Makeup

Top 10 medzinárodných make-up Umelci

Top 10 medzinárodných make-up Umelci

V dnešnom svete módy sa neobmedzuje len na celebrity alebo strana 3 smotánky. V týchto dňoch, niekto so zmyslom pre štýl a, to, čo vyzerá dobre 'má na výber z možností na vyzdvihnutie od. Trend, ktorý sa naozaj dohnal nosí vzhľad vašej obľúbenej celebrity. Avšak, môžete naozaj dokončiť celok bez dokonalého make-upu!

Každý celebrita má svoj obľúbený make-up umelca, ktorý oni sa spoliehajú na tom, či je to pre fotenie alebo vzhľadu celebrít. To môže byť ľahko povedať, že väčšina z týchto osobností by nemala lesk a krásu, ktoré sú obdivované pre, keby to nebolo pre najlepších vizážistov! Aj keď nemusí mať prístup k týmto vizážisti sami, je to však stojí za to vedieť, kto všetko sa zúčastňuje za týchto nádherných obrázkov vidíme a slintať nad.

Top 10 Medzinárodnej vizážistov

Tu je top 10 medzinárodných vizážisti sveta, ktorí sú uznané za ich prínos pri vytváraní krásy cez kozmetiku. Ideme na to!

load...

1. Bobbi Brown:

Jej je dobre uznávané meno vo svete módy a make-up! Bobbi Brown je jedným z najviac zavedených vizážistov na svete. Ona je CEO jej kozmetické firmy, Bobbi Brown Kozmetika a tiež dnes sa ukázať svoje krásy editora.

2. Laura Mercier:

Už ste počuli o Laura Mercier kozmetika, Body & Bath, starostlivosti o pleť a vône? No, Laura Mercier nie je nikto iný ako jeho tvorcom. Celebrity, ako Juliette Binoche, Julia Roberts a Sarah Jessica Parker len pozerať na nej make-up. Na rozdiel od Dolling up celebrít, ona prispieva k pokrytiu návrhy a redakčný výhonky pre niektoré z najpopulárnejších svetových časopisoch.

3. Richard Taylor:

On je jedným z najznámejších vizážistov v Hollywoode. Víťazom 5 Oscarov, 4 BAFTA a mnohých ďalších prestížnych ocenení, Richard Taylor je spoluzakladateľom a čo-riaditeľ Weta spoločností Wellingtonových. Môžete rozpoznať svoje meno vďaka svojmu fantastickému práce na Pánovi prsteňov.

load...

4. Billy B:

On je poradenská maskérka kozmetického gigantu L'Oréal Paris. On pracoval s medzinárodnými módnych a kozmetických časopisoch ako Elle, Harper Bazaar a Vanity Fair. Jeho kreativita a vkus je to, čo z neho urobila jedného z najúspešnejších vizážistov dnes.

5. Pat McGrath:

Ona je menovaný ako jeden z najvýznamnejších vizážistov vo svete medzinárodného časopisu Vogue. To hovorí niečo o nej! Pat McGrath pracoval s celebritami, ako je Jennifer Lopez, Jennifer Aniston a Madonna, len aby sme vymenovali aspoň niektoré. V súčasnej dobe je Procter & Gamble Global Cosmetics kreatívny riaditeľ pre dizajn.

6. Charlie Green:

Je to žena, ktorá bola v oblasti módy a make-up priemyslu za posledných 20 rokov a je stále jedným z popredných svetových vizážistov v obvode! Ona je talent za niektoré z najviac rozprávkového červenom koberci vyzerá sported celebrít.

7. Rick Baker:

Spomínate si na film "Americký vlkolak v Londýne?" No, tu je génius fantastické make-up z roku 1981 filmu. Získal niekoľko Oscarov za svoju tvorivú prácu a je držiteľom rekordu v Guinness World Record Book za to, že príjemca z najviac Oscarov za prispievanie k make-up a štýl v Hollywoode.

8. Stan Winston:

To je muž za medzinárodný make-up na filmoch ako The Jurský park, Predator a Terminator série. Pracoval tiež vo filmoch Avatar a Iron Man. Jeho tvorivý génius je uznávaná ako v Hollywoode, ako aj na medzinárodný okruh.

9. Michele Burke:

Tieň, svetlo, farba a tvar je to, čo tento make-up génius pracuje a je to kombinácia, ktorá sa jej jeden z najváženejších vizážistov na svete. Získala 2 Oscary a 6 nominácií za jej príspevok k vytvoreniu v Hollywoode.

10. Sam Fine:

On je veľtrh módy výtvarná Makeup riaditeľ a Celebrity maskérka a je dobre známy pre jeho schopnosť používať farby a štýl vytvoriť unikátny vzhľad. Jeho práce možno vidieť na obálkach časopisov, vrátane Vibe, Cosmopolitan, podstatou, Marie Claire, atď

S ich kreativitu a vízie, nie je divu, že tieto make-up géniovia sú najlepší v tom, čo robia!

load...