Makeup

6 najlepších make-upov Farby pre modrozelené oči

6 najlepších make-upov Farby pre modrozelené oči

Výberu najlepšie očné tiene odtiene pre vaše krásne oči môže byť skľučujúca úlohu, najmä ak máte modro-zelené oči. Ale dobrá správa je: to nie je až tak bežné farba očí je zarážajúce odtieň a pravý odtieň očných tieňov môže robiť to ešte viac podmanivý. Z modrej na hnedú farbu, očný make-up pre modré zelené oči má najlepšie palety.

Čítajte ďalej a pridať ďalšie hĺbku vášho pohľadu...

Najlepšie make-up pre modré zelené oči:

1. Va-Va Voom Violet

Modrozelené oči vyzerajú skvele s akýmkoľvek tieni purpurovej, takže vytvoriť naozaj elegantný efekt zametanie odvážnejší, svetla či romantickú odtieň fialovej len na stred viečka (čo znamená, vyberte odtieň v závislosti na zamýšľanom vzhľad. ) Naše obľúbené sú Tarina Tarantina Jewel Eye shadow Palette V fantastická a Guerlain Ecrin 6 Couleurs paleta očné tiene. S extra teplo, obe farby mať obrovský rozdiel, keď to pomôže pop oči, bez toho by bol príliš hlasný.

load...

Tip: Pre dosiahnutie najlepších výsledkov sa zabránilo dymový efekt a aby sa vaše očné tiene obmedzený na viečka.

2. Pretty Pink:

Dámy, ak hľadáte pre jemné vzhľad pre vaše oči, a potom hrať s ružovými očné tiene. Super-femme tone prehlbuje svoje modrozelené oči krásne, a ak je zmiešaný hneď to môže vyzerať rafinovaný a bezchybné.

Tip: Prejdite trochu Maybelline Color Tattoo Čisté Pigmenty v ružovej Rebel v celej očné jamky a miešať docela jednofarebné odtieň dobre. Vzhľad je tak zafajčené a svetlé, čo prispieva k okúzľujúcim, éterický vzhľad.

load...

3. Choď Bold:

Tam je niečo magického, čo sa deje na modrozelenej oči, keď modré odtiene vstupujú do hry. Skľučujúca? No, prečítajte si nás von! V rozpore s pravidlom, môžete ísť voľne žijúcich s modrou očné tiene na vašich modrozelené oči - za predpokladu, že si vytvoriť tú správnu kombináciu. To znamená, že aj v prípade, že používate farbu z rovnakej rodiny ako vaše oči, môžete ešte pohrať zmiešaním ju svetlejší tieň!

Perfektný tón, ktorý pôjde dobre s vašou úžasnou farbu očí - milujeme úpadkom bazéna dieťatko V Ocean Blue-, ktorý bude ďalej zdôrazňovať svoje funkcie. Stačí pridať rôzne textúry na oboch odtieňov. Ak je človek trblietky vyzdvihnúť druhý v kamienka, bude to vždy, aby vaše oči vyniknúť.

4. Delicious Bordeaux:

Ak ste sa nudí rovnaké staré, ťažké tmavé efekty, ktoré môžu vyzerať závažné vašich zasnené oči, potom by sme odporúčame zvoliť Bordeaux tón. Prima, odvážny a zaujímavý odtieň, bordeaux funguje skvele na modro-zelené oči, pretože dodáva obrovské teplo a vytvára jemnejší vzhľad. Nielen, že farba má rovnaký účinok ako lesknúce sa hnedou, ale menej tmavšie ako je vaša čierna - farbu, ktorá sa tak odohráva všetci okolo! Odporúčame Estée Lauder Pure Color Envy vyrezávanie očné tiene paleta vo ríbezle túžba vytvoriť trochu nečakaný, ale dômyselný efekt.

5. Beautilicious Brown:

Jednoduchosť môže byť krásny. Takže pre viac univerzálna a lichotivé vzhľad, hnedé očné tiene je kľúčom. Trochou teplej Urban Decay Naked Palette Eyeshadow odtieni hnedej môže vás vyzerať nervózny, ale stále dosť, a farba nie je príliš vonku! Spárovanie sexy očný tieň s minimálnym make-up a jahodovou pery.

6. Daring Berry:

Za vzhľad vysokého napätia, aby tie modrozelené oči lesknúť posilnením červené podtón s praním brusníc na viečka a dymovo čiernym obrysom v bránkovisku.

Za krásny deň na nočnú vzhľad, tento teplejšie podtext, rovnako ako MAC Cranberry - stredne tmavé vínové s mrazom úpravou a rozmazaniu farbu rovnomerne okolo očí. Krútiť dve vrstvy maskary, a ste pripravení ísť!

Páčilo sa tento príspevok vám pomôže nájsť najlepší make-up pre modré zelené oči? Dajte nám vedieť, ak máte nejaké návrhy. Vážime si vašej spätnej väzby.

load...