Makeup

8 spôsobov, ako sa zbaviť trvalého tetovania

8 spôsobov, ako sa zbaviť trvalého tetovania

Tetovanie... Sú bolestivé a trvalé, ale všetci sa zdá, že chce jeden. Avšak to, čo sa zdalo ako dobrý nápad v tej dobe sa neskôr ukáže byť dôvodom k ľútosti.

Tetovanie nie sú ničím iným ako injekcia farebného atramentu do kože, ktoré vedú k trvalej a dekoratívnych obrazov. Niektorí dávajú prednosť dostať malé tetovanie, zatiaľ čo iní doslova vyplniť celé telo s farbou symbolizovať ich lásku a vášeň pre niečo, v blízkosti svojho srdca. Existuje mnoho dôvodov, prečo ľudia dostať napustené, ale na druhú stranu, existuje niekoľko ďalších dôvodov, tí istí ľudia chcú odstrániť ich kedysi hýčkaný tetovanie! Jeepers!

Zoberme si tento scenár: pár šialene zamilovaná rozhodnú dostať napustené s navzájom menami, symbolizujúce ich pravú lásku. Ale potom, po nejakej dobe, oni sa rozdelí. Všetky väzby a dlhopisy sú poškodené; Zatiaľ jazva nesúci jeho meno stále zostáva! Tak to je to, čo nazývame "napustené chybu svojho života"!

load...

Vďaka pokroku v kozmetické ošetrenie a operáciách, tam sú niektoré techniky, ktoré vám pomôžu zbaviť sa tých nechcených tetovaní.

Ako odstrániť Permanentný tetovanie?

Vzhľadom k tomu, tu sú účinné metódy na odstránenie trvalé tetovanie:

  1. Brúsenie
  2. Salabrasion
  3. Dermabrázia
  4. Vyrezanie
  5. Chemický peeling
  6. Cryosurgery
  7. Odstránenie tetovania krémy
  8. Laserové odstránenie tetovania

1. Brúsenie

Šmirgľový papier môže pomôcť pri odstraňovaní trvalých tetovaní. V tomto procese, brúsny papier sa používa na škrípanie dole kožu, kým tetovanie značky sú odiera kožu. Avšak, neexistuje žiadna záruka, že vaše tetovanie bude ísť úplne odstránené. Tiež, tam je dobrá šanca, že jazvy po sebe zanechal. Nehovoriac o tom, budete musieť niesť dostatok množstvo bolesti!

load...

Späť na obsah

2. Salabrasion

Po mnoho rokov, salabrasion bol jedným z mála metód používaných na odstránenie tetovania.

Salabrasion je pravdepodobne najviac bolestivé, trýznivé a nepríjemný spôsob odstránenia tetovania. Tento postup zahŕňa čistenie off epidermis okrajovej vrstvy kože, a dostať sa do dermis, druhú vrstvu kože. Dermis je oblasť, kde je prítomný tetovanie atrament. Každé zasadnutie salabrasion trvá asi pol hodiny masírovať drhnutie soli do kože.

Tento postup môže byť neuveriteľne bolestivé a môže zanechať jazvy pozadu. To môže tiež spôsobiť kožné infekcie, alebo spôsobiť vedľajšie účinky, má rád svrbenie, opuchy, kontinuálne krvácanie a pálivý pocit.

Späť na obsah

3. Dermabrázia

Pri tejto metóde sa tetovanie je brúsiť nástroj pre odstránenie všetkých stredných vrstiev kože. To sa vykonáva v anestetikum. Táto metóda odstránenie tetovania môže stáť tisíce dolárov, v závislosti na veľkosti tetovania.

Späť na obsah

4. Excise

Počas vykonávania tohto spôsobu odstránenie excízia tetovania, celá oblasť kože, kde je umiestnený tetovanie, je vystrihnúť. Akonáhle je tetované pokožky odstráni okolí zošity. Ak máte malé tetovanie, potom sa tetovanie môže byť vyrezaná v jedinej relácii, zatiaľ čo ak máte väčšie tetovanie, potom môže byť vyžadované niekoľko stretnutí.

Vyrezanie môže tiež viesť k jazvy.

Späť na obsah

5. Chemický peeling

Počas chemické odlupovanie ošetrenie na odstránenie tetovania, chemický roztok sa nanesie na tetovanie, ktoré vytvoria blistra. Neskôr sa pľuzgier sa odlúpne. Táto metóda sa zvyčajne vykonáva v chirurgických centier a väčšina ľudí má pocit pálenia, nasledovaný znecitlivenie.

