Makeup

Top 10 dizajn špičkových špičkových figurín

Top 10 dizajn špičkových špičkových figurín

Mať dokonale pestované nechty je jednoduché, ako dlho ako to je dobre upravený a zdravé. Nič nemôže poraziť čistý, ostrý manikúru !! Súhlasíš? Keď hovoríme o manikúru, francúzskej manikúry udrie do hlavy. Francúzske manikúry sú veľmi populárne voľbou pre manikúru. Vyzerajú veľmi elegantný a patrí medzi top najviac možností pre pracujúce ženy, ktoré nemôžu nosiť funky klinec umenia pracovať.

Avšak v priebehu času francúzskej tipy prešli radikálnu zmenu a dnes nie sú o nič nudnejšie alebo čisto biely ako predtým.

Top 10 French Tip Nail Art Designs

Tu sú naše top 10 French tip nechtov výtvarné návrhy. Pozrieť sa!

1. Creative flitre francúzskej tipy:

Francúzske manikúry možno vykonať v rôznych spôsobov. Niektoré nové prima trendy kreatívne francúzskej manikúry sú vidieť stále viac a viac. Môžete zostaviť francúzskej tipy na modrej po základnom nátere a sledovať niektoré pekné vzory papradí s bielou. Zakončiť so striebornými flitrami. Dal vrchný náter zachovať dizajn. Vyskúšaj to!

load...

2. Air kefovanej francúzskej tipy:

Môžete vyskúšať air brush francúzsky nechty tipy, ktoré v skutočnosti trvať pomerne dlho z dobrej nechtového salónu. S air kefu techník a dostupných šablón akýkoľvek dizajn môže byť kreatívny ľahko a veľmi efektívne. Budete hop do nechtového salónu airbrush pred svadbou?

3. Voda obtisky dizajnérskej francúzskej tipy:

Francúzsky tipy sú obvykle s bielou špičkou, ale môžete pridať svoj vlastný chuti zmenou farby. Použite čierny hrot pre zmenu s čiernym nechtami. Dať na nejaké hviezdy vodnými obtlačky a dať mu rocková hviezda vzhľad. Francúzsky tipy sú už nie to nuda, že? Takže budete snažiť niečo také?

4. Duo Farebná francúzska tipy:

Rovnako ako predchádzajúce francúzske špičky designu si môžete vyskúšať dizajn s 2 farbami. Použite farby s ombre úpravou alebo dúhové povrch a pridajte čiernu francúzsky tip na to. To bude vyzerať veľmi módne. Ak sa vám nedarí získať ombre úprava lak na nechty skúste hubou 2 farby pre tento typ vzhľad. Použite fialovej a zelenej na špongiu a vytvoriť horné a používať čiernu dokončiť.

load...

5. Lisované francúzskej tipy:

Lisovanie je jednoduchý spôsob, ako vytvoriť vzory. Vypracovať svojej francúzskej tipov v normálnom svetle ružovej kože a bielej. Teraz jedným prstom vykoreniť kvetinový lisovacie konštrukciu so špeciálnym bielom lesku pre lisovanie. Pokrytie návrhy tak vytvorené s pekným vrchným náterom.

6. Francúzskych Tipy v Leopard Tlač:

Môžete skúsiť tento typ funky francúzskej špičky dizajnu s ombre úpravou špičky v čiernej a striebornej a nerovných kruhoch vytvoriť francúzsky tip vzhľad. Skúste to. Je to vlastne celkom jednoduché.

7. Trblietavé francúzskej tipy:

Môžete vymedziť francúzsku časť špičky vo francúzskej manikúry s radom blyští. Pomocou línie transparentný lesk s nechtov kefou a potom pat voľné blyští nad ním s ventilátorom kefou. Môžete tiež použiť trblietky značkovacie čerpať tento druh francúzskeho tip nail art.

8. Voľná ​​ruka francúzskej tipy:

Ak ste dobrý s kreslenie rukou potom môžete zostaviť značkové francúzsku špičku s akrylovými farbami. Použiť niektoré kamienky, ktoré urobí celý vyzerajú ako živé, ale bez toho, aby sa príliš veľa viac ako urobí. Môžete si to vyskúšať na družičku stranu taky.

9. Přestříkal na nechty Tipy pre francúzske Nails:

Ako už bolo spomenuté, môžete získať nádherné nechty umenia s air kefa strojov. Tie sú zvyčajne k dispozícii pre maloobchodný predaj. Avšak, ak to dobrý nail art salon používa správne šablóny a air brush stroje potom môžete získať krásne nechty, ako je to vo farbe ľahko. Žiadne ďalšie biele francúzskej tipy.

10. Francúzske Tipy na matný lak na nechty:

Matná nechty sú novým trendom. Si môžete vyskúšať niečo ako toto. Skúste matný čierny lak alebo použite normálna čierna lesk, ale nad ním použiť matný efekt transparentné ochrannej vrstvy, aby sa lak na nechty otočenie matný. Ide o špeciálnu matné transparentné leštidla. Teraz použite normálny čierny lak s leskom na hornej časti pre končeky. Nepoužívajte kryciu vrstvu.

Dúfam, že sa vám páčil náš článok o 10 najlepších francúzskych tip nil výtvarných návrhov. Ktorý z nich je vaša voľba? Prosím, nechajte svoj názor v komentároch nižšie. Tiež, tam je naša nail art nápady app stačí nainštalovať a vyskúšať rôzne ďalšie klinec výtvarné návrhy.

load...