Makeup

Top 15 skvelých nápadov na make-up na pery, ktoré by ste mali vyskúšať

Top 15 skvelých nápadov na make-up na pery, ktoré by ste mali vyskúšať

Pery sú jedným prvkom nášho tváre, ktorý nás môže vyzerať zvodné a sexi. Krásna sexi pút je dosť, aby silné vyhlásenie. U vekové skupiny, ženy boli naozaj fascinovaný sfarbenie ich pery. V súčasnej dobe, lakovanie pery sa stal art! Áno, to nie je o nič menej ako maľba na plátne.

Top 15 Creative Arts Lip:

Dnes som zostavil 15 kreatívne pery umenie, ktoré, ako dúfam, odporúčame vám skúsiť niečo iné!

1. Animal Print Lip Art:

Tlačí na zvieratách sú klasické, keď ide o módu. Či už sa jedná o šaty, jeho príslušenstva alebo nail art, zviera tlače je milovaný všetkými milovníkov módy. Inšpiráciou tohto živočíšneho tlač pier umenia je majestátny gepard. Použitie ružovej a čiernej kombinácii dáva tento dizajn úžasný efekt.

load...

2. Pop Art inšpirovaný Lip Art:

Inšpirované komiksy a pop artu, to lip art ponúka silnú definíciu na pery s tmavším obrysom, ktorý vytvára jedinečnú anime-ako pery efekt. Čierne detaily v stredu pier pridať ohromujúci rozmer a hĺbku pery make-up.

3. Textúrou Lip Art:

Pozrite sa na tento pery techniky, je skutočne inšpirujúca! Bohaté tmavé čiernej farby s malými klincami na perách vytvára úžasnú textúru.

4. Glossy Melón Inšpirovaný Lip Art:

Inšpirovaný melónu, to lip umenie je okázalo vykonáva s vysokou lesklým povrchom. Má svetlo zelený tón na vonkajších rohoch pier s centrom plnené svetlejšie ružovej farby. Vzory semeno nakreslené v stredu pier jasne ukazujú, kde inšpiráciou pre tento návrh vychádza z!

load...

5. Ombre Lips Umenie:

To lip umenia je v súčasnej dobe najhorúcejšie trend medzi dráhových modelov a hercov. Vplyv Ombre možno vykonať jemné k silnejšiemu variantov. To lip art využíva nádherné farebné kombinácie fialovej a ružovej.

6. Micro Granule Lip Art:

To lip art je super nádherná! Mikro granule, používané v nail art, sa používajú v okázalým spôsobom na pery tu. Bohatá fialová poskytuje ostrý a intenzívny vzhľad pier umenia. Rozhodne to vyžaduje silu a odhodlanie, aby to šport!

7. Farba melange Lip Art:

To lip art vyzerá nič menšieho než maľovanie. Jediný rozdiel je, že plátno tu sú tvoje pery! Žiarivé farby hodená a miešajú do očarujúce vzhľad. Farby krvácať vonku v jednom rohu pier, aby verný vplyv jasných farbách.

8. Trblietavé Lip Art:

Každý z nás milujú lesk! Dodáva trochou lesku na niečí make-up. Pritom bol použitý pre pery. Klasické červenej a zlatej kombinácii vyzerá pekne a tučným písmom.

9. Panda Lip umenia:

To je roztomilý, že jo? V skutočnosti si myslím, že to lip umenie je úžasné! Môžete ľahko vytvoriť tak, že použije biely základ celej tvoje pery a dokončiť ju so 4 čiernymi kruhmi pre oči a uši. Je to naozaj jednoduché, ale napriek tomu sa môže obrátiť ktokoľvek do partie zviera!

10. Sparkly textúrou Lip Art:

Vysoké dúhové modrej a tyrkysovej mikro flitre sú použité pre vytvorenie tohto pier umenia. Farba vyzerá pekne a vibrujúci.

11. Farebné Granule Lip Art:

Textúra vytvorená v tomto pery techniky je ohromujúci. Farebné kombinácie zdvihne na pery make-up na vysokú úroveň kreativity.

12. Drahokamu Lip umenia:

To lip art vyzerá kreatívne. Je navrhnutý s kamienkami rôznych veľkostí pre vytvorenie iskrivý a svetelný efekt.

13. Starry Night Lips:

Prineste svoje obľúbené obrazy k životu! Všetko, čo umenie nadšenci by rád túto verziu Van Gough je Starry Night.

14. Praskala Turquoise:

Tento krásny peru art vytvára dokonalý popraskané kamenný výraz v tyrkysovej. Pokúste sa spárovať, že sa s tyrkysovo nechty rovnako!

Top 15 Ohromujúca Lip Makeup Návody:

Prečítajte si o to vedieť o úžasné lip make-up cvičenie:

1. Trvanlivé Lips:

To dráždi pre rúž pošpiniť a miznúť pred dôležitou udalosťou alebo príležitosti štarty! Aj čelí tento problém niekoľkokrát a som si istý, že máte príliš! Ale s týmto pery make-up trik tutoriálu budete môcť vykonávať rúžu vydrží dlhšie.

