Zdravie a wellness

17 úžasné výhody Black Reďkovka pre pokožku, vlasy a zdravie

17 úžasné výhody Black Reďkovka pre pokožku, vlasy a zdravie

Hľadáte pre prírodné prostriedky, ktoré môžu zvýšiť vaše zdravie a pomôže vám pristane v rovnakom čase? Už ste niekedy skúšali, čiernu reďkev španielskeho 'pre tento účel? Ak tomu tak nie je, potom je na čase, aby ste to skúsiť. No, farba tejto koreňovej zeleniny nemusí byť tak pôsobivé. Ale akonáhle budete poznať niekoľko úžasné výhody, ktoré ponúka, si iste zamilujete malé, čiernej mágie '.

Čierna reďkev Výhody pre pleť

Od detoxikáciu nášho tela, aby požehnanie jeden s bezchybnou krásu, čierna reďkovka môže skutočne robiť zázraky pre našu pokožku. Pozrite sa na niektoré z jeho výhod:

1. Zlepšiť celkový zdravotný stav kože

Čistý vnútorný systém je prvá vec, ktorú musíme dostať jasné a zdravej koži. Ak je vaša krv je plná nečistôt, vaša pokožka je odrazom jasne. Čierna reďkev môže byť veľkým prínosom pre vás v takejto situácii. Byť bohatý zdroj Vitamín B komplex, zinok, fosfor, etc., to funguje ako účinný čistič krvi a odstraňuje všetky druhy toxínov, ako aj odpadových materiálov z nášho tela. Výsledkom je, že náš celkový zdravotný stav pokožky je zlepšená vo veľkom rozsahu (1).

load...

2. Majú mladistvej pleti

Čierna reďkev chváli tým, že veľké množstvo prírodných antioxidantov (2). Obsahuje vysoké úrovne vitamínu C, ktorý je rozhodujúci pre naše kože v boji proti starnutiu. Na rozdiel od tohto antioxidantu vitamínu, existuje celý rad ďalších zlúčenín, prítomných v tomto koreňovej zeleniny, ktoré sú extrémne silné pri potláčaní oxidácii v našom tele. Preto je pravidelná konzumácia čierneho reďkovky šťavy nám môže pomôcť zbaviť sa škodlivých voľných radikálov, a tým majú mladistvej pleti.

3. Odstráni neatraktívne Marks

Ak ste unavení z tých škaredých čiernych bodiek, čierne škvrny, akné značiek a škvŕn na tvári, čierna reďkovka šťava môže byť ideálnym riešením pre vás. Jeho antioxidačné vlastnosť zabraňuje vypuknutí akné, pupienky, čierne bodky, atď a znižuje všetky nepekné stopy spôsobené v dôsledku rôznych kožných infekcií. Pravidelné používanie čiernej reďkovky šťavy na postihnuté miesta vám môže dať úžasné výsledky v priebehu niekoľkých dní. Pleťové masky vyrobené z čiernej reďkovky buničiny môže tiež pomôcť odľahčiť tón pleti a získať žiariaca pleť.

Čierna reďkev Výhody na vlasy

Túžbou dostať dlhé a silné vlasy s nulovým problémom lupinami alebo strnulosti? Čierna reďkev môže presne byť liek, ktorý hľadáte. Zistite nižšie, ako vám môže pomôcť:

load...

4. Znížiť Hair Fall Výrazne

Vypadávanie vlasov je jedným z najčastejších problémov na celom svete v týchto dňoch. Ale ak budete piť pohár čierneho reďkovky šťavy každý deň, môžete bojovať s týmto úspechom. Toto nádherné zeleniny je schopný stimulovať svoje vlasové korienky, čo nakoniec vylepšuje krvný obeh v celej našej pokožke hlavy. Je veľmi dôležité pre správnu výživu vlasov. Okrem toho každý vlasu silnie cez neho. Všetky tieto výsledky za kratšie vlasy pádom aj rast nových vlasov.

5. Zbaviť prílišného vysušenie alebo olejnatosť

Reďkev môžu byť taktiež použité na liečbu nadmerného vysušenie alebo olejnatosť pokožky hlavy. Ak ste trpia príliš veľa lupiny, začať používať čiernu reďkev šťava dnes. To by poskytlo potrebné živiny pre vaše vlasy a vlasovej pokožky rovnako. Naopak, ak sa pozeráte na mastnotu z pokožky hlavy v dôsledku nadmerného vylučovania kožného mazu žliaz, ísť na čiernej reďkovky vlasy masky. To bude kontrolovať sekréciu kožného mazu a dá vám dlhé a lesklé vlasy.

Čierna reďkev používa pre zdravie

Biela mäsa tejto čiernej pleti zeleniny je veľmi prospešné pre naše zdravie. Tu sú spôsoby, ako môžete využiť túto položky:

6. Posilnenie funkcie pečene

Naša pečeň je najdôležitejší orgán v tele a čiernej reďkovky nám môže pomôcť zvýšiť svoje funkcie do značnej miery. Mäso tejto zeleniny drží niekoľko vitamínov (vitamín B1, vitamín B komplex, vitamín C, atď.) A minerálne látky (vápnik, horčík, atď.), Ktoré uľahčujú prietok žlče a aby naše interný systém zdravé súčasne. Z tohto dôvodu patrí reďkovky vo vašej strave, rovnako ako je to možné, a aby sa vaše pečeň zdravie (3).

