Tetovanie a významy:

1. Ankh:

Ankh je symbol, ktorý predstavuje kľúč života. Vzhľadom k tomu, hlavné tepnou z egyptskej civilizácie bol Níl, to je tiež používaný symbolizovať rieku. Je to úžasné tetovanie dizajn, ktorý môže byť napustené na akúkoľvek časť tela. Je to veľmi krásne na pohľad.

2. Udjat alebo Oko:

Udjat symbolizuje uzdravenie a ochranu. Ponúka krásny pohľad. To je ďalší spoločný Egyptský tetovanie, ktoré vyzerá skvele na ženy. To je tiež nazývané oko Horus. Podľa mýtu, Horus bol boh, ktorého oko bolo zničené zlým bohom Set. To bol rekonštruovaný neskôr Thoth. Oko predstavuje silu, múdrosť, prosperity a ochranu. To je tiež známy ako oko Ra.

load...

3. Shen Alebo Nekonečný kruh:

Shen symbolizuje nekonečno. Jej symbolom je slučka, ktorá nemá ani začiatok ani koniec. To je často v kombinácii s inými symbolmi vyjadriť rôzne významy.

4. Hieroglyphs:

Hieroglyfy sú symboly, ktoré predstavujú postavy z egyptského jazyka. Oni nie sú ľahko čitateľné, ale krásny na pohľad. Sú to obyčajná forma egyptských symbolov tetovanie.

load...

5. Faraón:

Faraóni boli králi starého Egypta. Keď boli mumifikované, ich múmie boli pozlátené a mali spoločnú tvár. Faraóni tvorí hlavnú časť egyptských obrazov a umenia. Faraón masky sú bežne nosia veľa. Tieto tetovanie vyzerajú najlepšie, keď sú veľké.

6. Egyptskí Gods:

Egyptskí bohovia nie sú toľko ako páni hinduistickej, ale stále existuje veľa! Z nich najmocnejší a najstaršia boh Ra, ktorý je považovaný boh slnka. Môžete prispôsobiť tieto tetovania vyjadriť to, čo chcete povedať. Tieto tetovania sú farebné, zložité a veľmi hlboká.

7. Cat tetovanie:

Mačky dostali veľmi významné postavenie v starovekom Egypte. Mačka je symbolom plodnosti a materstva. Podľa egyptskej mytológii, Bes, bohyne mačiek, porazil zlého hada AGEP a uľavilo Egypťanov zo svojich problémov.

8. Sphinx:

Aj keď sa jedná o veľmi neobvyklé tetovanie, to je celkom populárne! Sfinga je krásna socha, ktorá bola vyrezaná z jedného masy kameňa. Má tvár muža a telo leva. Jej jediným cieľom je chrániť pyramídy. Sfinga tetovanie je ťažké vytvoriť, ale veľmi krásne na pohľad.

9. Skarabeus:

Scarab chrobáka je často napustené s ankh alebo okom Horus. Jeho krídla sa často pridávajú do iných tetovanie symbolizovať rôzne významy.

10. Anubis:

Anubis, boh mŕtvych, je tiež veľmi časté egyptský tetovanie. To má mačacie tvár a čiernej farby.

Dúfam, že ste našli tento článok na egyptskej tetovanie zaujímavé! Pokiaľ máte radi dávna história, mali by ste určite ísť na tento druh tetovania! Ktorý z nich by ste chceli mať? Môžete vyjadriť v poli nižšie.

Tetovanie môže byť ľahko vplyv, aby vaše tetovanie nápad dostatok času, než to opraviť na ňom.

Obrázok zdroj: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10

load...