Makeup

Cetaphil mastná pleť čistiaci prostriedok

Cetaphil mastná pleť čistiaci prostriedok

Už ste niekedy umyl tvár, len aby zistili, že vaša pleť vyzerá mastná priebehu jedinej hodiny? No, ja viem, že až príliš dobre. S mastnú pleť je príťažou. Vaša pokožka dostane veľmi odolné, a vy jednoducho cítiť po niekoľkých hodinách tak nečistý. To je pre mňa neodolateľne umyť tvár často. Som vždy na pozore pred výrobkami, ktoré môžu brániť svoju tvár z vyzerať ako továreň vyrábajúce oleja. Počul som, že Cetaphil je pre mastnú pleť čistiace bol záchranca pre mnoho ľudí. Ale fungovalo to pre mňa? Poďme sa ponoriť do preskúmania zistiť, nie?

Cetaphil OS čistiaci prípravok pre mastnú pleť Review

Opis a balenie

Obal je veľmi skromné, jednoduché biele. To mi dáva pocit, že sa nehrajú žiadne hry s produktom, a nemali príliš sústredí na to, aby to vyzeralo príliš fantázie, pretože ako veria, že sú s kvalitou ňou. To je vždy dobrá vec.

Prísady

AQUA (čistená voda / EAU PURIFIÉE), PEG - 200 hydrogenizované GLYCERIL dlaň (AND) PEG - 7 glycerylkokoát, lauroylsarkosinát sodný, akryláty / Stereathu - 20 METHACRYLATE COPOLMER, glycerín, laureth sulfát, butylénglykol, fenoxyetanol, VODA (MASKOVANIE vonné látky / Fragrance MASQUANTE), panthenol, PEG - 60 hydrogenovaný ricínový olej, EDTA disodný, metylparabén.

load...

Vlastnosti a výhody Cetaphil mastnú kožu vhodný čistiaci

 • Ideálne pre každodenné použitie.
 • Najlepšie výsledky sú vidieť pri použití dvakrát denne.
 • Je odplaví čistý, takže nie je žiadny zvyšok.
 • Je ideálny pre tých, ktorí trpia mastnú, aknóznu a poškodenými kože.
 • Udržuje PH rovnováhu vašej pokožky.
 • Nekomedogénny

Pros

 • Pomáha zbaviť sa akné.
 • Formula produktu peny up pre jednoduché použitie.
 • Jemne odstraňuje olej a nečistoty v pasci vo svojej koži.
 • Cetaphil Mastná pleť čistiace unclogs póry.
 • Zistíte, že váš tvár sa cíti čistá a menej mastný ako prv hodín potom.
 • Je nekomedogénny, čo znamená, že nebude mať žiadne ďalšie breakouts.
 • Vhodné pre citlivú pokožku.

Zápory

 • Obsahuje mierne liečivý vôňu, ktorá nesmie byť príťažlivé pre niektorých ľudí.
 • To nie je pena toľko, ako by malo, čo vyžaduje použitie viacerých výrobkov pracovať až na penu.

Moje skúsenosti s Cetaphil mastnú kožu vhodný čistiaci

Moja koža je veľmi mastná. Je to tak zlé, že keď som umyť tvár ráno, budem musieť použiť tkanivo až po hodine alebo tak kontrolovať olej. Prešiel som nespočet produktov, ktorí sa snažia nájsť niečo, čo by udržal ropy na uzde a zabrániť pupienky. Je vždy pracoval jednu alebo na druhú stranu. Ak by sa udržiaval olej preč, chcel som sa zobudil na druhý deň ráno nájsť niekoľko pupienkov. Nebolo výhru s mojou kožu. Ja by som tráviť hodiny na internete vyhľadávanie produktov, ktoré boli určené pre boj s mastnou pleť. Skončil som robiť veľa nákupy zo zúfalstva a nádeje. Nenechal som vrecku off ľahko buď; či to fungovalo, to mi nevadilo tráviť nejaký peniaze navyše. Je to môj tvár po tom všetkom!

load...