7. Zbavte sa chladu a kašeľ

Magická sila čiernej reďkovky môžu byť taktiež použité na liečbu chronickej nádche a kašli (4). Len vziať kúsok od hornej časti zeleniny a dať trochu cukru v tele. Teraz vložte, čiapočku 'vo svojej pôvodnej polohy a nechajte ju cez noc. Šťava, ktorá vyjde z tela ráno je vynikajúci pre hojenie infekcie dýchacieho ústrojenstva.

8. Liek hypertyreóza (Gravesova choroba)

Nadmerná sekrécia štítnej žľazy, známa ako, hypertyreóza 'alebo "je Gravesova choroba', môže byť tiež vyliečiť čiernej reďkovky. Hlavné síry Zlúčenina zeleniny s názvom, raphanin 'hrá kľúčovú úlohu pri regulácii sekrécie našich štítnej žľazy. Preto je pravidelná konzumácia čiernej reďkovky nám môže pomôcť držať ďalej od hypertyreózou (5).

9. Reguluje Cholesterol

Jeden z najlepších liečivých použitia reďkovky je to, že sa aktívne zapája do obehu a metabolizmus tukov v tele. To robí pečeň funkčné a aktívne. To vyvoláva tukov obeh a látkovú výmenu. Pečeň absorbuje cholesterol, než bude uložená v tukových tkanivách a arteriálnej steny. Filtruje nečistoty a spracováva tuk ďalej. Tento proces vedie k opakovaniu. To eliminuje ukladanie tuku. Tak, to znižuje tvorbu cholesterolu a nepriamo znižuje riziko srdcového infarktu.

10. Zlepšuje trávenie

Ako bolo uvedené vyššie, čierna reďkovka je skvelý detoxikačný prostriedok. To tiež vymaže toxínov z žalúdka. To zaisťuje, že je udržiavaná hodnota pH v žalúdku. Okrem toho je tiež bohatá na vlákninu. Vlákna uľahčiť proces trávenia. Okrem toho zlepšuje funkciu žlče, ktorá vedie k zlepšeniu trávenia. V dôsledku toho je celková miera tráviaci tela zlepšuje.

11. Lieči nadúvanie a kyslosť

To ruší účinok voľných radikálov s vysokou dávkou čerstvých antioxidantov. To robí gut, črevá a brucho toxín zdarma. V dôsledku toho sa znižuje kyslosť. Preto nadúvanie je uľahčené s konzumáciou čiernej reďkovky prirodzene.

12. Lieči za studena

Čierna reďkev je mimoriadne bohatý na antioxidanty. Tieto antioxidanty, aby tento zázrak jedlo úžasné protizápalová látka rovnako. Jej výkonný neoficiálne formule vyčistia preťaženie hrudníka off. To tiež uľahčuje slizničnej priechod nosa a krku. Z tohto dôvodu, to je úžasné ochorenie proti nachladnutiu.

13. Užitočné Stones Odstránenie

Čierna reďkev je prírodný prostriedok proti kamene v obličkách a žlčníku. To tiež zmierňuje bolesti spôsobené v dôsledku kamene. To zvyšuje močenie. Diuretikum vlastnosti čiernej reďkovky sa dal hrať a časté močenie čistí obličky a žlčník preč kamene a kamenného prachu.

14. Lieči skorbut

Skorbut je spôsobený u ľudí v dôsledku nedostatku vitamínu C. Čiernej reďkovky je bohatým zdrojom vitamínu C, a to prípadne lieči skorbut s ľahkosťou a nespôsobuje žiadne vedľajšie účinky pri spotrebe. To tiež robí kosti silnejšie. Je známe, že liečiť zápal kĺbu rovnako.

15. Zvýšenie duševnú bdelosť

Reďkev je úžasné zdrojom draslíka a horčíka. Tieto dva minerály sa musí zachovať chemickú rovnováhu v mozgu. Sú aktívne zložky elektrolytického roztoku. Z tohto dôvodu, čierna reďkovka stane doplnkom týchto základných minerálnych látok do tela a mozgu. Výsledkom je, že elektrochemický rovnováha mozgu je obnovená. Zvyšuje duševnú čulosť. Horčík a draslík sú nabíjačky pamäti rovnako. To znamená, že zlepšujú psychickú koncentráciu.

16. Ovládacie prvky a reguluje štítnej žľazy

To je jeden z najlepších liečivých použitia čiernej reďkovky. Štítna žľaza je celoživotný syndróm spôsobený nerovnováhou hormónov štítnej žľazy. Je potrebné celoživotné lieky. Čierna reďkev je bohaté na Raphanin. Raphanin je prírodný enzým, ktorý reguluje sekréciu a produkciu hormónov štítnej žľazy. Výsledkom je, že tento zázrak potraviny môžu byť použité ako preventívny prostriedok proti hyper / hypotyreózy. Je tiež známe, že poskytujú úľavu pacientom, ktorí trpia hyper / hypotyreózy.

17. Anti-Rakovinové Výhody

Čierna reďkev je dodávaný s dobroty antioxidantov. To je úžasné anti-rakovinové liek robí. Antioxidanty udržať kontrolu na tvorbe voľných radikálov v bunkách a tkanivách. To udržuje delenie buniek a fungujúce pod kontrolou. Z toho dôvodu, že znižuje riziko vzniku rakoviny.

Takže jednoducho patrí čiernej reďkovky šťavy vo vašej raňajky alebo pridať niekoľko kusov čiernej reďkovky do svojho každodenného jedálnička. Budete mať možnosť vidieť rozdiel v priebehu niekoľkých dní. Zostať zdravý a krásny vždy!

load...