Makeup

Ako získať horúce Ombre pery

Ako získať horúce Ombre pery

Ombre znamená mať dve rôzne farby, ktoré sú jednofarebné. Ombre štýl bol príliš populárny v farbenie vlasov, nechtov a umenie áno pery!

Ombre pery môže vyzerať úžasné, ale ak nie, urobil správne, že môže vás vyzerať veľmi lacné! Tajomstvo robiť Ombre pery je najprv vyskúšať s bežnými farbami pery. Pohrajte sa s rôznymi odtieňmi, ktoré spájajú dobre dohromady, a akonáhle ste spokojní s výsledkami až potom vystúpiť do voľného priestoru

Pre Ombre pery

Nižšie sú uvedené dôležité kroky obsiahnuté v Ombre lip make-up tutorial.

1. Color Selection

Prvým krokom je zistiť, ktoré dve farby môžu vyzerať dobre dohromady, aby vytvorili efekt. Rozhodnúť farby, vybrať jednu farbu, ktorá je vašou hlavnou farbu na pery. Potom vyberte farbu, ktorá je buď svetlejší ako je vaša základná farby alebo tmavší ako je vaša základnej farby. Ale uistite sa, že je podobný odtieň. Najlepší pohľad na ombre pery sa dosiahne, ak použijete červený rúž a spárovať ho s najtmavšie hnedou máte. Ale pre začiatok, mali by ste sa rozhodnúť pre ružovú alebo tmavo hnedá s vašou červené. Ak ste sa rozhodli pre ružové ako svoju základňu potom použiť oranžovú rúž alebo hnedý jeden pre ombre účinok. Tajomstvo je použitie dvoch farieb, ktoré môžu byť použité na vytvorenie gradientu farby na perách.

load...

2. Technika

Ďalším krokom je výber techniku. Existujú rôzne spôsoby, v ktorom môžete vytvoriť farebný gradient DIY ombre pery. Majúci jeden peru v tmavšom odtieni ako druhý, s použitím gradientu od vonkajšieho okraja najviac na vnútornej väčšej časti z pier, alebo dokonca ísť vodorovne tak, že jeden kútiku úst je svetlejší než druhom rohu.

3. Two Tone Effect

Najjednoduchšia forma ombre pery je použiť svetlejší odtieň na jednom britu a tmavší odtieň na druhej pery a potom ich zmiešavanie v na vnútornej strane pier.

4. Vonkajšie Diabol

Budúci Technika použitie farieb je linka vaše pery s kontúrovacou, ktorý je jeden odtieň tmavší ako ste základňa rúže farby. Držať líniu silnejší na rohoch a kužeľ off, ako budete pohybovať na krivke pier. Potom naneste základný rúžu na pery vynechať vnútornú najväčšiu časť pier. Vo vnútornej väčšej časti, použite svetlejšie rúž a vršok s jasným leskom na vyrovnanie to všetko von.

load...

5. Vnútorné čert

Táto technika je jednoduchá obrátenie predchádzajúce. Zvrátiť používanie farieb tak, aby vnútorné väčšej časti pery je tmavší a farby dostať ľahšie, ako budete pohybovať vonku. Táto metóda vyzerá najlepšie, ak je rozdiel v gradientu nie je ostrý. Najlepšie je s ružovou vnútornou najviac farby a neutrálne najkrajnejšej farby.

6. Oomph Effect

Hovorím tejto techniky Oomph efekt, pretože ak to urobíte pomocou jasne červenej a tmavo hnedé alebo čierne, to vám dáva dokonale sexy vyzerajúce červené tieň pery. Táto technika zahŕňa použitie čierne / hnedé rúžu alebo vložky. Musíte sledovať líniu čierna / hnedá na vnútorných kútikov úst a vyložte spodnú peru sa to rovnako. Teraz stopové nad túto líniu čierna alebo hnedá s hlbokým farebným rúžu (najlepšie víno odtieň). Nakoniec aplikujte červený rúž po celej pery (môžete vynechať víno farebné rúže, ak používate hlboký odtieň červenej)

7. Ostatné Prechody

Existuje mnoho ďalších variantov základných techník. Dokonca si môžete hrať s viac ako dvoma farbami, akonáhle ste spokojní so základným konceptom. Tu sú niektoré ďalšie obrázky krásne vykonaných prechodov vytvoriť perfektné tieň pery.

