Noviny

20 najkrajších kvetov, ktoré sú bežne k dispozícii

20 najkrajších kvetov, ktoré sú bežne k dispozícii

Ste milovníkom kvetov? Chceli by ste na výzdobu svojho domu s niektorými z najlepšie vyzerajúcich kvetín vonku? Ako sa o pestovanie takých exotických kvetín vo vašej záhrade? To by bolo neuveriteľné, že?

Ak nádherné kvety sú to, čo chcete mať vo vašej domácnosti, potom India je krajinou, kam je treba hľadať! Vzhľadom k tomu, že krajina je známa po celom svete pre svoje jasné a farebné kvety. Nájdete nejaké živé, jedinečné a nádherné kvety kvitnúce za všetkých okolností. Tisíce kvetín sú pestované každý rok a najčastejšie používa pre zvláštne príležitosti. Niektoré z nich sú tiež dodávané do cudzích krajín. V skutočnosti, niektoré z hlavných turistických atrakcií v Indii sú známe vďaka svojej úžasnej záhrady, naplnené unikátnych kvetov.

Takže, ak hľadáte pre zoznam najlepších kvetín vonku, potom sa jedná o príspevok, ktorý má byť čítanie! Delay nič viac a choďte do toho!

Krásne kvety v Indii - Top 20:

1. Frangipanis:

Jeden z najkrajších a exotických kvetín nájdených v Indii je frangipanis. Známy pre ich sladkú vôňu a čisto bielej farby, boli uznané ako jeden zo svetovo najcennejších a exotických kvetín. Aj napriek tomu, že sú jemné na pohľad, mali by ste byť prekvapení, vedieť, že svojou povahou sú dosť ťažké. Môžu prežiť teplo a sucho kedykoľvek počas roka a stále darí vyzerať jasný a krásny za všetkých okolností. Frangipanis neobsahujú nektár a prilákať mory pre opeľovanie prevažne v noci s pomocou svojho láka vôňa.

load...

2. Butea monosperma:

Butea monosperma často bol považovaný za plameň lesa. Tento druh je domáci v Indii a dobre známy pre hojenie porúch niekoľkých druhov. Textúra je mäkká a zamatová podobne a farba je Vermilion. Časti tejto rastliny sú použité na prípravu liečiv, aby sa postarať sa o ochorení, ako je očné ochorenie, horúčka, epilepsia, ochorenie pečene, dna a antikoncepčné aktivitu.

3. Ascocenda Princess Mišák:

Ascocenda Princess Mišák je krásna kvetina pôvodom z Indie, známy pre svoje veľké fialové alebo ružové kvety. Môžu byť pestované ako doma, aj keď to je najlepšie, aby im v koši skôr ako hrniec. Korene tejto kvetiny potrebujú pravidelnú zálievku. To je najlepšie pestovať tieto kvety v oblasti, ktorá je dobre odvodnené, ako spaghnum machu alebo hrubé jedľa kôry. Plné slnečné svetlo je tiež dobré pre jeho zdravie.

4. Ganges Primrose:

Ďalšie nádherná kvetina pôvodom z kultúrneho a rôznorodé krajiny India je Ganga Primrose. Listy sú krátke a zelená a okvetné lístky sú čisto biele. Tieto kvety rastú pomerne rýchlo a nie je viac ako tridsať až šesťdesiat centimetrov na výšku. Sú pestované a vyrábané po veľmi dlhú dobu a majú tendenciu sa šíriť rýchlejšie v tropických oblastiach. Ak by ste chceli predstaviť niekoho kyticu k narodeninám, nezabudnite používať túto kvetinu.

load...

5. Lotus:

Lotus je národná kvetina Indie a často bol nazývaný Sacred Lotus. To je určite jedným z najkrajších kvetov v Indii. Nielen, že štát ako odraz nevinnosti, ale aj mládež a čistoty. Nie je to len preto, zo žiarivých farieb sú tieto kvety prichádzajú v, ale aj preto, že ich schopnosti kvitnúť v prostredí, ktoré je zablatené a špinavé.

6. Jasmine:

Čerstvé a nádherné kvety jazmínu sú pýchou Indii. Sú používané v celej južnej oblasti, aby pekne vyzerajúce girlandy. Ženy majú rady zdobia svoje vlasy pomocou tohto dôvodu jeho krásny vzhľad a nádhernú vôňu. Pri návšteve Indie, musíte zahliadnuť týchto úžasných kvetín.

