Makeup

Ako dokonale aplikovať Compact

Ako dokonale aplikovať Compact

Často máme tendenciu DAB kompaktný púder alebo úplne uvoľnene po celej tvári. To nevyhnutne vedie k nerovné alebo cake make-up. Satén hladká textúra môže dosiahnuť len pri správnom používaní výlisku.

Dnes vám ukážeme úžasný spôsob, ako použiť kompaktný pre dokonalý povrch. Zavŕšenie je najdôležitejším aspektom, pokiaľ ide o získanie bezchybný make-up. Chrániť a váš make-up vydrží dlhšie, by vám odporúčame nosiť lisovaný kompaktný s vami po všetky dni. Kedykoľvek cítite trochu spotený, môžete ho použiť pre okamžité touch-up.

Ako sa prihlásiť kompaktný púder dokonale?

Budete potrebovať

  • Nadácie
  • Lisované / voľný kompaktný prášok
  • Prášok kefa
  • Huba aplikátor

Krok za krokom tutorial

Krok 1: Čistiace a hydratačné

load...

Začnite tým, že čistenie a hydratačné svoju tvár. Potom pomocou tvár primer. Pomáha svoj make-up zostať na dlhšiu dobu a dáva dokonca základňu.

Krok 2: Dab Foundation

Použiť korektor na miestach, kde sa vyžadujú pokrytie, ako je okolo úst, pod očami, a na akomkoľvek sfarbeného časti tváre. Dab základ na celú tvár a zmes sa rovnomerne.

load...

Je dôležité vedieť, že použitie kompaktného prášku ide po vašej korektory a nadácie. V každom prípade, ak používate práškom a základ (dva v jednom výrobku), ktoré je možné nosiť samostatne alebo cez make-up, použiť bezprostredne po náteru, alebo na konci po aplikácii základu.

Krok 3: Naneste kompaktný s hubou

Potom sa kompaktný púder v odtieni, ktorý zodpovedá vašej pleti a aplikovať ho na celú tvár s hubou aplikátorom. Pri použití špongiu, aby ste najprv škvrnu produktu a pat dobre na kožu a potom ju zmiešať rovnomerne. Táto technika poskytuje pokrytie a tiež robí pleť vyzerať dokonalý.

Môžete tiež použiť kompaktný púder pomocou našuchorený prášok kefu. Vložte prášku na štetec a prachu z prebytku. Začnite tým, že sa nanášanie od stredu tváre. Pre uplatnenie, používať dlhé ťahy v poklepávaním pohybe, a sledovať ho s rozsiahlym pohybom. Zmiešať ju rovnomerne po celej ploche a v oblasti krku.

Krok 4: rozotrite po celej tvári

Uistite sa, že máte použiť kompaktný púder na krku, rovnako ako ďalších viditeľných miestach. V opačnom prípade váš tvár môže skončiť pri pohľade odlišný od zvyšku tela.

Konečný vzhľad

Make-up vyzerá teraz perfektné a bezchybné. Trochu tvrdá práca oplatí veľký čas, nie je to?

Tipy a opatrenia treba dodržať Kým Použitie Compact

  1. Aplikácia je závislá od typu pleti. V prípade, že máte suchú pleť, použite prášok iba na T-zónu a pod okom. Vyhnúť sa jeho uplatnenie na suchých oblastiach tváre, ako to môže skončiť hľadá nerovnomerný a cake.
  2. Tí, ktorí majú mastnú pleť môžete použiť prášok na celú tvár a rozhodne viac na oblasti, ktoré sú viac tanker, predovšetkým na T-zónu.
  3. Pri použití kompaktný púder dva v jednom, čakať na hydratačné a priame usadiť do pokožky a potom pokračovať s aplikáciou prášku. V opačnom prípade budete skončiť s škvrnité a nerovný vzhľad.
  4. Huba aplikátory sú najlepšie, keď budete potrebovať rýchle pokrytie v niekoľkých vrstvách. Tie pomáhajú v jednoduchú aplikáciu.
  5. Vyberte si kompaktný odtieň, ktorý sa nachádza v blízkosti vašej farbe pleti. Voľba odtieň svetlejší môže pokožka vyzerať sivý po chvíli.

Dúfame, že táto výučba bola užitočná. Ak máte nejaké ďalšie tipy, neváhajte a komentár nižšie.

load...