Makeup

Top 10 balíčkov svadobných make-upov

Top 10 balíčkov svadobných make-upov

Svadby sú život meniace udalosti, ktoré ponúkajú svoje spomienky. Indické svadby sú celosvetovo známe pre svoje veľké a bohaté obrady od haldy do mehendi, Sangeet, Saga (angažmán), Shaadi (svadobné) a recepcia. A to opulentné záležitosť potrebuje nejakú prácu navyše v make-up prednej strane! A to je miesto, kde svadobný make-up balíčky Ceny prísť k záchrane.

10 najlepších Svadobné Ceny v Indii:

Každá holka chce symbolizovať krásu v deň jej svadby. Pozrite sa na 10 renomovanej svadobné zoznamu makeup cien v Indii a vybrať ten, ktorý pracuje pre vás na svoj veľký deň.

1. Nahush Airbrush Svadobný make-up:

Nahush, preslávený make-up štýlový so sídlom v Mumbai, exkluzívne ponúka airbrush make-up svadobné balíček. Svadobný balíček airbrush make-up patrí kaderníctvo, splývavou a kompletné tvár make-up. Cena je zvyčajne bez svadobných skúšok, pre ktoré budete musieť zaplatiť zvlášť. Tento make-up v špecifických ponúkne plný dôkaz krytia proti tmavé škvrny, škvrny a tmavé kruhy pod očami, aby sa koža dobre tónovaný a dokonca.

load...

Cena: Rs. 25,000 za jednorazový zakrývacieho, make-upu a kaderníctvo. Rs. 4500 pre svadobné líčenie

2. HD Svadobný make-up podľa Nahush:

Jedná sa o fotoaparát možnosť pripravený make-up pre nevesty, aby vyzeral ako pohľadnicu dopriať kozmetické vady zadarmo, žiariace a prirodzené. Obsahuje zdravej pokožky make-up režim, ktorý sa zameriava na použitie najlepších pokrytie kozmetiky pre maximálnu žiarenia.

Cena: Rs. 18.000 rupií za jednorazový zakrývacieho, make-up a účes a Rs. 4500 pre svadobné líčenie

3. Pravidelné Svadobné Makeup By Nahush:

Táto cena pre svadobný make-up je najlacnejší zo všetkých troch svadobných balíčkov ponúkaných Nahush. Ide sprucely výberu vysoko kvalitné chemické voľné kozmetiku pre make-up a styling. Vysoko kvalitný make-up base udržiava make-up pred popraskaním alebo ľahko rozmazaniu.

load...

Cena: Rs.15, 000 za jeden čas ukrytia, make-up a účes a Rs. 4500 pre svadobné líčenie

4. Telo leštenie Svadobný balíček By The Golden Palms-Hotel And Spa:

Dostať premočený v dobrote luxusného svadobného líčenia ponúkaná Zlatá Palms- Hotel and Spa.

Niekoľko špeciálnych inkorporácie tohto svadobného balíčka sú:

(I) 1 zasadnutie zvláštne svadobné tváre.

(Ii) 1 zasadnutie celého tela voskom.

(Iii) 1 zasadnutie celého tela leštenie

(Iv) 1 zasadnutie masáž celého tela

(V) 1 vlasy spa sedenie

(Vi) Threading- obočie, horné pery, čelo, brada

(Vii) 1 zasadnutie pedikúra

(Viii) 1 zasadnutie manikúru

Cena: Rs. 19999

5. Špeciálny Svadobné balíček By The Golden Palms- Hotel And Spa:

Jedná sa predovšetkým o pre-svadobné balíček, ktorý robí Si pripravený na svoju angažovanosť, mehendi a Sangeet. Pracuje na tom, aby váš problém kože voľná a žiarivá.

Niekoľko špeciálnych inkorporácie tohto pre-svadobné zásnubný pripravený balíček sú- zlato tváre, celého tela vosk, masáž celého tela, papája a ruže telesnej žiaru, kryštalickej soli je čistiaci relácii tela tónovanie vlasov, kúpele, rezanie závitov, manikúru a pedikúru.

Cena: Rs. 22999

6. VLCC Svadobné balíček:

VLCC je obrovský značka v módnom priemysle. Ponúka 12 exkluzívne svadobné vzhľad vo svojich svadobných packages- Punjabi neviest, Rajasthan nevesty katolíckej nevesty, bangladéšskej nevesty, Sri Lanka nevesty, Tamil nevesty, Moslim nevesta, Karnataka nevesta bengálsky Bride Andhra nevesty, Maharashtrian ženích a nevesta Gujarati. Týchto 12 vzhľad ponúkajú flexibilitu prispôsobiť svoj svadobný vzhľad podľa ľubovôle.

Cena: Rs. 23.000 až 30.000 približne

7. Príjem Svadobné balíček By Lakmat:

Lakmat je obrie make-up spoločnosťou, ktorá ponúka zdravú pokožku kozmetiku. Recepcia svadobné balík by Lakmat ponúka sofistikovaný vzhľad indickej nevesty.

Niekoľko špeciálnych inkorporácie prijímanie Svadobné balíček Lakmat sú:

(I) vešať sárí v rôznych štýloch (tradičná, južnej Indie, lehanga štýl, V tvar a ešte oveľa viac).

(Ii) styling vlasov (s vlasové doplnky, ako sú kvety, korálky, šperky a mnoho ďalších).

(Iii) Make-up (tvár, ruky a nohy).

Cena: Rs. 22000 až 20000

8. De-Stress Svadobné balíček By Lakmat:

Tento svadobné balík sa zameriava na to, aby Indickej nevesty fotografie pripravení na ich svadobný deň. To môže zahŕňať zlato tváre, voskovanie, telo exfoliácia, manikúru, pedikúru a rezanie závitov.

Cena: Rs. 8000 až 12000

9. Deň 60 Svadobné rituály Svadobné balíček By Kaya:

Pripravte sa na transformáciu svoj vzhľad počas 60 dní s 60-dňová svadobné rituály svadobné balíček Kaya. Jedná sa o zdĺhavý svadobný make-up cena balíčka, ktorý ponúka kompletnú premenu pleti od jednotvárny k žiariace, tmavý fér, akné náchylné k akné, slobodné a spravodlivé, aby žiarivý.

Cena: Rs. 30,000 až 40,000

10. Svadobné Glow Svadobné balíček By Kaya:

Jedná sa o svadobné balíček výhradne pre tupé kožu. Táto 2 týždne liečby svadobné starostlivosti ponúka dobroty Meso žiara a Aqua žiarenie premeniť svoju kožu pred neživý na živé.

Cena: Rs. 9000 až 12000

Vyššie uvedené 10 svadobný make-up ceny sú snové svadobné ošetrenie premeniť svoj vzhľad úplne na vašej špeciálne deň!.

Chceli by ste zažiť dramatické účinky týchto svadobných balíčkov pre svoj veľký deň? Čo svadobné balíček ste si vybral pre vašu svadbu? Do podeliť o svoje názory v sekcii komentáre.

load...