7. Hibiscus:

Jeden z najpopulárnejších kvitnúcich kríkov po celej Indii je Hibiscus. Je známy pre svoje neuveriteľné farby a nádherný vzhľad. Najzaujímavejšie o kvety ibišteka je, že kvitnú iba jeden deň. Čo je zaujímavé vedieť, je to, že každý druh ibišteka kvety iným spôsobom. Oni rastú najlepšie, keď sú pod plnú pozornosť na slnku a je potrebné zalievať aspoň jeden palec za týždeň. Steady teploty sú ideálne pre tieto druhy kvetov.

8. Slnečnica:

Sunflower je najkrajšie kvetina v Indii a je známy pre jeho ohnivé kvetu, veľké tvaru a samozrejme slnku ako vzhľad. Tieto kvety sa pestujú prevažne na výrobu slnečnicového oleja a sú obľúbené pre úžasné zdravotné výhody, ktoré prichádzajú s. Slnečnica je ideálnou voľbou pre väčšinu poľnohospodárov, pretože majú širokú prispôsobivosť, vysoký výnosový potenciál a vyššie ceny alebo zisk.

9. Fox kefa Orchid:

Keď urobíte výlet do Indie, odporúčame vyskúšať niektoré z najkrajších a exotických kvetín tu. Zo všetkých, jeden z najviac voňavý a farebný kvet, ktorý si musí niekedy vidieť je Fox Brush Orchid. Oni sú zvyčajne kryštalické ružovej farby a na jeseň medzi trpasličie druh kategórii. Väčšina z nich sú pestované v košoch, čistého hrnca a teakového kontajnerov. Mnohí tiež chceli pestovať to, ako domových rastliny. Oni sú zvyčajne pestované v médiu, ktoré je dobre odvodnené. Ako príklady možno uviesť strednej fir kôry a strom papradie vlákna.

10. Jungle Germánium:

Jungle Germánium často bol považovaný za plameň lesa alebo džungle plameňom. Oni sú domáci v južnej oblasti Indie. Názov bol prevzatý z indického božstva a je rastlina obvykle pestuje ako okrasná. Často boli použité na prípravu liekov. To môže byť pestované vo vlhkom prostredí sa teplota bude nižšia ako 50 stupňov F.

11. Saussurea Obvallata:

Saussurea obvallata sa pestuje majorly v Himalájach a Uttar Pradesh. Pestuje sa v nadmorskej výške 4500 metrov v severnej. To je tiež známy ako kvetina štátu Uttarakhand. Miestny názov pre túto kvetinu je Kon a Kapfu. Často sa táto kvetina bola použitá na prípravu lieku. To bolo považované za bylina v Tibete. Chuť je veľmi horká a kvet je teraz ohrozený, pretože väčšina ľudí boli to výrub na rôzne účely. Poruchy spojené s reprodukčný systém sa uzdravil pomocou tejto kvetiny.

12. Delonix Regia:

Delonix Regia je známy pre svoje krásne paprade, ako je lístie a nádherný vzhľad. Sú pestované ako okrasné stromy sa nachádzajú nielen v Indii, ale v niekoľkých ďalších častiach sveta tiež. Niektorí ľudia tiež volajú tento strom strom plameň. Kvety vyzerá úžasne a boli často nazývaný Gulmohur. Gul znamená, kvetinu a Mohr znamená páva. Názov v podstate navrhuje výnimočnú krásu a farby na chvost páva.

13. Malý Warty Acampo:

Malý Warty Acampo je orchidea, ktorý je známy pre svoje miniatúrne kvety pestované vo veľkom množstve. Sú pôvodom z východnej časti Himalájí a sú pestované v nadmorskej výške 200 metrov. Kvety sú veľké v tvare a veľkosti a majú jedinú stopku, ktorá by mohla byť buď postaviť, alebo dokonca zakrivený. Tieto kvety sú ťažko kultivovaný a sú namiesto toho použité pre zobrazenie. Veľkosť rastliny sú pomerne veľké, aj keď kvety vyrobené sú malé. Listy sú podlhovasté a gumovitá, a vínnej révy sú strednej veľkosti.

14. Hemerocallis:

Hemerocallis je nádherný hľadá žltý kvet, ktorý má svoj názov odvodený z dvoch gréckych slov, čo znamená, krásu a deň. To nám v podstate hovorí, že každá kvetina, ktorá kvitne trvá iba na jeden deň. V Indii, ktoré sú tiež nazývané Daylily. Prichádzajú v rôznych farbách, tvaroch a veľkostiach a sú jedným z najpozoruhodnejších kvetov, budete niekedy vidieť v Indii. Sú prispôsobiť rôznym podmienkam svetla a pôde a môžu byť pestované po celý rok. Jedná sa o unikátnu vlastnosť nájdete v daylilies. Sa pestujú ako záhradné rastliny v Indii.