Ste dostať väčší dojem s týmito Ombre pery? Potom skúste nasledujúce ombre lip návod krok za krokom a pozor ísť s najnovšími tieň na pery make-up vzhľad.

Veci, ktoré budete potrebovať

Nemusíte nič vymysleného, ​​aby si to vyzerať dobre. Ak ste do módy, som si istý, nájdete väčšinu z týchto vecí vo svojom make-up kit!

  • Papierová vreckovka
  • Red kontúrovacia
  • Červený rúž
  • Orange rúž
  • Korektor
  • Lip brush
  • Trblietavých svetle zvýrazňovač očné tiene
  • Balzam na pery
  • Clear Lesk na pery

Ombre Lip Makeup Tutorial

Začnime s ombre pery tutoriál:

Krok 1

Začnite tým, že hydratačný vaše pery oblasť s dobrou hydratačný balzam na pery. Ak máte drsné a vločkovitých pery, odporúčam použitím peeling na pery pred použitím balzam pre uhladenie a zjemnenie pier. Potom naneste tenkú korektor celé vaše pery skryť tmu alebo akékoľvek pery pigmentáciu, ktoré môžete mať. Ak máte dosť ružové pery bez akéhokoľvek zafarbenia potom môžete tento krok preskočiť.

Krok 2

Potom sa pulzujúca a žiarivo červené pery ceruzkou, najlepšie v matnom vzorca definovať svoje pery. Začnite vytvorením kratších výsekov z hornej pery najviac priestoru a dokončiť obloženie vaše pery. Potom použite rovnaký pery ceruzku a naplňte hornej časti pery úplne.

Krok 3

Vezmite červený rúž a navrch nad oblasťou, kde bola vložka aplikovanej skôr. Pomocou tenkého rtu kefa miešať kontúrovacia rúž rovnomerne na čisté prevedenie. Tu použitý som Inglot rúž náplň v tieni číslom 80. Potom, použiť rovnaký korektor, ktorý bol použitý v prvom kroku a ich vyplnenie len pery stredovej to zosvetlenie.

Krok 4

Potom použite hodvábny papier a vymaž pery jemne. Tento krok odstránenie drsné hrany a prebytok rúžu z úst.

Krok 5

Potom naneste veľmi jasne oranžovej rúžu cez stred pier. Táto rúž by mal byť aplikovaný priamo na korektor, použité v predchádzajúcom kroku. Potom naneste priehľadný lesk na pery do stredu pier pridať hlasitosť a kypré efekt. Pomocou tenkého rtu kefu a zmes pomaranč s červeným rúžu pomaly, aby sa odstránili všetky tvrdé hrany.

Krok 6

Potom naneste jemnú šampanské alebo zvýrazňovač očné tiene na spodnej stredu pery. Tento krok je voliteľný a ak si netrúfate na pridanie ďalšej lesk na pery, potom si môžete ho preskočiť. Aplikovanie trblietavé vzorec na pery dodá jemný zvýraznený vzhľad pier. Tu som použil Inglot rúž očné tiene náplň v tieni 11.

A je hotovo! Môžete ľahko vylepšiť farbu rúžu používaných v tejto make-up tutorial. Ak používate silnejšie kontrastné farby rúžu, ako je ružová a fialová, bude tieň efekt za predpokladu, byť silnejší a vibrujúci. Vzhľadom k tomu, som chcel nositeľné ombre vzhľad, som sa rozhodol ísť s mierne menej kontrastné farby na pery.

Ako sa vám páči tento trend? Bol tento článok nápomocný? Do podeliť o svoje názory s nami v sekcii Komentáre nižšie.

load...