Makeup

Najlepšie pero eyeliners k dispozícii - naše top 10

Najlepšie pero eyeliners k dispozícii - naše top 10

Prechádzajú indický dievčaťa kabelke a ste si istí, narazíte na očné linky ceruzky. Ide o to sa dostávame na tú je, dobrý očný ceruzka je nevyhnutný pre potreby make-up dievčatá. Dokonca aj indické ženy s veľkým krásnymi očami potrebovať nejakú pomoc ich zvýraznenie. A to je miesto, kde očné ceruzky príde v. Tieto pohodlné a jednoduché použitie štetec na obočie ceruzky často dominovať na trhu v porovnaní s kvapalným očné linky. Avšak s toľkými produkty z čoho vyberať, že je ťažké vybrať tie najlepšie. Tento zoznam desiatich najväčších ceruzkou očné tiene sú k dispozícii v Indii by malo pomôcť.

Top Ten očné linky Ceruzky v Indii:

1. Lakmat Absolútna Forever Silk Ceruzka Eyeliner:

Kúpiť Lakmat Absolútna Forever Silk ceruzka Eyeliner Pre ₹ 360.00 @ www.amazon.in/lakme-absolute-forever-silk-pencil-eyeliner

K dispozícii v siedmich nádherných odtieňov, The Lakmat Absolute Forever Silk Pencil Ceruzka na oči má mäkkú cíti k nej, ktorý robí len jednu dosť dokončiť svoj očný make-up mŕtvica. Je rozmazanie, odolný proti vode a účinne vydrží až osem hodín. To je zďaleka najlepšie očné linky ceruzky nájdete na trhu!

load...

Hodnotenie: 4-5

2. Colorbar Aj Glide Eyeliner:

Kúpiť Colorbar Aj Glide Eyeliner Pre ₹ 480.00 @ www.amazon.in/colorbar-i-glide-eyeliner

Relatívne nové v indickom trhu, Colorbar bol robí záslužnú prácu výrobné kvalitné produkty, a očné linky ceruzky z Colorbar riadi svojich štandardov. Tento gél vložka zabalené v ceruzkou poskytuje účinné pokrytie jedným ťahom.

load...

Hodnotenie: 4-5

3. Avon Glimmer Eyeliner Stick:

Kúpiť Avon Glimmer Eyeliner Stick Pro ₹ 1,113.00 @ www.amazon.in/avon-glimmer-stick-eyeliner

K dispozícii v štyroch zaujímavých odtieňoch čiernej, zelenej, slivky a bronzu, Avon Glimmer držať očné linky ceruzky sú malé, ľahko sa prenáša a veľmi efektívne. Textúra je podľa čo znamená, že je krémová a ľahko použiteľné. Pigmentácia je dobré s intenzívnou tmavý odtieň, ktorý účinne podtrhuje oči.

Hodnotenie: 3,5-5

4. Revlon Mágia Eyeliner Pencil:

Dostupný v odtieni dymová čierna, tento produkt od značky Revlon zvýrazní vaše oči skutočne dať tmavý dramatický vzhľad. Ľahko sa nanáša, to je dlhodobý a nie je ľahké šmuhy. So svojím hladkým krémovej konzistencie je Revlon Mágia Eyeliner nebude štípať do očí a je vhodné pre nositeľov šošoviek rovnako.

Hodnotenie: 3,5-5

5. Maybelline Hyper Sharp očné linky:

Kúpiť Maybelline Hyper Sharp Eyeliner Pre ₹ 515.00 @ www.amazon.in/maybelline-hyper-sharp-eyeliner

Táto tenká špička očná ceruzka je ideálny pre tých, ktorí radi nosia ich očné tenké a ostré. Táto očné dokonale pigmentovaná dať tmavý intenzívny odtieň pre vaše oči, že je žiaduce a atraktívne. Značka Maybelline drží hľadáte to najlepšie s ďalším skvelý produkt!

Hodnotenie: 4-5

6. Plochy Long Wear ceruzka na oči Ceruzky:

Buy Faces Long Wear ceruzka na oči Ceruzky na ₹ 314.00 @ www.amazon.in/faces-long-wear-eyeliner-pencils

Ako už názov napovedá, táto značka ponúka štetec na obočie ceruzky, ktoré trvajú dlho a neľahko šmuha. Textúra je krémové a ešte nie prehnane a pigmentácie je bohatý a poskytuje tak pravého odtieni v jednom jednoduchom mŕtvice. Tváre Long Wear Ceruzka na oči ceruzka je cenovo dostupný produkt stojí za zváženie.

Hodnotenie: 3,5-5

7. L'Oreal Paris Perfect Self postupujúcou očné linky Espresso ceruzka:

Kúpiť L'Oreal Paris Perfect Self postupujúcou očné linky Espresso ceruzka na ₹ 2,047.00 @ www.amazon.in/l'oreal-paris-perfect-self-advancing-eyeliner-espresso-pencil

K dispozícii v štyroch odtieňoch kakaa, preso, ebenu a parížskej modrej, L'Oreal Paris Ceruzka na oči ceruzka je high-end produkt za každú rupie. Je to dlhodobý, rozmazaniu dôkaz; krémová formula kĺže bez námahy zvýrazniť vaše oči dokonale.

Hodnotenie: 4,5-5

8. Bourjois Paris Effet Smoky Eyeliner:

Perfektné očná ceruzka pre konkrétne dymové oči účinku, Bourjois ceruzka očné linky, je účinné a pohodlné. Jednoducho načrtnúť oko ceruzkou a ľahko rozmazaniu štetcom. Táto ceruzka očné linky je obohatená o prírodné vosky a vitamíny E a C

Hodnotenie: 4-5

9. MAC Power Point Eye Pencil:

Kúpiť MAC Power Point Eye Pencil Pre ₹ 3,311.00 @ www.amazon.in/mac-power-point-eye-pencil

Vodotesný, s dlhou životnosťou s kovovým leskom, Mac Power Point Eyeliner Pencil kliešte všetky správne krabice. Ak chcete, aby sa štýl vyhlásenie s vašimi očami, tento produkt pre vás.

Hodnotenie: 4,5-5

10. Lakmat Perfect Definition Eyeliner Pencil:

Kúpiť Lakmat dokonalú definíciu ceruzka na oči ceruzka na @ www.amazon.in/lakme-perfect-definition-eyeliner-pencil

Je to len spravodlivé, aby ukončila túto zoznam s iným produktom Lakmat, ktorá v skutočnosti je jediným skutočne Indian značka na našom zozname. Funkčné a efektívne, Lakmat Perfect Definition Eyeliner Pencil je určený pre každodenné použitie.

Hodnotenie: 3-5

Dúfame, že naše hodnotenie vám pomôže! Ešte nám zanechajte komentár!

load...