15. Tiger Lily:

Jeden z najprestížnejších a exotických kvetín, ktorí hľadajú v Indii je tiger ľalia. Sú ohnivej oranžové kvety pokryté čiernymi škvrnami. Meno tiger bol daný do kvetu z dôvodu výskytu škvŕn na jeho mäkké plátky. Má silnú a sladkú vôňu a vyzerá úchvatne za všetkých okolností. Väčšina častí tejto rastliny môžu byť tiež nejedol. Nie je to úžasné? Sú to trvalky v prírode a môžu byť pestované až asi 3 palce.

16. Marigold Flowers:

Tieto Kvety nechtíka sú domáci v Indii a sú pestované v celej krajine, za všetkých okolností. Zvyčajne sa nachádzajú vo farbe oranžovej a žltej a majú nádherný vzhľad. Majú veľmi silnú vôňu, ktorá zvyčajne pomáha udržať chyby preč. Existuje niekoľko organických záhradníkov v týchto dňoch, ktoré rastú nechtík v blízkosti ich plodiny, takže komáre môžu zostať na míle ďaleko od nich. Inými slovami, sú chrániče plodín taky!

17. Biely dážď Lily kvety:

The White Rain Lily kvety sú ako šafran pre všetkých, ktorí vlastnia vodné záhrady. Zvyčajne sa jedná o jemné kvety, ktoré prichádzajú v rôznych farbách, ako je biela, žltá a ružová. Vyskytujú sa v letných mesiacoch väčšinu času a majú krásny vzhľad. V skutočnosti sú niektoré z najkrajších, jednoduché a docela, ktorí chcú kvety nájdete v Indii.

18. Rose:

Keď jeden hovorí o kvetoch, jeden nemôže zabudnúť ružu! Roses spadajú do čeľade Rosaceae. Existuje viac ako 100 druhov nájdených v tejto kategórii, a tam sú tisíce pestovateľov, ktorí majú radi každoročne rastie túto plodinu. Líšia sa tvarom a veľkosťou a vyskytujú sa v rôznych farbách, ako je červená, čierna, ružová, modrá, žltá a broskyne. Väčšina druhov sú domáci v Ázii, najmä v Indii, zatiaľ čo niektoré sa nachádzajú v severozápadných oblastiach Afriky. Oni sú často nájdený v záhradách, pretože rastie v kroví. Ruže sa používajú na výzdobu kytice, darčeky a ďalšie dekorácie. Rose bol tiež považovaný za kráľa kvetov pre jej univerzálny charakter. Poďte Valentína, a ruže kvet sa stáva všadeprítomný! To je všade ten deň ako červená ruža symbolizuje lásku a vášeň.

19. Dahlia:

Jiřiny sú nádherné vyzerajúce kvety, ktoré sú pestované v celej Indii. Oni sú známi ako hľuzovité korene súťažných trvalky a sú zasadené v priebehu jarných mesiacov. Existuje niekoľko druhov v tejto kategórii a každý z nich kvitnú v plnej kráse! Veľkosť a farba sa môžu líšiť, ale ich krása zostáva rovnaká - dych! Avšak, vždy majú tendenciu byť veľké. Okvetné lístky sú mäkké a tak sú takmer 10 palcov na výšku. Nemôžu byť pestované v klimatických podmienkach, ktoré sú príliš horúco alebo vlhko. Jiřiny vyzerajú najlepšie, keď sú pestované v záhradách a sú pod jasnou žiari slnka.

20. Temple Magnolia:

Chrám Magnolia je v podstate zelený strom, ktorý vytvára krásne biele kvety. Oni sú domáci v severnej Himaláje a dorásť až 30 metrov. Význačná časť Magnolia listy sú vždy dlhé a eplilptic. Okvetné lístky z kvetu sú biele, úzka a ľahko prehliadnuť. Tie sa nachádzajú v Sikkim, Missouri a Uttarakhand taky.

Kvety vypovedajú o kráse prírody. Rozprávajú príbeh o živote v túto chvíľu a šírenie šťastie. Koniec koncov, kto môže udržať úsmevu, keď obdarený krásnym kvety?

Ak ste milovník kvetín, ktorí chcú pridať nejaké krásu vašej záhrady, skúste tieto krásne kvetiny Indie. Urobia nielen vaša záhrada vyzerať zvlášť pekná, ale bude tiež pridať charakter na to!

Aké je vaše obľúbené kvety? Prečo sa vám páči tento konkrétny kvety? Podeľte sa o svoje názory s nami v komentároch nižšie!

load...