Zdravie a wellness

Top 10 účinných domácich liekov na liečbu vysušovania žalúdka

Top 10 účinných domácich liekov na liečbu vysušovania žalúdka

Kedy mal ten silný pocit v žalúdku, ako by sa chystá vybuchnúť každú chvíľu? Mnoho ľudí sa snaží veľa vecí, keď sa cíti tejto žalúdočné ťažkosti! Od počítanie 1 - 10 a uvoľňujúce sa snažia Jedi myseľ triky, ktoré len zriedka fungovať. Väčšina časy, to všetko, čo môžete urobiť, je čakať na to ísť preč na jeho vlastné. Nerobte si starosti, pretože pomoc je na dosah ruky. Tie už nebudú musieť čakať, že nepríjemné pocity prejsť, pokiaľ ide o tieto domáce opravné prostriedky budú pracovať v okamihu!

Tu je 10 domáce opravné prostriedky pre plyn a nadúvanie, ktoré vlastne robí divy.

Domáce lieky na nadúvanie

1. H2O k záchrane:

Tento zreteľný a bez chuti kvapalina je najjednoduchší prostriedok pre liečbu nafúknutý žalúdok. Voda spláchne plynov a sodíka zo žalúdka a znižuje nadúvanie. Keď máte pocit, nafúknutý, vypiť niekoľko pohárov vody. Čím viac pijete, tým lepšie!

load...

2. Masáž preč:

Plynatosť žalúdka je všeobecne plyn vybudovať vo vašom bruchu. Masírovanie pomáha rýchlo vyhnať týchto plynov. Ľahnúť bytu a trieť svoj žalúdok krúživými pohybmi po dobu asi 15 minút, alebo kým sa môžete cítiť nadúvanie má. Nájdete okamžitú úľavu s týmto liekom, ktorý nestojí majland!

3. Take A Walk:

To je jeden z jednoduchých a účinných nafúknutý žalúdok opravné prostriedky, ktoré pomáhajú plynu prechádzajú váš systém efektívne. Keď narazíte nadúvanie, len chodiť po dobu 10 minút, alebo prechádzať hore a dole po schodoch, kým nie je vylúčený plyn. Uistite sa, že máte dýchať nosom, zatiaľ čo robí týchto cvičení. Ak chcete znížiť nadúvanie a nie, aby to ešte horšie!

4. Semien feniklu:

Indické karí nie sú jediným použitie týchto úžasných malých zelených semien. Jedná sa o najrýchlejší liek na nadúvanie. Chew malé množstvo týchto semien a pozerať sa na ne robiť ich údiv do svojho nafúknuté brucho v sotva minút! Plus, semien feniklu zdvojnásobiť ako úst osviežovač. Dva pre dvoch!

load...

Dalo by sa tiež variť lyžicu semien feniklu v pohári vriacej vody a vypiť, aby sa dosiahli rovnaké výsledky rýchlejšie!

5. Lemon a Soda:

Stlačiť citrón do pohára a pridajte trochu jedlej sódy do neho. Uvidíte to šumieť ako keď fľašu šampanského otvorení. Pokračujte v pridávaní jedlej sódy, kým šumieť zastaví. Pridajte šálku vody do neho a miešajte, kým sa nerozpustí jedlá sóda. A tu to máte, recept na "bye-bye-údiť koktail"

6. Short Tale of Ginger:

Tento silný páchnuce rastlina má mnoho liečivých použití a tiež upokojiť žalúdok. Pomaly žuť kúsok zázvoru a prehĺtať je to šťavy alebo môžete len vypiť šálku zázvorový čaj.

7. Peppermint Tea:

Vypila pohár horúcej mätový čaj pomáha nafúknutý žalúdok kedykoľvek počas dňa. Jeho mätový aróma tiež uvoľňuje myseľ a upokojuje vaše zmysly. Berie tiež zmiernilo zlý dych, ešte lepšie!

8. Harmanček čaj:

Ak sa vám nepáči, mätový čaj, potom harmančekový čaj je dobrou alternatívou. Jeho Antispazmické, protizápalové a relaxačné vlastnosti pomáhajú pri zmiernenie príznakov nafúknuté brucho, ktorý vám pomôže upokojiť. Šálka ​​harmančekový čaj s trochou medu alebo zmenšovanie citróna a rozlúčiť sa s týmto nafúknuté brucho!

9. Tekvica sny:

Nie,, Jack-o-Lantern 'nebude strašiť váš žalúdok na zníženie jeho plyn. Tekvica má aj iné využitie než byť Halloween prop. To je užitočné pri znižovaní plyn vytvorený. Jesť to spolu s jedlom, aby sa zabránilo nadúvanie dohromady, alebo si môžete dať šálku varené alebo dusené tekvice a hovoriť "vypískať" do svojho nafúknuté brucho.

10. Teplá voda Lemon:

Citrón denne udrží lekára preč. Nie je to tak celkom chytľavý ako "jablko", ale to môže robiť zázraky, aby vaše telo. To stimuluje produkciu kyseliny v žalúdku a pokazí potravín efektívnejšie a tým aj k zníženiu nafúknutý žalúdok. Len stlačiť citrón do šálky horúcej vody, zamiešajte a piť preč.

Simple! Neboli oni? Vyskúšajte ich a budete čoskoro odporúčate žalúdočné nadúvanie domáce opravné prostriedky, že sú najúčinnejšie tie, nabudúce budete počuť niekoho pokrikuj radostne nepohodlie!

load...