Makeup

Hypoalergénna make-up - Čo je to a aké sú top 10 populárne Použité výrobky?

Hypoalergénna make-up - Čo je to a aké sú top 10 populárne Použité výrobky?

Niekedy make-up môže spôsobiť alergické reakcie na koži, ktoré vedie k podráždeniu kože alebo vyrážky. Hypoalergénne make-up je make-up, ktorý pri aplikácii na kožu, spôsobuje pomerne menej alergické reakcie. Tento druh make-up sa skladá z materiálov, ktoré majú menšiu šancu viesť k alergickým reakciám. Tieto produkty sú zvyčajne bez vône rovnako.

Pri nákupe make-up, možno ste si všimli, že niektoré fľaše a rúrky sú označené ako, hypoalergénne '. Toto sa odvoláva na skutočnosť, že tento konkrétny makeup produkt bol vyrobený, pričom má na pamäti, že použité materiály by mali spôsobiť menšie alebo žiadne alergické reakcie.

Termín, hypoalergénne ', však nie je legalizovaná ako ochranná známka. Niečo označené ako, hypoalergénne 'sa vás uistiť, z nežiaducich účinkov. Rozhodnutie o nákupe týchto výrobkov úplne závisí na želanie zákazníka.

load...

Hypoalergénne make-up produkty

Niektoré z najlepších hypoalergénne make-up produkty, ktoré sú populárno používajú, sú nasledovné:

1. (H), obočie očné + obočie Liner:

Tieto vložky sú vyrobené bez farbivá, konzervačné látky alebo vonné látky. To pomáha pri hydratácii pokožky, poskytuje ochranu pred slnkom, zabraňuje príznaky alergie a zaisťuje bezpečnosť kože.

2. Powder Foundation Antioxidačné 2-Way:

Základom je jedným zo základov make-up. Dobrým základom je výstavba dobre vyzerajúci tváre. Toto hypoalergénne make-up nadácie je dobrá voľba pre pravidelné používanie a funguje rovnako ako iné základy na trhu k dispozícii.

load...

3. Blush Brush s Bamboo rukoväte:

Tento výrobok je šetrný k životnému prostrediu. Palica tohto kefy je vyrobené z bambusu. Štetiny sú mäkké. To zdvihne farbu hladko a kefa je tiež zviera testované a zvieracie chlpy-free.

4. Glitz Rúž:

Táto rúž je k dispozícii v rôznych farbách a je hypoalergénny produkt. Vzhľadom k tomu, že je vyrobený so selektívnymi zložkami, nespôsobuje žiadne vedľajšie účinky. Zložky obsiahnuté v tom zabránilo tvorbe vyrážok alebo akné na perách alebo okolo neho.

5. Zdroj svetla Brilantná Povrchová úprava 25 Powder Foundation:

Tento základ je úplne bez vône a farbivo-free. Možno ho aplikovať na všetky typy pleti. Tento produkt tiež obsahuje SPF. V dôsledku toho sa zvyšuje bezpečnosť pred škodlivými UV lúčmi slnka.

6. Lip Gloss Glitter:

Tento lesk je dermatológ testovaný. Je k dispozícii v rôznych farbách. To nevedie k akejkoľvek podráždeniu pokožky alebo alergických reakciách.

7. Harmónia Gentle upokojujúci krém:

Tento produkt je bez vône aj bez iných zložiek, ktoré by mohli spôsobiť alergické reakcie. Jedná sa o anti-aging krém. Tento upokojujúci krém je inzerované s tvrdením, že na jeho prvej žiadosti, pomáha upokojiť červenú a podráždenú pokožku. Tento konkrétny produkt je možné použiť aj na citlivú pleť.

8. Revitol:

To je tiež anti-aging produktov. Zložky použité v tomto výrobku sú uvedené niektoré z dôležitých vitamínov potrebných pre naše kože spolu s niektorými antioxidantov. Tento produkt nie je tak drahé, takže si môžete ľahko dovoliť.

9. Cetaphil:

To je jeden z najlepších a najviac odporúčaných hydratačné vykonávaných dermatológmi pre suchú pleť. Neobsahuje žiadnu vôňu alebo akékoľvek iné alergické látky. Tento krém pomáha udržať pokožku jemnú a vláčnu. Tiež to udržuje pokožku hydratovanú dlho. Poskytuje silnú vrstvu vlhkosti na koži. Ak máte čeliť ťažkostiam s hrubou vrstvou, použiť ľahšia verzia tohto produktu.

10. Cliniderm: 

Tento produkt je špeciálne formulovaný pre najcitlivejšie a reaktívne typ pleti. Je bez alergických zložiek, vôní, farbív, lanolín atď, ktoré by mohli viesť k alergickým reakciám. Dve verzie tohto produktu sú k dispozícii na trhu - jeden pre použitie v letných mesiacoch a druhý pre zimné mesiace.

Už ste vyskúšali niektorý z týchto hypoalergénne make-up značky? Sú tam iní, možno budete chcieť pridať do zoznamu? Ešte nám zanechajte komentár nižšie.

load...