Makeup

DIY - 5 jednoduchých krokov na vytvorenie očné linky Z očného tieňa

DIY - 5 jednoduchých krokov na vytvorenie očné linky Z očného tieňa

Chcete použiť čerstvé, živé a jasné kajals a očné vložky, aby zostali v synchronizácii s najnovšími trendmi? Love pomocou farebné očné tiene, ale nechcete investovať do novej? Žiadny problém, bude dnešný líčenie lekcie vám ukáže super rýchly spôsob, ako urobiť očné linky úplne sám doma! Už ste niekedy premýšľali o tom, ako používať očné tiene ako vložka? Áno, vytiahnuť všetky svoje rozbité očné tiene vám odhodené ako zbytočné. Poďme vytvoriť úplne nový očné linky! Premýšľal o tom, ako očné linky očné tiene? Poďme pokladnice tu:

Potrebné veci pre tento DIY:

Tu je zoznam vecí, ktoré budete potrebovať, aby sa tento očné linky:

  • Malý prázdny kontajner pre uloženie výrobku
  • Uvoľnený pigment alebo očné tiene v ľubovoľnej farbe
  • Voda
  • Očné linky kefa
  • Primer
  • Vatovou tyčinkou

Ako si vyrobiť očné linky s očné tiene:

Postupujte podľa krokov, aby si svoj vlastný očné linky s očné tiene:

load...

Krok 1:

Umyte si ruky, aby ich dezinfikovať. Potom vziať očné tiene podľa svojho výberu. Musí byť v práškovej forme. Pred vykonaním očné linky skontrolujte dátum exspirácie výrobkov. Ak si prajete, aby trblietavých alebo hodvábny očné linky, ísť na práškových očných tieňov, ktoré obsahujú trblietanie či trblietky častíc. Ak chcete, matný povrch pre vaše očné linky, potom ísť na práškové očné tiene v matnou povrchovou úpravou. Dalo by sa tiež použiť prášok červenať, zvýraznenie prášok alebo akékoľvek voľné pigment na výrobu tohto očné linky. Tu som použil svoj obľúbený fialový očný tieň od Lakmat očné tiene palety v Tanjore Rush, aby sa očné linky.

Začnite tým, že jemne zošrotovanie na očné tiene s čistým bavlnenou handričkou a preneste sypký prášok do malej nádoby. Ako môj tieň už zlomené, len som použil tupý nôž tlačiť do kontajnera. Nádoba musí byť čistá a hygienicky nezávadné pred použitím nedošlo k bakteriálnej infekcie. Je to jednoduché, aby dezinfikovať kontajner. Umyte ju detergent tekutým mydlom alebo použite sprej liehom a utrite obal. Použil som starý balzam na pery kontajner pre ukladanie môj očné linky. Ak sa snažíte, aby sa očné linky prvýkrát, uistite sa, že používať iba malé množstvo na očné tiene produktov, aby sa zabránilo plytvaniu. Vyššie očné tiene majú byť prijaté pre výrobu očné linky závisí na tom, koľko si bude vyžadovať.

load...

Krok 2:

Teraz, pridajte niekoľko kvapiek vody do práškovej očné tiene pre vytvorenie konzistenciu kvapalinou podobne. Pokiaľ máte osviežujúci očné kvapky, môžete tiež použiť namiesto vody, aby sa očné linky.

Krok 3:

Pomocou špicatého tenkú očné linky kefu a zmiešajte prášok tiež aby sa vytvorila tenká konzistenciu tekuté vložky. Začnite tým, že pridá niekoľko kvapiek vody, aby sa zabránilo výtok konzistenciu. Zmiešajte tieň prášok očné vody dobrých 2 minút, aby sa zabránilo hrudky v produkte, a skontrolovať pre jemné konzistencie.

Krok 4:

Teraz sa pridá malé množstvo primeru oka alebo tvárový primer k tejto zmesi. Tento krok je voliteľný, ale je odporúčané, pretože to zvýši životnosť na očné linky. To bude tiež zabránilo pokrčenia alebo budging produktu.

Krok 5:

Zmiešajte obsah znovu pol minúty až do primeru dostane sa rozpustí a zmieša sa s očné linky úplne. Zatvorte viečko nádrže pevne, a uložte ju. Táto očné bude trvať dlhú dobu. To bude tiež nevysuší alebo zníženie kvality aj po niekoľkých dňoch skladovania.

Táto očné funguje dobre a trvalo dobrých 4 hodiny na mňa, ako som pridal zápalku. Uplynutí tejto očné linky bude rovnaká ako po uplynutí očné tiene.

Tak, teraz ste vytvorili úplne nový očné linky bez akýchkoľvek nákladov. A ty sa vyhnúť plytvaniu svoj starý očné tiene taky! Ak ste o rozpočte, tento trik je určite niečo, čo by ste mali vyskúšať!

A nezabudnite sa podeliť o svoje názory s nami v sekcii Komentáre nižšie.

load...