Makeup

Najlepšie Shatter - Crackle Nail Polish - naša top 10

Najlepšie Shatter - Crackle Nail Polish - naša top 10

Praskanie leštidla vzal lak na nechty svet búrok, kedy boli prvýkrát zavedené. Kto si predstavoval sebe na nechty s prasklinami ukazujú inú farbu by mohli byť v móde? Ale to je presne to, čo sa stalo. Niektoré základné odtiene praskanie a veľa fantázie je všetko, čo je potrebné prísť s ton vzhľad. Ale najprv je potrebné mať niekoľko základných bodov na pamäti, o nich.

Praskanie potrebujú základný lak pre nich pracovať. Väčšina z nich bude praskať len na pravidelných leštidla, takže glitters sú ne-ne. Tenká vrstva na nechty vám dá veľa jemných trhlín, zatiaľ čo stredne silná jeden bude mať za následok niekoľko širokých trhlín. Príliš silná vrstva nepraská vôbec. A konečne, jeden náter je všetko, čo potrebujete získať efekt. To môže znieť zložito, ale trochu praxe vám pomôže vytvoriť nail art za minútu. Pozrite sa na niekoľko chladné praskanie alebo roztrieštenie laky na nechty, ktoré budete milovať istá:

1. OPI Black Shatter:

Ak chcete experimentovať s rozbije, najlepšie farby, aby si je čierna. Black možno kombinovať s takmer akúkoľvek farbu, ale svetlé odtiene by bolo vhodnejšie. Čo je najlepšie o tejto Black rozbiť je, že to funguje aj na trblietky leštidla. A teraz, čo ešte chceš?

load...

2. China Glaze Platinum kusov:

Som v láske s týmto. Platina kusov je kovový lesk praskanie s množstvom striebra lesk. Kombinácia striebornej cez čierne je jednoducho vynikajúci. Ďalším bodom potrebné poznamenať, je jeho nepriehľadnosť. Je úplne pokrýva čierna.

3. BK Brown praskanie:

Tento je praskanie s rozdielom. Brown Praskanie je čokoládovo hnedé praskanie. Všimnite si, ako trhliny nie sú vaše pravidelné tie vertikálne, ale tak nejako krivky a pomerne jemné. Ideálne nechty, ak nechcete, aby sa šušťanie efekt byť vo vašej tvári.

load...

4. OPI White Shatter:

Ak čierna praskanie je must - mať, môže byť ďaleko za bielu? White Shatter je pekný nepriehľadný praskanie, ktoré by vyzerajú najlepšie spárovaný s ľahkými kovovými alebo trblietky leštidla. Príliš tmavá farba bude vidieť cez biele.

5. China Glaze Haute Metal:

Táto krása pochádza z Číny glazúry zbierke popraskané kovy. Haute Metal je ľahká kovová ružová praskanie s množstvom jemných striebristý - ružových blyští. Milujem, ako to vyzerá viac než čierne. Budete musieť spárovať s podobnými tmavých odtieňov získať plnú efekt lesku.

6. Barry M Burgundsko Croc efekty:

Vzhľadom k tomu, praskanie boli v móde, Barry M rozhodol banky na šialenstvo a prišiel s chladnou variantu. Vínová Croc Effects je tmavo červená metalíza praskanie, ktoré vám poskytuje efekt podobný krokodílej kože. A áno, to vyzerá ako jeden !! Praskanie je celkom dobre v tomto taky. Nosiť ho s kovovým zlatým alebo strieborným nechty.

7. China Glaze Tarnished Gold:

Poškvrnil Gold je celkom kovový matne zlaté praskanie s jemnými striebornými blyští. Zlato je úplne nepriehľadná doplní obe čierne a tmavo hnedej.

8. OPI Red Shatter:

Ďalšie základnú farbu pridať do svojej zbierky. Red Shatter je pravda, červený odtieň. Môžete nosiť v priebehu takmer akúkoľvek farbu. Avšak, ak ste odvážne dosť, preskočiť pravidelné červenej a nosiť tento nad kovovým zlata pre leštenie slávnostných príležitostiach. Pripravte sa otáčať.

9. OPI škvrnitý:

OPI vie, ako sa jednoduché praskanie do ďalšej úrovne. Videli musí byť aplikovaná, rovnako ako vaše pravidelné praskanie, ale namiesto praskliny, zanecháva pekný škvrny na nechty! Multi-farebné pozadie vám dá lepšie pochopenie konceptu. Vyzerá to niekoľkokrát lepšie ako praskanie. Kiež by som mohol dostať svoje ruky na tento jeden....

10. China Glaze Gleam Me Up:

My všetci milujú trochu bling na našom leštidla a teraz prišli na praskanie príliš. Záblesk Me Up je nebo modré trblietky praskanie. Poľský je veľmi, veľmi iskrivý a pútavý. Mám pocit, že to bude vyzerať oveľa lepšie ako svetlejších odtieňov, pretože účinok je trochu stratil v čiernom podklade.

Obrázok zdroj: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

load...