Makeup

Hindský svadobný makeup tutorial - s podrobnými krokmi a obrázkami

Hindský svadobný makeup tutorial - s podrobnými krokmi a obrázkami

Ak hľadáte pre dokonalý svadobné vzhľad, niečo, čo zvýrazňuje vašu prirodzenú krásu, skôr než sústruženie vás do šablóny nevesta, ste na správnom mieste.

Svadobné zvony sa zdajú byť ísť preč všade, kam sa obrátiť. Veľmi drahá kamarátka sa vydáva skoro, aj keď som bol zaneprázdnený lov pre dokonalý svadobné vzhľad pre ňu, som bol požiadaný, aby napísal tento článok. Tak som skočil s veľkým nadšením, trávia oveľa viac hodín, než bolo nutné, prísť s najlepším hinduistickej svadobné make-up tutorial som mohol.

Pozrel som sa a pozrel sa a pozrel sa. Bolo to to isté všade - couture vyzerá, že by to nešlo dobre off rampy. Potom zrazu som si spomenul, kde som videl pohľad, ktorý nevesta mohol dokonca robiť sama. Ďalšie kamarát priviazal uzol v nedávnej dobe, a musím povedať, že som videl niekoľko Bengálsky nevesty vyzerať tak žiarivý ako ona na jej svadobný deň. A ja som bol na môj spravodlivý podiel na svadby.

load...

Takže dnes, budem vám povedať presne, ako vytiahnuť-off to Hindu nevesta make-up vyzerať dokonale. Pokračuj v čítaní.

Hindu Svadobné Makeup Tutorial

1. Vyčistite tváre a krku

Základy make-up stále zostávajú rovnaké. Použite čistiaci krém alebo make-up odstraňovač vyčistiť vašu tvár a krk. Splash tvoju tvár s chladnou vodou a osušte.

2. Hide Tmavé kruhy

Použite korektor skryť nejaké tmavé kruhy pod očami alebo akné, ktoré ste získali vďaka stresu sú zapojené do Big Fat indická svadba. Potom naneste základný náter. Nevynechávajte to. Vaša nadácia potrebuje niečo držať na dobu šiestich nepárne hodiny v drsných svetlami a okolie veľkého, horúci oheň.

load...

3. Naneste Foundation

Teraz naneste základ. Netreba dodávať, že budete potrebovať vodotesné, pot dôkaz (a ťahu zaistený, ak môžete nájsť) rozmanitosť. Tiež je lepšie vybrať druh, ktorý je dodávaný vo forme peny. Prečo? Vzhľadom k tomu, že máte viac make-up prísť a nechcete vyzerať ako keramické bábiky.

4. Set Foundation Dokonale

Ďalej použiť kompaktný alebo sypký prášok na pomoc nadácii sadu dokonale. Naneste ju našuchorený červenať kefou, aby vám maximálne pokrytie s najmenším ťažkosti.

Obrázok hore odfotil po korektor, boli použité primer a základom. Tiež zachytáva presný okamih, kedy falošné riasy mali byť aplikované.

Rýchly Tip: Ak ste temný krásu, objať ho. Nepremýšľajú o snahe použiť svetlejší odtieň základu alebo kompaktné v snahe vyzerať spravodlivejšie. Dobre mienených napriek tomu otravné ženy príbuzní často požiada, aby ste to. Odmietnuť s úsmevom. Si nevesta. Nikto to bude vyzerať lepšie ako vy.

5. Blushing

Môžete prejsť k červenať teraz. V závislosti na tom, ako temné by ste chceli vaše pery, aby sa, ísť s hlbokým červenať alebo ľahkým popraškom samoopaľovací prášku na zvýraznenie lícnych kostí. Len urob si láskavosť a drž sa ďalej od tmavého oka tmavú kombináciu rtu červenať-tma.

6. Čelo dekorácie

Pre bengálske nevesty, čelo dekorácia je nutnosťou. Navrhoval by som, že dostanete profesionálne alebo umelca v rodine pomôcť. Nechcete, aby to dostať chaotický a ničí make-up, čo ste urobil tak ďaleko.

Make-up 7. Očné

Teraz prichádza všetky dôležité očný make-up. To je tvoj deň, tak, aby vaše oči tak dramatický, ako to zvládneš. Falošné riasy sú tu potrebné. Prečítajte si návod, ako uplatniť Falsies. Naneste tri odtiene očných tieňov a prelínanie vyrovnať tvrdé hrany. Naneste nepremokavé Kohl na spodnej línie rias. Naneste očné linky po pripojení falošné riasy. Ak chcete získať dokonalý vzhľad, postupujte podľa pokynov v tutoriálu - použitie svadobný make-upu.

Na obrázku vyššie, môžete vidieť, že oko a tvár make-up a čelo dekorácie je hotovo. Všetko, čo zostáva, je rúž a starostlivosť o obočie.

8. Fill In obočia

Odstráňte všetky blúdi a následne vyplniť vaše obočie. Použite obočie kefa pre ich tvar dokonale.

9. Pery make-up

Posledným krokom je tu. Použiť Kontúrovacia ceruzka na pery načrtnúť vaše pery. Vyplniť s rúžom odtieňa podľa svojho výberu. Vyčkajte po dobu jednej minúty a potom znovu použiť rúž. A napokon, ak sa vám páči lesklý vzhľad, prejdite prstom na nejaké lesk na pery, a máte všetko nastavené pre komplimenty.

Na obrázku vyššie, môžete vidieť, že sa svadobný make up je takmer hotovo. Áno, to som ja, pomáha nevestu s jej šperky. Aby sa vaše pery make-up na poslednú možnú chvíľu, ak chcete perfektné pút zostať perfektné.

10. Hind Svadobný make-up - Final Look

Vari urobiť krásnu nevestu?

Tu sa jej menej, je-viac make-up funguje perfektne. Teraz, ja nie som zaujatá, sľubujem. Dovoľte mi vysvetliť, ako na to.

Napríklad preto, že make-up vyzdvihuje najlepšie vlastnosti nevesty a nerobí jej vyzerať neprirodzene. Po druhé, a to je veľmi dôležité, nie je súťažiť o pozornosť s jej svadobné oblečenie alebo jej svadobné šperky. Skôr sa dopĺňa obaja. Po tretie, návrh santal pasta na jej čele nie je premôcť celý vzhľad. Tradične, konštrukcia santalové drevo sa nanáša na tvárach taky, ale verte mi, že by ste nechceli byť na nepoznanie na vlastnú svadbu a ani by ste mali chcieť, aby sa posadil pred zúriacej požiar s santalové drevo hroziť odkvapkávať svojej tváre. Si oveľa lepšie s ľahkým popraškom samoopaľovací prášku alebo červenať.

Pozri tiež 29 Ohromujúca obrazy indických nevesty.

Takže sa vám páči tento výukový program s twist? Skutočné nevesta s reálnym make-up a nie len nejaký model predstavuje ako nevesta. Chceli by ste vyskúšať tento vzhľad alebo by si robiť niečo iné?

Ak budete chcieť niečo zmeniť, čo by to bolo? Nezabudnite si dajte mi vedieť. Tiež, ak hľadáte pre dokonalý svadobné vzhľad a nemôže rozhodnúť o druhom, napíšte mi linku, a my na to prísť spoločne.

load...