Makeup

Dramatic Cut Crease Arabic makeup očí - tutoriál s podrobnými krokmi a obrázkami

Dramatic Cut Crease Arabic makeup očí - tutoriál s podrobnými krokmi a obrázkami

Chcú skúsiť niečo nové sa zdvihnúť vaše oči v tejto sezóne? Potom ste na správnom mieste! Prinášame vám ohromujúci a dramatické očný make-up vzhľad, ktorý zvýrazní krásu vašich očí tým najlepším možným spôsobom. Postupujte podľa tohto návodu sa učiť krok za krokom ilustráciu dramatické zníženie zmačkaniu arabské očný make-up. Rez pokrčiť arabský make-up sa zameriava na dva kľúčové prvky - odvážne a dramatické očný make-up s jemnými pery a tvár make-up. Môžete znovu túto make-up vzhľad vďaka tesne po krok za krokom tutoriál uvedené nižšie.

Stupňovito Tutorial:

Začnime s tutoriálu:

Krok 1:

Začať s čistými a novými očami. Uplatňovať dobrý očný krém hydratuje citlivú oblasť očí. Tu som použil Cream Banjara je Almond pod očami. Zakryť všetky svoje tmavé kruhy pod očami s ťažkých korektor. Tento krok bude zdvihnite očný make-up a pomôcť zabezpečiť silnejší definíciu pre vaše oči. Použil som Kryolan Derma Camouflage Concealer schovať a odľahčiť svoje tmavé kruhy pod očami.

load...

Začnime make-up očí. Použite tenkú špicatou očné linky kefa pre vytvorenie intenzívnu strih zaniknúť vzhľad. Použil som Audrey je očné linky kefa, pretože je veľmi jemná a ukázal na kreslenie elegantné a presné vedenie. Začnite tým, že kreslenie čiary pomocou nasledujúcich prirodzenú bránkoviska vašich očí. Ak budete mať oči otvorené, môžete ľahko nájsť bránkovisku priestor.

Krok 2:

Čiaru úplne do horného vonkajšieho kútika očí a začne mierne klesá to. Ponúknuť uhol podobného vzhľadu, nakresliť okrídlené úrovňou očí. To bude požičiavať krásny dramatický definíciu k svojmu tvaru oka.

load...

Krok 3:

Potom priniesť rad dole jemne vytvorením kratšie a menšie ťahy s pevnou rukou, a pripojte linku k najvzdialenejšiemu rohu horná línia rias. Umiestnite malíček na tvárovej časti hlavy, aby vaša ruka robustné a vyhnúť sa chybám.

Krok 4:

Teraz, vytiahnite do očné linky dovnútra a opatrne, aby malé a kratšie prelínanie ťahy vytvoriť mäkký prechod na očné linky. Dalo by sa použiť rozmazanie štetcom alebo ceruzkou kefa na dosiahnutie tohto kroku. Potom vyplniť najvzdialenejšom kútiku oka s rovnakým Kajal vytvoriť Smokey efekt pre očný make-up.

Krok 5:

Naneste tenkú zlaté farebné trblietavé očné tiene do stredu viečka. Môžete upraviť tento očné tiene podľa svojich preferencií. Môžete si vybrať buď modré, zelené alebo purpurové očné tiene. Pat očné tiene, a vyhnúť sa zmiešaniu, ako sme chceli vytvoriť jasnejšie intenzitu.

Krok 6:

Naneste matný čierny očné tiene nad oblasťou, kde bola Kajal aplikovaných ju nastaviť a aby sa zabránilo pokrčeniu. Potom použite malý špicatý prelínanie štetec a miešať zlato a matná čierna očné tiene. Dalo by sa zastaviť make-up očné tu, ak by ste chceli, aby sa vzhľad menej dramatická. Ale ak máte radi športové hlboké, intenzívny očný vzhľad, choďte do toho a nasledovať ďalší krok!

Krok 7:

Aplikovať hlbokú zelenomodrá farba očné tiene nad stredu vrchnáku vytvorením trojuholníkový tvar pridať rozmer pohybujúci veku očného okolia. Blend ju ticho so zlatom a čierne očné tiene, pomocou prelínanie kefu.

Krok 8:

Uplatňovať rovnakú tmavo zelenomodrá farba očné tiene na spodnej línie rias. Potom naneste maskaru a linka svoje oči na dokončenie vyzerať.

Skončil si! Táto očný make-up je veľmi odvážny a dramatické. Ak chcete ísť na ľahší vzhľad, posun farby od čiernej až po hnedú. Skúsiť niečo iné a wow davu! Ešte skúste to a dajte nám vedieť.

load...