Makeup

DIY: Ako pripraviť Kajal doma

DIY: Ako pripraviť Kajal doma

Kajal, ktorý je tiež nazývaný ako Kohl bol široko používaný u žien na celom svete, aby definovať svoje oči krásny vzhľad. Je to krémová a hladká kozmetické ktorý dáva vašim očiam orosený mokrý vzhľad. Nielen pre make-up, Kajal je tiež populárne pre svoje liečivé vlastnosti. Jemne upokojuje oči, ochladzuje ju a bráni pred škodlivými slnečnými lúčmi. Kajal je k dispozícii vo forme ceruzky, palicami a gél takmer všade, od poľné lacnejšie cenou ty k viac ty drahších značkových. Či už sú, väčšinou v obchode kúpil kajals obsahovať konzervačné látky a iné takéto chemikálie, ktoré môžu poškodiť vaše oči. Ak ste alergickí na tie obchode kúpil kajals, potom môžete ísť na domácu verziu. Samozrejme. Môžete si vytvoriť svoj vlastný Kajal doma! Nie je to zaujímavé? Vám môže alebo nemusí byť známe, ale Kajal výroba je veľmi jednoduchý a prirodzený proces. Teraz sa pozrime kroky prípravy vlastnej Kajal doma.

Veci, ktoré budete potrebovať:

  1. Izolátor stojany
  2. Tenká kovová platňa
  3. Zapaľovač
  4. Dlhá ihla
  5. Mandle
  6. Ihla rukoväť non vodič
  7. Mandľový olej

Prečo tieto zložky?

Mandle:

Mandle obsahuje prírodné oleje, a preto sme sa rozhodli ju ako základ pre našu Kajal. Môžete použiť ľubovoľný počet mandlí vášho želania v závislosti na množstve Kajal potrebujete.

load...

Mandľový olej:

Už sme použiť mandle. Tak prečo mandľový olej? To bude otázka beží vo vašej mysli práve teraz. Použili sme mandľový olej, aby bol čistý mandľový Kajal však môžete tiež použiť niekoľko kvapiek ghí miesto. Len dve zložky sa odohráva v našom domácom Kajal. Žiadne chemikálie ani konzervačné látky. Jednoduché a prirodzené, je to tak?

Krok za krokom, ako zarobiť Kajal:

  • Umiestnite dva stojany do 180 stupňov línie odstupujúci vzdialenosti 15 cm medzi nimi. Opatrne umiestnite tenkú dosku v hornej časti týchto dvoch stánkoch. Tam by mal byť dostatok miesta vo vnútri držať horiace mandle, ako je znázornené na obrázku.
  • Opatrne vložiť ihlu do mandlí a držať hrot ihly s non vodiče. Tým sa zabráni prenosu tepla a tým aj vaše prsty budú v bezpečí. Dávajte pozor, nesmiete zlomiť mandle o viac ako napájanie.
  • Teraz pomocou zapaľovača alebo sviečku, zapáliť mandle a vziať to pod doskou, takže dym dotýka základne dosky. Po mandle zastaví pálenie, hodiť ju a vykonajte rovnaký postup s niekoľkými ďalšími mandľové orechy. Nechajte tmavé sadzí sa zhromažďujú na základe dosky. Majte na pamäti, že čím viac mandle spálite, tým viac sadze dostanete.
  • Nakoniec zrušiť všetky čierne sadze v malom starom Kajal poháre pomocou tortu nožom alebo nejakým iným Scrapper. Pridajte kvapku mandľového oleja a dobre premiešajte s koncom lyžicou je. Pridajte kvapku oleja po kvapke, až sa dostanete na hustú a krémovú konzistenciu, ktorú očakávate. Dve kvapky oleja stačí na 6 mandlí cca.
  • Váš domáci prírodné Kajal je pripravený na použitie hneď! Ukladať to v čistom a suchom mieste. Uistite sa, umyť a osušte ruky pred každým použitím, aby sa zabránilo by bolo nehygienické.

Odstrižky Domáce Kajal:

Tit bitov na zapamätanie:

  • Domáce kajals zvyčajne majú dobrú životnosť, aj keď sa nepoužívajú žiadne konzervačné látky, ale je lepšie sa pripraviť to čerstvé aspoň raz za 4 mesiace.
  • Ak ponecháte toto Kajal cez noc na vaše oči, čistí a objasňuje svoje oči.

load...
load...