Makeup

Airbrush svadobné makeup Vs Pravidelné make-up - Aké sú rozdiely?

Airbrush svadobné makeup Vs Pravidelné make-up - Aké sú rozdiely?

Svadobný make-up je oveľa zložitejšie, než sa zdá vzhľadom k veľkoleposti nevesty oblečenie. Najmä v Indii, nevesty nosia ťažké oblečenie s množstvom zari a kamenárske práce na nich. To znamená, že ak sa make-up sa vykonáva naozaj dobre, môže to vyzerať bledo v prednej časti bohatý oblečenie!

Aj keď si môžete urobiť svoj vlastný make-up doma, svadobné make-up je najlepšie ponechať na profesionálov a krásy. Vizážisti môžu vytvárať kúzla a urobiť nevesty vyzerať nádherné a úžasné na najväčší deň svojho života!

Je ale prirodzené, že nevesty byť zamieňať o tom, ako chcú obliekať na ich veľký deň. Existuje široká škála produktov na trhu, od medikované na výrobky pre starostlivosť o pleť bez oleja, ktorý sa hlási k tomu, kožu mladší. I keď existujú rôzne druhy make-up, každá z nich má svoje výhody a nevýhody. Aby to bolo všetko zložitejšie, každý maskérka bude ponúkať svoj vlastný názor!

load...

Pre správnu voľbu make-up sa stáva čím jednoduchšie, ak poznáte základy. Dvaja z najobľúbenejších druhov make-upu sú dnes airbrush a pravidelné make-up. Techniky mierne líšiť, ale obe techniky opustiť nevestu hľadá nie menej ako glam bábika na jej veľký deň. Čo teda airbrush make-up znamená? A ako sa líšia, je to z pravidelného make-up, pýtate sa? Prečítajte si, ako sme odhaliť rozdiely medzi týmito dvoma, takže svoju voľbu tad trochu jednoduchšie!

Airbrush Svadobné make-up Vs Tradičné svadobné make-up

Airbrush make-up:

  • Vo svadobný airbrush make-up, odborníci používajú airbrush pištole, kompresor a špeciálne airbrush základ, čo je silikón alebo na báze vody. Základná použitý je tenší, než je normálne kvapalného základu, pretože musí prejsť airbrush pištole. Kozmetička spreje veľmi jemná hmla na koži za mierneho tlaku vzduchu pomocou vzduchového kompresora. Tak airbrush make-up je ľahšia na kožu v porovnaní s tradičnou make-up, ktorý môže vyvolať pocit ťažšie!
  • Na správne použitie, dokonca a konzistentné základ rozprestiera svojej koži, zakrýva škvrny a necháva vás pri pohľade nie menej ako gréckej bohyne! Airbrush make-up tiež ladia dobre, keď vyrovnáva nedokonalosti vašej pokožky. Okrem toho, ako je to ľahké, vaša pokožka môže dýchať a môžete chváliť z prírodného a leštený vzhľad. Vzhľadom k tomu, airbrush make-up zahŕňa postrek len trochu nadácie a make-up, budete vyzerať prirodzenejšie, a umelec potom môže zvýrazniť vaše najlepšie vlastnosti, ako sú oči alebo pery.
  • Airbrush nie je o nič lepší alebo horší ako akákoľvek iná forma make-up. Konečný výsledok závisí na maskérka. Ťažký rúk umelec môže zničiť celý vzhľad pomocou airbrush make-up nástroje na vybudovanie silnej pokrytie. Je preto dôležité, že nemusíte dať svoju tvár na amatérskej experimentovať s, a to najmä ak ste obliekania pre túto príležitosť.
  • Airbrush make-up svadobné vzhľad môže skutočne vás vyzerať očarujúce, bezchybný, a ohromujúci; ako show zátkou! Žiadne ďalšie znepokojujúce o make-up, ktorý koláče a robí váš tvár vyzerať namaľovaný! Čerešničkou na námrazy je to airbrush makeup nešpiní vaše odevy a zostane svietiť dlhšie ako tradičné makeup. Je zaujímavé, že airbrush make-up je vodotesný a nebude slabnúť off, kým ho umyť.
[Čítajte: Avon Kozmetické súpravy v Indii]

Tradičné make-up:

Tradičné svadobné make-up, ako už názov napovedá, je technika používaná od nepamäti ženám sluší. Ženy s obľubou obliekajú po celé stáročia, a ešte predtým, než make-up techniky, ako airbrush make-up vstúpila do obrazu, ženský závod používa dostupných nástrojov miešať make-up na ich koži vyzerať viac atraktívne! Nemusíte navštíviť salón pre zasadnutie tradičné make-up. Môžete jednoducho použiť základ, riasenku a iné kozmetické pomocou štetca, ktoré už máte doma!

  • Základ môže byť kvapalina, prášok, krém na báze a môže byť aplikovaný s použitím huby alebo kefy alebo duo vlákien základného kefu. Môžete použiť aj na špičku prsty jemne miešať v základoch. Vrcholom tradičné make-up je to, že je to oveľa lacnejšie ako airbrush make-up.
  • Avšak Rubom tradičné make-up je, že to môže vyzerať Over-The-top, ak nie vykonané dobré maskérka. Základom je všeobecne silnejší v konzistencii a nadužívanie môže mať za následok, že make-up koláče s časom.
  • Na rozdiel od airbrush make-up, tradičné make-up nie je vodotesný a má tendenciu sa utrieť na oblečenie. Budete pravdepodobne potrebovať príležitostné touch-up po celý večer. Avšak, ak ste šťastie na skvelého umelca, a to aj tradičné make-up môže vás vyzerať žiarivé a krásne.
[Čítajte: India kozmetických značiek]

Verdikt:

Ako už bolo spomenuté vyššie, každý typ make-up má svoje výhody a nevýhody. Nakoniec, vaše osobné preferencie bude rozhodujúcim faktorom pri voľbe medzi airbrush a tradičné make-up!

load...

Zvoliť jemné farby, ktoré sa miešajú s vašej pleti, a nepreháňajte make-up. Čím viac prírodné sa pozriete na ďalšie komplimenty, budete zaplavený!

load...