Makeup

Top 9 svadobné make-up Umelci v Kalkate

Top 9 svadobné make-up Umelci v Kalkate

Bývalé hlavné mesto Indie, Kolkata je prípadová štúdia na protikladov. Mesto z iróniou a kontrastov, elegantné promenády stojí priamo oproti chudoby išiel slumy a výšková apartmány pri zašlé starej bungalovy, lacné stánkov s občerstvením na ulici zaberajú chodníky zrážať s upscale reštaurácií a tradičné Bengálsky nevesta vezme na očarujúce Pozápadničil avatara pre jej po svadbe slávnostné recepcie. Takže kto sú zruční umelci v svadobný make-up, ktoré pomáhajú nevesta Kalkata vyzerať čo najlepšie na jej svadobný deň? Poďme sa pozrieť na prvej desiatke svadobné make-up umelcov v Kalkate, ktorí sú veľa hľadal po pridanie manželský blaženosť v meste radosti.

Top Ten Svadobné umelci v Kalkata:

1. Arpit Ganguly:

Dobre známa tvár v miestnych kozmetických stĺpcoch v mestských novinách a časopisoch, Arpit Ganguly má osem rokov svadobný make-up skúsenosti pod opasku a trénoval pod niektoré z najlepších vizážistov v krajine totiž Cory Walia, Jawed Habib a ďalšie. Jej USP spočíva v prinášaní von krásu a charakter z najčastejších tvárach cez make-up a prelínanie svoj vzhľad dokonale svadobný výbavy a prostredie okolo vás.

Poštová adresa: 25-9 Hospital Road, Shah Road Connector, v blízkosti autobusovej zastávky Gitanjali, Kalkata 700078

2. Nadobudnemee Das:

Obľúbený a vyhľadávaný svadobné maskérka, nadobudnemee Das je skúsený stálicou v tejto oblasti vytvára vlny a veľa humbuku v Kalkata make-up a kozmetický priemysel po dlhú dobu.

load...

3. Jeet:

New Kids on the Block, Jeet je dobre známy pre poskytovanie nevestu, že mäkký ženský vzhľad s množstvom broskyňový a ružové odtiene, ktoré sa dobre hodia pre hanblivé bengálske nevesty.

Adresa: 166cm - 6-7 Lake záhrady, neďaleko Lords viac, Kalkata 700080

4. Abhijit Chanda:

Ďalšie mladý make-up expert, Abhijit zdôrazňuje na najnovšie medzinárodné trendy vo svadobný make-up. Ani jeden príliš veľa bling, Abhijit nasleduje elegantná a noblesná školu make-up a je určite, aby vám, že prírodné a jemné pohľad na svoj veľký deň.

load...

5. Kąkol Sengupta:

Asistent Late makeup maestro Prabir De, Kąkol sa teraz rozdelila na vlastnú päsť vytvárať dôveryhodný identitu ako veľa hľadal po maskérka.

6. Ujjwal Debnath:

Pozoruhodný nováčik, Ujjwal Debnath vytvorila docela meno pre seba v pomerne krátkom čase ako dôveryhodného maskérka. Špecializujúca sa na oboch západnej a tradičné škole svadobný make-up, Ujjwal je určite vám to najlepšie z oboch svetov: retro vzhľad a nový vek glam vzhľad. Na rozdiel od svadobný make-up Ujjwal vytvára značný rozruch v Kalkata módnom priemysle.

7. Abhijit Paul:

Mladý a nastávajúce, Abhijit je najnovšia tvárou na svadobný make-up a styling scény. Dobre vybavená dostatočnými vhľad do najnovších trendov vo svadobný make-up, Abhijit môžete efektívne dať, že nesmelú Bengálsky nevesta vzhľad pre váš svadobný obrad a glam novomanželský vzhľad pre váš príjem.

8. Bridgette Jones:

Dobre známe a veľmi vyhľadávané umelca v svadobný make-up oblasti Kalkata, Bridgette má dlhoročné skúsenosti a je veľmi pútavé všetky najnovšie medzinárodné svadobné trendy make-up. Ďalším spoločným príslušenstvom v miestnych novinách a časopisoch pre krásu a make-up stĺpcov, Bridgette je krém make-up odborníkov Kolkata.

Adresa: 78B Sarat Bose Road, Kalkata 700025

9. Júna Tomkins:

Júna Tomkins nastupuje ako lekárnik a potom postupne stočil smerom k make-up a krásy vytvoriť docela meno a osobitné miesto pre seba medzi svadobné odborníkov make-up Kalkate je. Práca zo salónu júna Tomkins v Ballgunge Circular Road Kalkata, volajte v dostatočnom predstihu, aby si schôdzku za jún je dosť žiadané a jej plán je celkom často balí.

Adresa: 26-2 Ballygunge Circular Road, Ballygunge Kalkata 700019

Dúfam, že sa máte predstavu o magické vizážistov z Kalkaty. Radi by sme čítať vaše názory a pripomienky. Prosím, podeľte sa o svoje názory s nami.

load...