Makeup

Najlepšie kryolanové maskovanie - naše top 10 tipov

Najlepšie kryolanové maskovanie - naše top 10 tipov

Znečistenie, stres, alebo jednoduché genetika - všetky tieto faktory môžu viesť k problémom s vašej pleti. Tmavé kruhy, tmavé škvrny a kazy nielen robí jeden vyzerať matne, ale aj staršie. Kto nechce vyzerať mlado? Concealers sú vaším najlepším priateľom, pokiaľ ide o skrývanie týchto problémových oblastí na vašej tvári.

Kryolan je jedným zo svetovo najstarší profesionálny make-up značky a bol dodávať film, divadlo a televíziu Priemyselná svoje výrobky za viac ako šesťdesiat rokov. Majú širokú škálu vysoko kvalitný make-up produktov a príslušenstva, obstarávať ženy každý typ pleti. Filozofia Kryolan je "ponúknuť profesionálne vizážisti zo sveta systému produktov a služieb, aby lepšie plniť svoje úlohy."

Tu sú top 10 Kryolan concealers:

1. Brush On Concealer:

Kúpiť Štetec On Concealer Pre ₹ 4,690.00 @ www.amazon.in/brush-on-concealer

Štetec-on korektor prichádza v pen štýle aplikátora s nylonovými štetinami. Rotačný mechanizmus v spodnej časti dávkuje správne množstvo produktu. Je kvapalina textúrou, ktorá ľahko splynie s pokožkou. Korektor nevyrovná do jemných liniek a nie je slabnúť s časom. Kryolan Brush-on korektor je najlepší produkt pre otravné tmavé kruhy pod očami. Dodáva sa v siedmich farbách, vrátane žiarivo oranžové jeden.

load...

2. Dermacolor Camouflage Creme:

Kúpiť Dermacolor Camouflage Creme Pre ₹ 6,124.00 @ www.amazon.in/dermacolor-camouflage-creme

Dermacolor maskovacie krém je dodávaný v jednom kole a šikovné balenie. Je vysoko pigmentovaná a je špeciálne navrhnutý tak, aby opraviť a pokrytie sfarbenie kože, škvrny, jazvy, pigmentácie, a dokonca aj tetovanie. Textúra je krémová a šíri rovnomerne poskytnúť plné pokrytie. Je k dispozícii v 75 odtieňoch, takže budete ľahko nájsť perfektný zápas pre vašej pleti. Zostane po dobu dlhšiu ako šesť hodín, ak je nastavený s kompaktný.

3. Dermacolor Camouflage Crème Mini Palette 16 Farby:

Kúpiť Dermacolor Camouflage Crème Mini palety 16 farieb pre ₹ 7,278.00 @ www.amazon.in/dermacolor-camouflage-creme-mini-palette - 16-farieb

load...

KryolanDermacolor maskovacie krém mini paleta má 16 rôznych odtieňov a je ideálna pre profesionálne použitie. Existujú celkom jedenásť paliet, z ktorých každá obsahuje 16 rôznych farebných odtieňov oprava.

4. Dermacolor Maskovacie Creme Palette 6 Farby:

Kúpiť Dermacolor Camouflage creme palete 6 farieb pre ₹ 6,124.00 @ www.amazon.in/dermacolor-camouflage-creme-palette - 6-tich farbách

Tento mini paleta obsahuje šesť rôznych odtieňov, v ktorých môžete upraviť podľa vašej pleti. Korektor je suchý a tuhý vzorec, takže je ideálny pre pod očami tmavé kruhy a škvŕn. Má dobrú výdrž a nedostane pruhy alebo cake s časom.

5. Dermacolor svetla Korektor Stick:

Dermacolor light korektor palicu sa dodáva v elegantnom striebornom balení. Produkt zahŕňa škvrny a tmavé kruhy pod očami efektívne. Pokrytie je stredné až nepriehľadný a funguje na škvrny a rosacei, ktoré si vyžadujú osobitnú ukrývanie. Výrobok je vysoko pigmentovaná, takže ho používať striedmo. Svetlo korektor Dermacolor prichádza v piatich rôznych odtieňov, vhodných pre každú pleť.

6. Korektor Circle:

Kúpiť Concealer kruh pre ₹ 5,933.00 @ www.amazon.in/concealer-circle

Paleta korektor Kryolan alebo kruh je dodávaný so šiestimi rôznymi odtieňmi, ktoré účinne pokrýva zafarbenie pokožky. Tieto odtiene sú vysoko pigmentovaná a budete potrebovať malú sumu získať slušné pokrytie. Tento produkt je dostupný v niekoľkých farebných kombináciách, takže si môžete vybrať jeden podľa vašej pleti.

7. Korektor Cube:

Korektor kocka je účinný korektor s inovatívnou koncepcie. Tento vysoko pigmentovaná, bez oleja korektor je integrovaný s bisabol, súčasť upokojenie pokožky. Kocka obsahuje dva rôzne odtiene korektoru a upevňovacie prášok. Môžete kombinovať oba odtiene, aby perfektný odtieň pre vašej pleti.

8. TV Paint Stick:

Kúpiť TV Paint Stick Pro ₹ 5,512.00 @ www.amazon.in/tv-paint-stick

Kryolan TV bolesť palicu korektor je najlepšie pre zakrytie kožných škvŕn a jaziev po akné. Dodáva sa v 25 farbách. Oranžový odtieň je ideálny pre indické tón pleti a pre tých, ktorí majú ťažké tiene okolo očí. To v sebe skrýva jazvy po akné a hyperpigmentácie dokonale.

9. Maskovacie krém Erase Stick:

Kamufláž krém erase Palica je dodávaná v praktickom, krútenie-up rúrky. Jedná sa o ľahký korektor a netopí na slnku a vlhkosti. Je najvyšší v pigmentácii a pokrýva všetky nedokonalosti pleti, ako sú jazvy a tmavé kruhy pod očami ľahko. Dodáva sa v 75 farbách, takže určite nájdete perfektný zápas pre vašu pokožku.

10. Dermacolor oddelenými Set:

Komplet Dermacolor sa skladá z maskovacieho krémom a fixačný prášok. Crème pokrýva pigmentáciu kože, pod očami tmavé kruhy pod očami, a účinne všimne. Fixačný prášok jemne mletý, ktorý nastaví krém a pomáha to, aby zostali po celý deň.

Pri výbere starostlivosti o pleť je dôležité vybrať si múdro. Keď príde na korektor, je dôležité vybrať si produkt, ktorý nielen zakrýva svoje nedokonalosti, ale aj vyživuje pokožku. Kryolan korektor dostane palce hore od nás dokonale spĺňa obe tieto požiadavky!

load...