Tento postup nie je vhodný pre fajčiarov.

Späť na obsah

6. Cryosurgery

Cryosurgery, tiež známy ako kryoterapia, slúži nielen na odstránenie bradavíc a rakoviny kože, ale aj tetovanie. Počas tejto operácie sa napustené kože vystavená extrémnom chlade pomocou nástrekom zmrazenie prostriedku, kvapalného dusíka, na vyvolanie omrzliny. Akonáhle to bude hotové, oblasť je brúsené cez dermabrasion na odstránenie hornej vrstvy pokožky.

Kým cryosurgery možno považovať za účinný spôsob, ako odstrániť tetovanie, existuje veľa nevýhod, že nežiaduce postup robia. Táto metóda nie je účinná pri odstraňovaní tetovanie farby, ako je žltá alebo zelená.

Cryosurgery je zaradený do kategórie kozmetické chirurgii a málokedy sa vzťahuje poistenie. Najväčšou nevýhodou tohto postupu je, že môže dôjsť k poškodeniu nielen tetovanie oblasť, ale okolité tkanivá rovnako.

Späť na obsah

7. Odstránenie tetovania krémy

Niektoré DIY krémy sú k dispozícii na trhu, ktorá tvrdí, tetovanie slabnúť po aplikácii. Sú to pomerne lacná, ale vyžaduje veľa času a trpezlivosti pre zobrazenie efektov. Obsahujú niektoré chemické látky, ako je TCA, kyselina koji, alfa arbutín a hydrochinónu, ktoré pomáhajú rozpustiť tetovanie. Použitie týchto krémov môže viesť k trvalému zjazveniu a možných vedľajších účinkov.

Späť na obsah

8. Laser odstránenie tetovania

Tento laser odstránenie tetovania technika zahŕňa preniknutiu a rozpad tetovanie častíc, ktoré sa vstrekuje do kože pomocou laseru.

Späť na obsah

Existuje mnoho rôznych typov laserové ošetrenie, ktoré sú používané pre odstránenie tetovania.

A. Laserová liečba Pasívne

Pasívne laserové ošetrenie je jedným z najlacnejších ošetrenie odstránenie tetovania k dispozícii. Táto metóda však spôsobuje tetovanie slabnúť len čiastočne. To je dôvod, prečo väčšina klientov cítiť sklamaný potom, čo sa rozhodli pre túto metódu.

B. Aktívne liečba laserom

Aktívne laserové ošetrenie je jedným z najlepších spôsobov, ako odstrániť tetovanie natrvalo. Odstránenie tetovanie stroj borí farebné pigmenty na menšie častice, ktoré môžu byť ľahko absorbované do tela. Avšak, to nie je úspešná pri odstraňovaní farebné tetovanie. Jedná sa o drahé odstránenie tetovania techniky.

C. Q-spínaný laser liečba Ruby

Q-spínaný rubínový laser liečba je veľmi účinný pri odstraňovaní čiernej a modrej pigmenty, ktoré sú vo tetovanie. Táto technika však nefunguje pre zelenej, žltej a červenej farby.

D. Q-Switched ND-YAG laser liečba

Q-spínače ND-YAG aka neodýmu YAG laserové lúče sú viditeľné pre ľudské oči a najlepšie pri odstraňovaní farebných atramentov, ako červená, modrá, žltá, čierna a zelená. Laserové lúče obsahuje titaničitého na báze fosforečnanu draselného kryštály, ktoré pomáhajú zdvojnásobiť frekvenciu laserového svetla a dosiahnuť hlbšie do kožného tkaniva ako iné laserových lúčov.

E. Q-spínaný laser liečba alexandrit

To je jeden z najpopulárnejších a efektívne laserové ošetrenie, pretože má schopnosť odstrániť zvyšné zelené pigmenty, rovnako, čo nie je možné s inými typmi liečby. Je to jedna z najdrahších a efektívne laserové ošetrenie.

Účinnosť týchto spôsobov odstránenie tetovania, závisí od typu použitej farby, veľkosti tetovania, umiestnenia a veku tetovanie. Tiež, ak máte v úmysle ísť s niektorou z vyššie uvedených metód, majte na pamäti, že to môže spôsobiť silné bolesti a zjazveniu.

Teraz, keď viete, ako odstrániť permanentné tetovanie, by som naznačujú, že skôr ako ísť cez všetku bolesť a ťažkosti, dvakrát rozmyslí, než sa dostane nafarbený. Konečné rozhodnutie je na vás!

Dúfam, že ste našli tento článok užitočný. Podeľte sa o svoje názory v poznámkach nižšie.

load...