Makeup

Najlepšie základové dosky k dispozícii - moja najlepšia 7

Najlepšie základové dosky k dispozícii - moja najlepšia 7

S toľko deje okolo vás a hektický život dobieha, to je ale prirodzené, že môžete skončiť pocit stresu a únavy, a jeden z prvých oblastí, ktoré sa spúšťajú zobrazovanie vašich známky stresu je vaša pleť, a to najmä váš tvár.

Niet pochýb o tom všetci potrebujeme nejakú pomoc, pokiaľ ide o získavanie, že dokonalý vzhľad pokožky, a jedným zo spôsobov, ako dosiahnuť, aby sa pomocou nadácia, ktorá môže skryť nedokonalosti a dať pokožke prirodzene žiarivý vzhľad. Základy pochádzajú v rôznych formátoch - tekuté, pevné, smotana a palicu, a dnes, budem zdieľať s vami top 7 držať základy, ktoré dobre fungujú na indickom pleti. Neváhajte pridať do svojej obľúbenej tyčinka podkladových značiek v poznámkach, či som prišiel na to.

Najlepší Stick Foundations k dispozícii

1. Kryolan Ultra Foundation palicu:

Buy Kryolan Ultra Foundation držať @ www.amazon.in/kryolan-ultra-foundation-stick

Kryolan Ultra nadácie palica je k dispozícii vo všetkých obchodoch Kryolan a ďalších maloobchodných predajniach, ktoré predávajú túto značku. Základom je dodávaný vo forme tyčiniek bez minerálnych olejov, a to najmä skvele dáva vám profesionálne vyrobený-up vzhľad, bez toho aby sa príliš cake. Dodáva sa s dlhotrvajúcou vzorec, ktorý tiež umožňuje vaša pokožka zostane jemná a hydratovaná a je skvelé, ak pracujete v prednej časti fotoaparátu alebo sa chystáte dostať svoje obrázky klikol. Dáva vám vzhľad matný, bez toho aby vaša pleť vyzerať a cítiť v suchu.

load...

2. Lotus Natural Blend Swift make-up Stick Foundation:

Kúpiť Lotus Prírodný make-up nadácie pre ₹ 311.00 @ www.amazon.in/lotus-natural-makeup-foundation

Ak máte záujem o palicu základu, ktorý sa ľahko nosiť so sebou a nebude upchávajú póry vám, toto je ideálnou voľbou. Hokejka nadácie z Lotus prichádza v 3 odtieňoch, aby zodpovedali rôzne indickej pleťových tónov. Toto je váš all-in-one make-up, ktorý sa chová ako založenie, korektory a kompaktné. SPF 15 pôsobí slnečná ochrana pre vašu pokožku a základom je samo o sebe non-cake a nemastný jedna, čo znamená, že je to skvelé pre lete, tak aj pre zimy. A ešte jedna dobrá vec o tomto produkte je, že je to všetko bylinný.

3. Coloressence Panstick:

Kúpiť Coloressence Panstick Pre ₹ 175.00 @ www.amazon.in/coloressence-panstick

load...

Hokejka nadácie Coloressence Panstick je ideálny pre vyrovnávanie vašej pleti a zakryť prípadné nedostatky či zafarbenie. Dodáva sa s krémovou textúrou a pracuje bez problémov na koži. Toto je obzvlášť dobré, ak máte suchú alebo poškodenú kožu.

4. Olivia Instant Vodotesné Make-Up Stick:

Buy Olivia Vodotesné Make-Up Stick @ www.amazon.in/olivia-waterproof-make-up-stick

Jedná sa o jediný palicu nadácie, ktorá nie je dobrá len na vašej pokožke, ale je veľmi šetrný k peňaženke príliš. Jedná sa o úplne rastlinný produkt a funguje na všetky typy pleti, a 12 k dispozícii odtiene sú istí, aby vyhovovali všetky tóny pleti. Dlhotrvajúci nadácie, ktorá je tiež pot-dôkaz a vodotesný.

5. Kryolan TV Paint Stick:

Buy Kryolan TV Paint Stick Pro ₹ 5,179.00 @ www.amazon.in/kryolan-tv-paint-stick

Tento malý palicu funguje skvele hodí pre stredné až ťažké pokrytia a pracuje hlavne skvele pred kamerou. Takže ak ste sa pripravujú na udalosti alebo oslave, je to váš absolútna Choď na základovej palicu. Nadácia funguje najlepšie na suchú a zmiešanú pleť, ale nemusí byť vhodné pre tých s mastnou pleť. Dlhotrvajúci a funguje ako základ, rovnako ako korektor.

6. Shiseido make-up Stick základ:

Kúpiť Shiseido make-up Stick nadácie @ www.amazon.in/shiseido-makeup-stick-foundation

K dispozícii v 11 zaujímavých odtieňoch je hladký nadácia, ktorá zanecháva krémovú textúru na kožu, zanecháva ju vláčnu a nevysychavé. Rýchla a ľahko sa aplikuje, je to skvelý make-up produkt, ak hľadáte na všetky vady a ísť na prirodzený vzhľad. Nie je vhodný pre tých, ktorí s mastnú pleť. To je tiež celkom dlhou životnosťou a dá vám orosený vzhľad, skôr než vzhľad matný.

7. Oriflame Dual Core Foundation palicu:

Oriflame palicu prichádza v 5 odtieňoch, aby vyhovovali rôznym pleťových tónov. Jedna z výhod tohto základovej palica je, že aj keď je krémová, že je vhodný pre tých, ktorí s mastnú pleť, takže je nejaké dobré správy! Tento produkt vám dáva naprostý až stredné krytie a nebude vás vyzerať cake alebo cez mieru. Tiež Oriflame základom hokejka je ideálny pre tých, ktorí inak čeliť problému kožných break-out, pretože to raz nebude vaša pokožka vypukne v miestach. Tiež prichádza s dlho-pobyt moci a poskytuje hydratačný účinok.

load...