Makeup

Ako aplikovať Bronzer na bledú pokožku

Ako aplikovať Bronzer na bledú pokožku

Corpse. Ako mnohí z vás sa pozrel do zrkadla a cítil sa ako jeden? Som si istá, že nie ste vystúpiť z domu ísť konkurz na Tima Burtona ďalší film o účele. To je bežná sťažnosť, že všetci s bledou kožou má.

Našťastie existuje spôsob, ako sa ukázať v práci a nie dostať sa opýtal, či si chorá. Jedným slovom - bronzer. Ak nie ste oboznámení s týmto produktom, teraz je čas, aby tak urobili. To môže byť váš záchranca a najlepší priateľ na tie jednorázové zlých dňoch (ja viem, že nevyzerám ako mŕtve osoby po celú dobu, jo? Si nádherná, netráp príliš veľa). Úlohou bronzer je zahriať kožu a dá vám vzhľad slnkom pobozkal. To bude prínosom pre všetky tie bledo krásy vonku, ale tiež to môže vrátiť do uhryznúť vás. Aby sa ubezpečil, že nemusíte dostať pohrýzol (potom budete naozaj vyzerať, že ste konkurz na Tima Burtona ďalší film), idem si dať rýchly beh dolu.

Produkty a nástroje potrebné na to samoopaľovacie

Kefy

Typ štetca, ktoré používate pre bronzovanie je docela dôležité. Použitie nesprávneho kefa môže vás vyzerať buď extrémne cake, alebo, že ste preč plávanie v oranžovom lagúny. Ani jeden z nich sú priaznivé konečné výsledky. Pozrite sa na naše odporúčané samoopaľovací kefy!

load...
 1. Reálne Techniky zaťahovací kefa: To je veľký kefu do Real techniky. Najlepšie na tom je, že je to cestovný príjemný.
 2. ELF Cosmetics Bronzing Brush: Tento kefa je pravdepodobne jedným z najlepších štetcov ku kúpe, bez toho aby museli vysolit príliš veľa peňazí.

Bronzer

Bronzer je produkt, ktorý bol vytvorený tak, aby vám teplo, slnko-pobozkal vzhľad po nanesení. To, čo väčšina ľudí vám povie, je kúpiť základ, ktorý je jeden odtieň tmavší, než ste, aby vám opálenie vzhľad. Nepočúvajte k nim, a nemôžem to dostatočne zdôrazniť bod. V opačnom prípade vám bude pripomínať určité citrusové plody, ktoré Tropicana a Minute Maid lásky! Vždy si základ tak, aby zodpovedal s krku, hrudníka a zvyšok tela a potom môžete použiť bronzer zahriať vašu pokožku. To rozhodne vyzerá prirodzenejšie ako rozmazania svoju tvár s nesprávnym základovej tieňa.

Ako sa prihlásiť bronzer Pre bledú pleť

1. Stanoviť Foundation

Dobre, myslím to doslova. Začnite nanesením základ a korektor s cieľom vytvoriť svoju základňu.

2. Kefu Product

Vyzdvihnúť nejaké produkt s samoopaľovacie kefou a zľahka kliknite naň, takže nevzniká žiadny prebytok spad.

3. The Big '3'

Pri použití bronzer, že je dôležité, aby miesta, kde ste samoopaľovacie na mysli. Vy nechcete, aby bronz celú tvár a vyzerajú, ako by si sa valcované okolo v prachu. Zmyslom bronzer je bronz oblasti, v ktorých by sa slnečné svetlo hit.

load...

Jednoduchý spôsob, ako si spomenúť na bezpečných zón samoopaľovacie je myslieť na spôsob, 3 pohybu '. Vytiahnuť imaginárny, 3 'na stranách tváre, počnúc chrámov, do dutín vašej tváre, a vedie do čeľuste.

4. A Little Extra Niečo

Môžete tiež prach niektorí na hornej časti čela, ak máte pocit, že ju budete potrebovať. Nezabudnite použiť ľahké ruky a nie zdvihnúť príliš veľa produktu. Použitím malého produkt robí to vyzerať prirodzenejšie.

Teraz, keď máte tú časť dolu, poďme sa pozrieť na niektoré z najlepších bronzery, ktoré idú dobre s bledou pleťou.

Top 5 bronzer pre bledú pleťou

1. Bobbi Brown Bronzing Powder V tieni zlaté svetlo

Bobbi Brown je renomovaná značka vo svete make-upu. Jedná sa o ľahké bronzer, ktorý vám dáva prirodzene vyzerajúce matný povrch. Dosiahnutie tohto slnkom pobozkal vzhľad ste boli toužení každú sezónu!

 • Vhodné pre mastnú pleť.
 • Môže byť použitý po celý rok.

2. Liz Earle Radiant Glow Bronzer

Tento výrobok je dodávaný s niekoľkými odtieňoch hnedej s miernym leskom, čo sa pozriete žiarivý. Má zostaviteľného textúru, ktorá je ľahká. Štyri farby, keď krúži spoločne na kefkou dodá dokonalé množstvo tepla na koži.

 • Je vhodný pre všetky typy pleti.
 • Ideálne na leto.

3. Makeup Forever Pre bronz Fusion In The Shade Natural Matte Honey

Make-up, ktorý nevyzerá ako make-up je najlepší druh existovať na trhu. To je to, čo Pre bronz Fusion od make-up Forever tvrdí, že je. Tento produkt sa hodí do vášho kože veľmi dobre a začnete premýšľať, či máte ešte na sebe žiaden make-up! To je určite najlepšia bronzer pre bledú pleťou ísť s.

 • Je vhodný pre všetky typy pleti.
 • Dobrou voľbou pre zimu.

4. Revlon Zvýraznenie Paleta In The Shade Bronze Glow

To je určite ten, zabaliť, keď idete na slnečnej dovolenku. Obsahujúce mikro-lesk, tento produkt Revlon môže byť použitý ako rúž, zvýrazňovače, a bronzer.

 • Vhodné pre normálnu pleť.
 • Ideálne na leto.

5. Hoola Podľa výhoda

To je skvelá voľba pre tých, ktorí hľadajú niečo matný. Je veľmi ľahké splynúť a trochu produkt ide dlhú cestu, pretože je vysoko pigmentované. Love kontúrovacia? To tiež funguje prekvapivo dobre pre vybojovať tie lícne kosti.

 • Vhodné pre mastnú pleť.
 • Môže byť použitý po celý rok.

Tipy

 • Použiť trochu produkt v čase, a postaviť to, ak budete potrebovať.
 • Dávajte pozor na farbu, ktorú kupujú. Ak sú svetlejšie odtiene bronzery, urobíte lepšie, keď ich nákup, pretože bude pravdepodobne vyhovovať vaša pleť lepšie.
 • Nezabudnite sledovať, 3 'pohyb za účelom zistenia, kam bronz.
 • Použiť jemné farby v zime. Udržujte teplejšie bronzery v lete dosiahnuť vzhľad slnkom pobozkal.

S tými, budete nikdy skončiť vyzerať ako marhule po použití bronzer. Žiadne ďalšie hrá mŕtveho. Samoopaľovacie perfektne môže vás vyzerať ako bohyňa!

Máte nejaké nešťastné príbehy o bronzery pre zdieľanie? Nejaké dobré produkty by ste odporučili? Ešte komentár nižšie!

load...