Zdravie a wellness

6 najlepších kardio cvičení na stratu hmotnosti

6 najlepších kardio cvičení na stratu hmotnosti

Unavený z bytia s názvom "bacuľaté"? Neznášam vidieť žalúdok vyčnievajú zakaždým, keď stojíte pred zrkadlom? Cardio je riešenie vášho problému! Je to jedna z najdôležitejších vecí, ktoré môžete urobiť, aby sa schudnúť, zlepšiť zdravie srdca a odvodiť niekoľko ďalších úžasných zdravotných výhod. Najlepšia vec, o kardio cvičenia je, že dostanete veľa odrody v tomto. Neexistuje nič, čo nazýva správne alebo zlé kardio. Ak to vyhovuje vašim fyzickú kondíciu a je niečo, čo absolútne baví, potom to skúsiť. Nasledujúcich šesť cvičenia sú skvelé pre kardio! Sľubujú chudnutie výsledky skôr, ako si predstavoval. Pokračuj v čítaní!

Najlepšie kardio cvičenia, ako schudnúť:

1. Basketbalovej:

Basketbal je skvelý kardio cvičenia, ktoré vám pomôže vrhnúť libier v krátkom čase. To stavia svoje zručnosti, vytrvalosť a robí vám silnejší a montér osobu. Takže, keď ste na súde, uistite sa, že budete nosiť sami von. Môžete pridať plyometric cvičenie, ako je box skoky, skákanie cez švihadlo a skočiť padákom pridať viac energie do vášho tréningu! Keď zvýšite svoju vytrvalosť, budete automaticky vidieť obrovský rozdiel vo vašom tele počas pick-up hier (1).

2. Plávanie:

Ste voda dieťa? Plávanie je skvelé kardiovaskulárne cvičenie pre vás. Spaľuje 500 kalórií za hodinu a pomáha spaľovať telesný tuk a formovať rýchlo. Avšak pozor na kúpanie v priebehu dňa. Tie by mohli získať ťažko zarobené. Držať plávanie pre večer, a budete môcť ťažiť z výhod. Plávanie tiež stará o veľké množstvo fyzických a zdravotných problémov súvisiacich. Zlepšuje pohyblivosť kĺbov a tiež zvyšuje vaše aeróbne fyzickú kondíciu (2).

load...

3. Dance:

Láska sa triasť vaše telo? Máme pre vás dobrú správu! Tanec je skvelý spôsob, ako schudnúť. Je to skvelý kardio cvičenia, ako schudnúť a výhody svoje telo niekoľkými spôsobmi. Pár tanečné formy môžete určite vyskúšať je spoločenský tanec, Zumba, hip hop, brušné tance a samozrejme Masala Bhangra. Podľa pokynov fyzickej aktivity USDA, tanec sa stane byť mierna aktivita. V skutočnosti, to tiež hovorí, že najmenej 30 minút intenzívneho alebo stredne tanec je pre každého (3).

4. Švihadlo:

Ak nemáte dostatok času zasiahnuť do posilňovne, alebo ísť na tanečné a plaveckých tried, skúste použiť švihadlo doma. Môžete spáliť až 110 kalórií počas desiatich minút. Ak máte pridať ďalšie intenzitu tréningu, môžete vypáliť double! Švihadlá pomôžu použiť obe vaše svaly a kĺby a môže byť často oveľa viac účinnejšie ako beh (4).

5. High-Intensity Tabata Školenie:

Tabata je skvelý kardio cvičenia na chudnutie. Horí 15 kalórií za minútu a zvyšuje svoje šance na chudnutie (5). Tabata tiež pomáha pri budovaní štíhle svaly. To zvyšuje vašu vytrvalosť kapacitu a zvyšuje fyzickú silu. Viac ako chudnutie, Tabata je viac o odbúravanie tukov. To by malo znieť povzbudivé pre väčšinu dámy, ktorí sa snažia vyhnať brušný tuk.

load...

6. Chôdzu do schodov:

Vedeli ste, chôdzu do schodov, je veľmi šikovný a účinný spôsob, ako stratiť telesný tuk? Ak ste si mysleli cvičenie trávia dlhé hodiny v posilňovni, musíte myslieť dvakrát. Lezenie alebo behu do schodov po dobu desať minút denne spáli veľa kalórií. Avšak si uvedomiť, že to nie je váš konečný tréning. Mali by ste sa pokúsiť iné cviky samostatne. Chôdzu do schodov je len časť z nich. To vám pomôže lepšie dýchať, zvyšuje sebadôveru, zbavuje stresu a napätia a zlepšuje kardiovaskulárne zdravie (6). Tipy na tréning lepšie:

  1. Cvičenie s kamarátom. Keď sa cvičenie s niekým, viete, cvičenie automaticky dostane lepšie. Týmto spôsobom budete tiež zostať motivovaný a energický po celý týždeň.
  2. Práca, ktorá zadok! Vzhľadom k tomu, robíte kardio, uistite sa, že budete pracovať zadok. Urobiť nejaké drepy a mostné cvičenie s cieľom udržať váš zadok tónovaný, pevné a krásne tvarované.
  3. Zjesť niečo hodiny pred tréningom. Ovocie a sušienky sú chytrou voľbou. Jesť len tie veci, ktoré posilnia silu a pomôže vám cvičenie lepšie. Tiež piť mlieko po práci von. Uvidíte nejaké dobré výsledky.
  4. Dajte si pauzu. Kľúčom k úspechu je, aby vám zabránil v priebehu pracovnej! Dajte si pauzu po dobu niekoľkých minút, ak máte pocit, príliš vystresovaný. To by určite pomôže dostať späť do hry.
  5. Nosiť dobré tenisky pri práci von! Tiež získať pekné cvičebný úbor. Mali by sa zmestili vás dobre a pomôže vám cítiť pohodlne pri cvičení.

Páčilo sa vám čítanie post? Už ste vyskúšali niektorý z týchto najlepšie kardio cvičenia, ako schudnúť doma? Do podeliť o svoje skúsenosti a myšlienky v poznámkach nižšie. Sme dychtivo čaká počuť od vás!

load...