Makeup

Top 10 Bollywood svadobné Mehndi vzory Môžete skúsiť

Top 10 Bollywood svadobné Mehndi vzory Môžete skúsiť

Sa svadobné sezóny za rohom, ktorí by radi zdobia svoje ruky mehndi?

Tak sme tu, s najnovšími Top 10 Bollywood Mehndi vzory pre nevesty pre vás všetky krásne dámy vonku.

Tieto Bollywood štýl Mehndi vzory pre svadobné sezónu iste upútať pozornosť všetkých okolo vás. Môžete ľahko použiť tieto vzory na rukách a užiť si to stredom príťažlivosti. Naše krásne Domov Výmena nevesty zostane nedokonalá, kým a ak ich ruky sú zdobené mehndi. Komplikované vzory Mehndi na ruky a nohy sú nutné pre indické nevesty. Bollywood krásy sú spojené s ohromujúcou štýly a očarujúce vzhľad a Mehndi je must-do, čo pre nich vyťahovať svoje krásne ruky a nohy. V skutočnosti, použitie Mehndi je povinný scéna v našich Bollywood filmy zobrazujúce svadbu alebo akékoľvek iné oslavy, či už sa jedná Karwat Chauth, Teej, Diwali, Eid atď.

load...

Pozrite sa na video z StylecrazeTV

Mimoriadny dizajn Svadobné Mehndi na svadbu

Teraz Get 50% Off On Our najpredávanejším Mehndi Course - "Majster umenie Mehndi len za 4 hodiny"

Bollywood Mehndi vzory

Tu predstavujeme vám niektoré z všetkých čias obľúbené Bollywood v štýle Mehndi vzory zamerané na svadby a oslavy:

Design 1:

Ak dávate prednosť jednoduché a ľahké Mehndi vzory a nemajú čas a trpezlivosť pre komplikované vzory, môžete si dať tento štýlový vzor vyskúšať. Udržujte špičku Mehndi kužeľa mierne väčší pre tento design. Je to jednoduché, ale úžasné mehndi vzor, ​​a ako je vidieť, bude to vyzerať skvele na zadnej strane dlane.

load...

Design 2:

Trblietky a kamenné ozdobil Mehndi vzory sú najnovší trend v Bollywoodu. Ohromujúca kombinácia čiernej obrysy a mierne svetlejšie farby vnútri vzorov robí to vyzerať úchvatne. Kryštály a kamene sú zdobené v tomto Mehndi vzore, aby to elegantné, slávnostné vzhľad.

Design 3:

To mehndi vzor bude vyzerať skvele na tie krásne nohy. Vždy sa môžete chváliť svoje nádherné a mäkké nohy s týmito úžasnými vzormi pri akejkoľvek príležitosti. Nevesty môžu vyskúšať kameň vyšívaný Payal a prst prsteň dať tento vzor si Bollywood dotyk.

Design 4:

Tento je ostrý a brilantné prevedenie. Ukazuje pekná, Gujarati mehndi štýlu listy a kvety so symetrickým kvetinovými vzormi. To vyhrá milión srdce na prvý pohľad. V mnohých bollywoodských filmov, hrdinky majú sported tieto druhy krásne vzory.

Design 5:

Teraz Get 50% Off On Our najpredávanejším Mehndi Course - "Majster umenie Mehndi len za 4 hodiny"

Dia Mirza vyzerá skvele vďaka tejto štýlovej tureckej modrej arabské mehndi vzor! Tie krásne kamene nazdobený v tomto dizajne robia jej hebké ruky vyzerať tak oslňujúci.

Design 6:

Tento typ Bollywood svadobné Mehndi vzory pre ruky pôjde veľmi dobre s modernými, off-rameno šaty. Tento dizajn vám dá ľahko západnej pozrieť, ako to vyzerá trochu ako prepracované tetovanie.

Design 7:

Ak máte veľkú postavu a chcú predviesť svoje atraktívne chrbát a paže, aby tento vzor vyskúšať. Je to čínsky vzor a vyzerá perfektne na hornej časti ramien, stehien a dolnej časti chrbta. Môžete si vybrať rôzne farby moc, ak chcete, aby to pozrieť tetovanie.

Design 8:

Ide o ďalší jednoduchý a elegantný arabský mehndi návrh, aby sa pokúsili o Bollywood svadbu look.You môže dokonca vyskúšať to na Karwat Chauth alebo Teej.

Design 9:

V našich bollywoodských svadby kamarátky nevesty sú rovnako nádherné a nič menej elegantné ako hrdinky. Z tohto dôvodu sú tieto druhy krátkych vzorov, aby sa ich ohromujúci slávnostné look ešte atraktívnejšie. Nevesty môžu vyskúšať tieto druhy módnych vzorov pre ich zásnubný večierok a ďalších podobných akcií.

Design 10:

Chcete jedinečný a výnimočný Bollywood Mehndi dizajn v štýle? Pozrite sa žiadne ďalšie. Len aby táto vyskúšať. Je to veľmi atraktívny dizajn s diamantom v tvare vzorov a úplne odlišných Arabic kvetinové vzory na strane druhej. To bude určite vás vyzerať tak elegantný ako našich krásnych Bollywood divy.

Na čo čakáš? Choď, skúste tieto Mehndi vzory a stať sa hlavou obracač pre všetkých okolo seba na svadbe. Tiež nezabudnite sa podeliť o svoje názory; my len radi počuť!

load...