Makeup

Ako skrátiť Skromné ​​obočie?

Ako skrátiť Skromné ​​obočie?

Pekné tvarované obočie očarí každú ženu. Jedná sa o funkcie, ktoré môžu výrazne zvýšiť krásu a vzhľad človeka, či už žena alebo muž. Obočie definovať riadky niečiu tvár najmä oči. Silnejší obočie boli vždy v móde!

V súčasnej dobe máme veľa chemických a chirurgických zákrokov získať silnejšie obočie. Pomáhajú obnoviť rast obočia. Ale ako viete, že tieto umelé postupy sú pomerne drahé a majú vedľajšie účinky príliš, dáme vám niekoľko prirodzených metód, ktoré boli vždy bezpečnejšie možnosť zahustenie svoje sporé obočie.

Pozrite sa na týchto prírodných možností zahustenie svoje sporé obočie.

Ako zahustiť spor obočie:

1. Kozmetický spôsob:

Najlepší trik thickenscanty obočia je použiť hnedé očné ceruzku. Je to najjednoduchší a rýchly spôsob. Potom sa hnedé očné ceruzku a jemne zafarbiť tenké plochy. Utvárať obočie pomocou tmavo sfarbené hnedou ceruzkou. To by poskytlo voluminised vzhľad svojich skromných obočia.

load...

2. Olivový olej:

Najstaršie a jeden z najlepších spôsobov! Olivový olej podporuje rast obočia vlasov. Každý deň jednoducho masírovať Olivový olej na obočie priestore pred spaním v noci. Pre dosiahnutie najlepších výsledkov, masáže každý deň. Uvidíte viditeľné výsledky za pár dní na pravidelné používanie.

3. Ricínový olej:

Ak ste vždy snívali o husté, čierne obočie, potom zahŕňajú ricínový olej vo svojom každodennom živote. Jednoducho masáž ricínový olej okolo obočia priestoru pre asi 2-3 krát denne. To vyživuje koreň obočie vlasy a drží čo najďalej mikroorganizmy, ktoré inhibujú rast vlasov. Ako ricínový olej je hustý a lepkavý, oklepte ho na vatový tampón a potom použiť.

load...

4. Plnotučné mlieko:

Plnotučné mlieko je ďalší prirodzený spôsob hustým obočím. Jednoducho namočte čistý vatový tampón s plnotučného mlieka a aplikovať ju na obočie oblasti. Po hodine umyť ho. Pokračovať v pravidelnom používaní sa dostať čo najlepšie a efektívne výsledky.

5. Kokosový olej:

Každý z nás vie o magických vlastnostiach kokosového oleja. To môže byť použitý na získanie husté, čierne a dlhé obočie. Jednoducho namočte vatový tampón do kokosového oleja a aplikovať ju na obočie. Udržiavať ju po dobu asi 30 minút a potom opláchnite studenou vodou. Tento postup použiť raz za deň.

6. Aloe-Vera gél:

Aloe Vera je široko známe, že zlepšiť štruktúru našej pokožky a stimuluje rast vlasov. Môžete použiť surové aloe vera gél na obočie a čakať, až vyschne úplne vypnúť. Opláchnite studenou vodou. Môžete použiť túto liečbu dvakrát denne ráno a večer pre dosiahnutie najlepších výsledkov.

7. Pískavica semená:

Namáčanie 2 - 3 čajové lyžičky semien senovky cez noc vo vode. Rozomelú je druhý deň ráno na vytvorenie hladkej pasty. Použiť túto pastu na obočie s pomocou svojich prstov. Aplikovať toto v tej dobe posteli a druhý deň ráno umyte. Pokračujte v tomto ošetrení denne po dobu asi 2 mesiace.

8. Citrónovej kôry a mandľový olej:

Brúsiť kôru z jedného citróna a premiešame v 4 lyžičky mandľového oleja. Pred použitím tejto zmesi počas 10 dní udržať. Po 10 dňoch, mandľový olej absorbuje podstatu a olej z citróna. Použite ju dvakrát denne po dobu efektívne výsledky.

9. Cibule šťava:

Extrahovať šťava z jednej malej cibule. Namočte vatový tampón do šťavy a aplikovať ju na obočie. Cibuľa je štipľavý, ale funguje ako vynikajúci terapiu rastu chĺpkov z obočia.

10. Vitamín bohatej stravy:

Ak má telo nedostatok vitamínov, ako je vitamín B6, zinok, horčík, síru a kyseliny listovej, že brzdí rast obočia. Jedzte čerstvé ovocie a zeleninu, ako je mrkva, hrášok, špenát, banány, melóny a paradajky. Môžete si tiež vziať multi-vitamínové tablety, ako je predpísané lekárom.

Do tej doby sa postarať. Nechaj si to elegantné !!!!!!!!

Zdroj: 1, 2

load...