Aj keď ide o mojom pravidelnom výskume, som narazil na Cetaphil mastnú čistenie pokožky, ale myslel nič z toho. Koniec koncov, nie je nič pôsobivé hľadá o tom, a navyše to nebolo drahé! V tomto okamihu bolo vŕtať hlavou, že ak to nie je drahé, to by nefungovalo na mojej koži. K môjmu šťastiu, mám kombináciu mastnú a citlivú pokožku. Takže niečo príliš krutý by okamžite prerušiť ma von. Môžete si predstaviť, môj stav núdze. Bola som z možností, tak som myslel, že by som to dať šancu. Ver mi, že som rád, že som to urobil. Táto zmena nebola okamžitá, alebo cez noc, ale v priebehu týždňa, som si všimol drobné pupienky a do konca mesiaca, som mal takmer žiadne akné! Tiež som si všimol, že jazvy a škvrny zanechané akné pomaly začal slabnúť.

Ako už bolo spomenuté predtým, aj keď je obal príliš fantázie, to robí prácu, takže nie som ten, kto sa sťažujú. Pre mňa je účinnosť prípravku kladie oveľa vyššie, než vzhľad a dojem. Ďalším bodom, ktorý som nemohol ignorovať to, ako cenovo tento čistič bol. To možno ľahko nájsť v supermarkete alebo on-line obchode, čo je veľmi pohodlné. Jediný problém som mal s produktom bola skutočnosť, že nemá peniť až veľa. To ma nutné použiť trochu viac, než som si myslel som potreboval. Takže som musel urobiť odkúpenie pomerne rýchlo. Nie je to tak zlé, hoci. Trvalo takmer jeden a pol mesiaca. Za cenu, že som zaplatil a kvalitu výrobku, myslel som, že by som mohol prehliadnuť tento faktor. Celkovo vzaté, je to vynikajúci produkt.

Ako používať Cetaphil mastnú pleť nočná starostlivosť?

 1. Stlačiť dve hrachu množstvo veľkosti guľôčky na dlani a trieť ruky spoločne vytvoriť penivý textúru.
 2. Naneste penu do svojho vlhkú pokožku a jemne masírujte tvár.
 3. Ho opláchnite vodou a vytrite dosucha.
 4. Nadviazať s tonerom, séra, hydratačný a opaľovací krém.

Doba použiteľnosti

24 mesiacov od dátumu výroby

Množstvo

125 ml

Cetaphil Mastná pleť čistiace Cena

INR 450 na 125 ml

Rating

4-5

Budem Odporučiť?

Áno. Ak máte mastnú pleť a čakali, ako dostať svoje ruky na dobré čistiaci prostriedok, ktorý bude bojovať proti olej a akné, potom je to ideálny produkt pre vás. Okrem toho je tiež vhodný pre tých, ktorí majú citlivú pokožku, ktorá inklinuje k útek z dôvodu akýchkoľvek nepriaznivých produktov. Žiadaný produkt výstrel ako ja! A uisťujem vás, že nebudete ľutovať.

Nákup Link

Cetaphil Mastná pleť čistiace Buy Online At amazon.in

Plne chápem strasti s mastnú pleť. Môže to byť len blíži obeda, ale pre tvoju tvár, to môže cítiť, že sa blíži ku koncu dňa! Skončíte unavený a opotrebovaný, a že lesk na tvári dostane v ceste vašej každodennej činnosti. Väčšina z časov, dokonca začnem cítiť fuj a špinavé, keď mám pocit, olej na mojej tvári. Ak vaše obavy sú niečo ako ja, potom vrelo odporúčam, aby ste skúsiť Cetaphil Oil čistiaci prostriedok. Ísť o svojich úlohách a dobyť svet, žiariť zadarmo!

load...