2. Ombre Lips:

Pozrite sa na tento pery make-up vzhľad! Vyzerá to úžasné a nádherné, že? Ombre pery sú najteplejšie lip make-up trend, vidieť na dráhach dnes. Vyzerá to pekne a môže mať variácie podľa svojho vkusu. Môžete vytvoriť odvážny vzhľad alebo jemnejší vzhľad výberom svetlejšie farby, ako je ružová do hlbších fialovej! Táto technika je jednoduchá - začať tým, že obloženie vaše pery s tmavšou farbou na pery a vyplniť stred pier s svetlejšie farby. Potom zmes ju hladko za nádherný pút.

3. 3D pery:

My všetci milujú športu sexi, zvodné a očarujúce pery make-up, ako čeliť tento nedostatok. Ale my sa často nepodarí dosiahnuť, pretože z nášho bytu, tenké a nerovných pery. Ale to lip make-up tutorial vysvetľuje, ako vytvoriť, aby nádherné 3D pery na falošné bacuľatejšie a plnšie pery! Trblietanie aplikuje v stredu pier vytvára krásnu ilúziu väčších pier.

4. Perfektné červené pery:

Červená farba na pery môže niekto ísť slabý na kolená. Ale dovoľte mi povedať, ako sa perfektný červená rúž vzhľad nie je zďaleka jednoduché! Ale existuje trik, ktorý vám pomôže získať požadovaný vzhľad! Tento výukový program lip jasne definuje tvar pier zvýrazniť červené pery krásne.

5. Fuller Lips:

Máte tenké a ploché pery? Svetlý, jasný a tučné farby na pery jednoducho nefungujú s tenkými perami. To plnšie pery tutorial pomôže Vykoukal vaše pery bez potreby Botox chirurgii!

6. Dva tónovaný Lips:

Nosiť rovnakú farbu na pery každý deň môže byť nudné a monotónne. Ret makeup trik ako dva-posilnil pery môže priniesť život a zmyselnosť ku svojim perám. Naneste akt alebo ružovkastú farbu na pery celé pery a vyplniť iba stred pier oblasti s svetlejšie farby. Úžasný twist na nudné farby na pery!

7. Prírodné Lips:

Je naozaj možné nosiť svetlé, odvážne a hlbšie farby na pery pre každú príležitosť? Nie, určite nie! To je dôvod, prečo som rád zdieľať tento prirodzený peru tutoriál. To je ideálny pre vysoké školy, kancelárie alebo pre akýkoľvek iný deň, kedy si len chcete dať pauzu od jasných a odvážne farby na pery.

8. Gradient Lips:

Gradient a Ombre pery sú takmer podobnou technikou. Gradientné pery sú jemnejšie a mäkšie povrch. Skúste tento prechodom na pery make-up vyzerať prirodzene krásna, jemná a ženská! Koniec koncov, nie všetci radi športové sladké a bábiky podobné pery?

9. Matné Lips:

Chcú nosiť niečo mäkkého, napriek tomu jasný? Potom tento make-up trik bude ideálny pre vás! Môžete premeniť akúkoľvek lesklý, mrazivý alebo polo krémový rúž do pekného matným vzorca jednoduchým vrstvením zodpovedajúce prášok ruměnec cez rúž. Budete mať úplne prirodzene vyzerajúce matné pery!

10. Vamp Lips:

Chcú transformovať sa do partie zviera divoké? Potom tento vamp tmavé pery tutorial bude perfektné. Technika na dosiahnutie tohto cieľa hľadať je Simple- stačí vytvoriť silnejší ombre účinok s 3 rôznymi výrazné farby na pery.

11. Nude Lips:

Ste fanúšikom Kim Kardashian? Potom budete absolútne milujú tento akt lip make-up tutorial. Väčšina indických dievčatá pigmentované a nerovné pery. Jednoduchá technika vrstvenie korektor celé vaše pery pred aplikáciou rúžu vyrovnáva vaše pery a dáva sexi prirodzený vzhľad!

12. Ideálny Amor Bow Lips:

Budete milovať tento make-up tutorial, ak máte nerovnomerné a ploché pery. Začnite tým, že značenie je X obrazce s pery líniové v najvyššom bode tvojich pier. Potom vytvoriť dokonalý tvar amor lúk a vyplniť pery s rúžom.

13. Cartoon Lips:

Je fantázie alebo Halloween party prísť? Zamieňať s make-up nápady? Potom skúste tento jednoduchý kreslený pier make-up pre transformáciu okamžite do anime tvor!

14. Glitter Lips

Dotyk lesk pridáva veľa korenia a zmyselnosť do nášho make-up, nie? Tento výukový program vyzerá úplne ohromujúca a prefekt pre účastníkov. Vrstva transparentný lesk na pery celé pery a potom aplikovať lesk na pery vytvoriť perfektné strany okamžite!

15. Lesklý pery:

Nič nemôže poraziť up zmyselnosť pre vaše pery, ako sú dávky lesk na pery. Aplikujte dve vrstvy trblietavých alebo vysoko lesklý lesk na pery vzorca nad normálnu rúžu pre okamžité zvodné pery.

To bolo celkom cesta, nie je to pravda? Pre nezasvätených, táto lip výtvarné návrhy sa môže zdať prehnané, ale dávajú nositeľovi určitú postavu! Skúste jeden a budete určite v centre pozornosti na budúci párty sa zúčastniť!

Našli ste tieto lip výtvarné návrhy zaujímavé? Skúsiš to jedno? Aký je váš najobľúbenejší? Podeľte sa o svoje názory s nami v sekcii Komentáre nižšie.

load...