Makeup

10 fotografií z Amisha Patel bez make-upu

10 fotografií z Amisha Patel bez make-upu

Nádherný a odvážny krásu, Amisha Patel robil to obrovská s jej prvom filme opačnom Hrithik Roshan. Predvádzať svoje uber roztomilosť vo filme, ona okúzlila mnohých medzi jej publikom. Jej ďalšou veľkou márnotratnosť bol početné sáčky jej vlastnené priamo z Hermes je jej obľúbená pre Gucci, Prada, Louis Vuitton, Chanel a mnoho ďalších. Čoskoro, keď sa s ňou urobil kolekciu, ona spustila novú výrobnú dom a robil jej režijný debut. Ale ako sa hovorí, Amisha bola vždy dobrodružná a príjemcu riziko. Čoskoro prešiel k začatiu jej očnej značku opotrebenie s názvom Glam. Krásna dáma môže boli videní v niektorej z najviac poburujúce oblečenia, ale napriek tomu pri pohľade vo svojom najjednoduchšom avatara, sa jej podarí vytvoriť elegantný vzhľad.

Amisha Patel bez make-upu Pictures

Nižšie sú uvedené najnovšie 10 obrázkov Amisha Patel bez make-upu.

1. S alebo bez:

Pred a po make-up vzhľad a napriek tomu skontrolovať verziu bez stopy i lesku. To rozhodne hovorí veľa o našej Amisha Patel bez make up kampane. Lepšie zviazané než ľavá voľné, žena má najlepšie vlasy kedy videl medzi aktuálne veľa herečiek.

load...

2. Simpleton:

Videli smeruje k modlitbe stretnúť neskorého Feroz Khan, pani Patel robil ohromujúci vzhľad v bielom salwar Kurta a modrým kvetinovým Dupatta. Jednoduchý oblečenie mal milosť dokonalé indickej dievčatá a nevinné kúzlo, ktoré sa prenáša zakaždým, keď vyjde.

3. Cestovné Wear:

Ona môže rozhodnúť, že bude glam bábiku ako vždy, ale Amisha sa nikdy dať kufre miss dokončiť jej vzhľad. Ako už bolo spomenuté, jej taška šatník vlastné Berkins, guccis a mnoho ďalších žiaducich mená na ňom.

4. Cartoonization:

No, keď herečky rozhodol sa byť chytený, bez toho, aby ich spálne obľúbených paparazzi, Amisha rozhodne ju don, keď cestuje. Šmolkovia sú jej obľúbená, a tak ich párovanie s ňou chudá džínsy s zviazaný účes jej robí vyzerať dokonale roztomilý.

load...

5. Mall Affair:

Krásna Amisha Patel bez make up fotografiu klikol, keď bola preč so svojimi priateľmi robí svoju obľúbenú vec - nakupovanie. No, ako sa hovorí paparazzi takto hviezdy tak, aby ju každý nasledoval. Americká vlajka lesk reliéfne tee práve z nej robí ideálnu dievča od vedľa.

6. Tepláky výlet:

Dobre zamatovej môže byť mimo, ale bez make-upu, môže Amisha Patel vždy pristane v nádhernej materiáli. Obliekania oblek stopy v ružovej zamatu a accessorizing to s zlatým vaku, keď bol Videli prehliadanie v päťhviezdičkovom hoteli odhlasovaní niektoré zo svojich luxusných obchodov.

7. Zranenie módne:

Tento snímok bol stlačili, zatiaľ čo návrate z nemocnice domov. Nádherná Amisha ohromil paparazzi so svojím krátkym LBD a jej žiarivo oranžové Dior vaku. Kto hovorí, očné tiene a lesky na pery nemôžu zapáliť lícom nahor, ak máte zmysel pre módu, ako Amisha.

8. Amisha Patel je Casual Look:

Zábava milujúci herečka rozhodol zachovať ten snob výraz na tvári, ale stále stál krásny vo svetlej ružovej hore. Amisha pozná jej trendy tak dobre, že aj keď sa s priateľmi, že vie, ako najlepšie accessorize sám výstižne.

9. Red Carpet De Glam Look:

Hovorí sa, že musíte mať peknú diva na červenom koberci, ale Amisha verí v vystatuje jej roztomilý úsmev a pózovať pre kameru. A tak klikol bola pani Patel vo väčšine de-glam vzhľad ňou pri šperky značky na trh.

10. Gym-Wear:

Ak nie je nakupovať alebo roamingu, Amisha Patel rozhodne prísť a získať najvhodnejšie telo. Ale človek musí byť reprezentatívne aj pri potení a hoci žiadny make-up, ona napriek tomu dokáže vyzerať čo najlepšie s tými činkami.

Povedzte nám, čo si myslíte o týchto Amisha Patel bez make-up fotky! Boli by sme radi, aby vám čítal názor!

Obrázok zdroj: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10

load...