Makeup

Najlepšie Mehndi dizajn Videá - naša špička 15 tipov

Najlepšie Mehndi dizajn Videá - naša špička 15 tipov

Z exotické krajiny Mid-východnej Ázii, na indickom subkontinente, do Európy a Ameriky - umenie Mehndi je dnes populárny po celom svete. V miestach, ako je India, Pakistanu a na Strednom východe, táto umelecká forma je neoddeliteľnou súčasťou tradičnej kultúry. V iných častiach sveta, Mehdi alebo hena stala populárna body art výstrelok.

Mehndi je podobný tetovanie, ale rozdiel je, že to nie je trvalé. Pokiaľ ide o rôznorodosti Mehndi vzory, nebo je limit! Dobrý Mehndi umelec môže vykúzliť rad návrhov s využitím jej predstavivosť a kreativitu.

Výber správneho prevedenie môže predstavovať vážny problém hojnosti. Takže sme zostavili tento zoznam 15 najlepších Mehndi konštrukcia videa. Prečítajte si o to vybrať dizajn, ktorý je práve pre vás!

load...

Top 15 Mehndi vzory Videá

1. V tomto videu môžete vidieť, že existujú rôzne typy Mehndi vzory sú používané dekorovať dlane a chrbát rúk. V niektorých fotografiách môžete vidieť aj návrhy na nohách. Sú to naozaj zložité povahy.

Teraz Get 50% Off On Our najpredávanejším Mehndi Course - "Majster umenie Mehndi len za 4 hodiny"

2. Arabic Mehndi je jedinečná umelecká. Nie je to tak zložité, ako tradičných vzorov Indian Mehndi. Táto exotická umelecká forma je natretý na pásu cez časť ruky a nohy.

load...

3. V tomto videu môžete vidieť tradičné Mehndi vzory, ktoré sa používajú na výzdobu ruke počas svadby. Mehndi sčervená potom, čo vyschne a niekoľko metód sa používajú na výrobu farieb tmavšie. Jedným z najčastejšie používaných metód zahŕňajú varu trochu cukru vo vode, a umožňujúce mu vychladnúť. Teraz preliať túto zmes do misky. Pridá sa niekoľko kvapiek citrónovej šťavy a aplikovať Lemon Cukrovarníctvo zmesi párkrát na henny po uschnutí. Táto jedna z Mehndi vzory pre ruky videa je docela úžasné, že jo?

4. Ide o komplikovaný Video, ktoré ukazuje, ako použiť Mehndi na dlane a nohy. Návrhy môže vyzerať komplikovaný, ale s praxou sa stáva veľmi jednoduché.

5. To je jeden z indického jednoduchých Mehndi navrhuje videa. Indian Mehndi je zvyčajne komplikované a vyžaduje veľa času a trpezlivosti na dokončenie.

6. Tu môžete vidieť, ako sa prstami slúži na vytvorenie niektorej z najúžasnejších Mehndi vzory. Mehndi vyzerá krásne, akonáhle vysychá. Oni zvyčajne trvajú na koži po dobu 2 týždňov a postupne mizne.

7. Indo-arabská Henna nie je nič iné ako zo stavu techniky nanášania Mehndi s twist. Spája v sebe vnútorné umenia od Arábie a Indie. Sú použité vzory z oboch kultúr. Mehndi je obvykle čierne a je niekedy zdobené trblietkami.

8. V tomto videu si môžete pozrieť, ako naplniť zložité obrysy Mehndi. Avšak, keď ju aplikovať, by malo vyzerať plná s veľmi málo kože dlane vystavená. Zároveň riadky by mal vyzerať dizajn.

Teraz Get 50% Off On Our najpredávanejším Mehndi Course - "Majster umenie Mehndi len za 4 hodiny"

9. V tomto videu sa dozviete, ako vytvoriť niektoré veľmi elegantný dočasné tetovanie pomocou Mehndi. Vedeli ste, že Mehndi je vlastne vyrobený z listov rastliny? Tieto listy sú drviť, na prášok, po vysušení je. Od tej doby sa zvlhčujú dať svoju farbu.

10. Tu je ďalší Mehndi konštrukcia videa pre nevestu počas svadby. Svadobné šaty sú obvykle spracovať v Indii a Pakistane. A Mehndi pridáva na kráse celého svadobného oblečenia.

11. Mehndi je používaná nielen pri svadbách, ale aj počas sviatkov, ako je ramadán a Diwali. Je veľmi dekoratívny a je obľúbený medzi ženami, pokiaľ ide o tradičné slávnosti.

12. Mehndi vzory sú výsadou nie je len nevestu! Ďalšie osoby podieľajúce sa na svadbe tiež zapojiť sa do zábavy. Hostia tiež získať Mehndi aplikovaný na rukách a nohách. To nemusí byť tak komplikované ako svadobný Mehndi napriek tomu, dodávajú farbu a krásu príležitosti. To je jeden z jednoduchého Mehndi vzory video, kde môžete vidieť, ako sa udržať na žiadosť Mehndi jednoduché pre hostí.

13. Tu sú rôzne typy Mehndi vzory človek môže učiť a používať. V tomto videu uvidíte, ako ostatní umenia sa zmieša s umením Mehndi.

14. Henna a Mehndi sú v podstate rovnaké. Avšak, spôsoby, ktoré sú aplikované líšia. Tu si môžete prezrieť niektoré henna aplikácie, ktoré vám pomôžu sa inšpirovať pre svoje vlastné kreatívne návrhy.

15. V neposlednom rade tu uvidíte všetky formy Mehndi a dizajnov henna. Môžu byť naozaj zložité a veľmi jednoduché. Každý návrh sa zdá krajší ako druhý.

Tento zoznam Mehndi konštrukcia videa je ako kvapka v mori. Ale to trvá umelca uplatňovať tieto vzory a pozdvihnúť ich na inú úroveň. Tak ktorý je váš obľúbený vzor?

load...