Makeup

10 fotografií Jyothika bez make-upu

10 fotografií Jyothika bez make-upu

Jyothika Sadanah Saravanan, známa ako Jyothika, je popredným Tamil herec, ktorý sa objavil v niekoľkých filmoch hindčiny rovnako. Ona hrala zásadnú úlohu v mnohých Tamil trhákov naproti radom popredných mužskej herca. Okrem Tamilčina, Jyothika sa realizuje aj v niekoľkých Telugu, Malayalam a Kannada filmov. To Tamil superstar sa jej vstup do glam svet s Hindi filme s názvom, Doli Sajak Rakhna '. Jej postava v Tamil filmu,, Chandramukhi 'bol veľmi uznávaný všetkými. Niekoľko prerobí tento film boli vyrobené v rôznych jazykoch v Indii.

Všestranný krása, Jyothika oženil v roku 2006. Ona je manželka iného populárneho herca z juhu, Surya, ktorý je dobre obdivovaný ako akčný hrdina. Hoci Jyothika vzal prestávku od hrania po manželstva, ona je stále oceňovaný pre jej všestrannosť a pravdivé indickej krásy. V súčasnej dobe, ona je Videli ako celebrity hosť na rôznych reality show v televízii. Klebetnice vo vzduchu ukazujú, že by sme znovu objavili krásu Tamil na hlavnej obrazovke počas jedného roka. Diva naďalej udržať veľký fanúšik nasledujúce, a sme všetci netrpezlivo čakajú na svoj veľký comeback.

Jyothika má vreciach niekoľko ocenení a nominácií v celej jej hereckú kariéru. Získala najprestížnejšie, Tamil Nadu stať Film Fare cenu za najlepší ženský herecký výkon 'vo dvojrolu hrala v, Perazhagan' opačné Surya v roku 2004., Chandramukhi 'stále zostáva najväčším hitom z jej života, kedy sa dostala príležitosť pracovať s Tamil legendárny herec, Rajnikanth. Pre tento film príliš sa jej podarilo chytiť rovnaký, Tamil Nadu stať Film Fare cena za najlepšiu herečku 'cenu v nasledujúcom roku. Úloha Jyothika ako nemé dievčatá v, Mozhi '(2007), bol kriticky oslavovaný všetkých milovníkov filmu. Jyothika stane byť nádherne krásne aj vo svojich neskorých 30. Rokov.

load...

Jyothika Fotografie bez make-upu

Tu sú niektoré z najlepších medzi herečkou Jyothika fotografií bez make-upu.

1. Jyothika pri začatí Laxmi Sarees

Čiernej a zlatej pruhované sárí vyzerá veľmi nádherná na Jyothika. Saree je jej všetkých čias obľúbené, a ona sa domnieva, že indiánska žena vyzerá najlepšie v sárí.

2. Jyothika Black salwar Kurta

Jyothika dať na nejaké hmotnosti po svadbe. Napriek tomu, že sa jej zabrániť vyzerá tak dobre! Pozrite sa na tento obraz jej v čiernej salwar Kurta, ktorý dokazuje len to isté.

load...

3. Tear-eyed krásy

Skutočný indický krása vyzerá úchvatne, aj bez náznaku make-up. Nie je to vyzerať, že je pravda, v tomto obrazu Jyothika?

4. Jyothika s Angry skratke

Dokonca aj nahnevaný pohľad robí jej pohľad nádherný! Ona nevyžaduje zvláštnu make-up, aby to pristane.

5. S úsmevom Diva

Pozrite sa na tento úsmevom obraz Tamil krásy. S vlasmi rozviazal jej odvolanie dosiahla inú úroveň úplne.

6. Jyothika - The Down k Zemi Girl

Úspech neurobil ju snobský. Ona je stále temperamentný a maznavá dievča od vedľa. Pozrite sa, ako roztomilé vyzerá v tejto jednoduchej žltej salwar kamize!

7. Jyothika a Surya

Vzali sa po niekoľkých rokoch vídať. Pár je ešte veľmi veľa v láske. Surya so svojou ženou po všetkých jeho film odpaľovacích strán. Náhodné kliknutia prijatá na svojich domovských obrazoviek, ako sú šťastní spolu navzájom.

8. Sporting Beauty

Jyothika vyzerá krásne v tomto Red Hot športové oblečenie. Bez ohľadu na to, čo si oblečie, vyzerá skvele vždycky.

9. Forever Gorgeous Diva

Tento obrázok sa opäť vracia, aby superstar Jyothika vyzerá cool a očarujúce v každom druhu oblečenia. Jej nádherný úsmev dodáva šarm k svojej večnej krásy.

10. Jyothika sa skutočnou Tamil Look

Tu vyzerá naozajstná Tamil krása! Jyothika vyzerá nádherne a roztomilý tejto typickej južnej indický avataru.

Ktorý z týchto obrázkov Jyothika sa vám páčilo najviac? Zanechajte nám komentár nižšie.

load...