Zdravie a wellness

Pitie teplej vody pomáha vám schudnúť?

Pitie teplej vody pomáha vám schudnúť?

Máte zle chcete schudnúť, ale cítim lenivý alebo nemajú čas cvičiť? Už ste premýšľal, či existuje nejaký jednoduchý trik, ktorý môže pomôcť chudnutie, bez toho by to stálo veľa? Vyzerá to, že konečne je tu odpoveď na vaše otázok!

Jedná sa o veľmi časté horúcej vody, ktoré používate každý deň u vás doma. Ťažko veriť, že? Prečítajte si o to vedieť, ako teplá voda vám môže pomôcť pri chudnutí!

Teplá voda pre chudnutie - Ako to funguje:

1. Prírodné hydratačné Agent:

Jedným z najprirodzenejších spôsobov, ako udržať vaše telo hydratované je konzumovať dostatočné množstvo vody v akejkoľvek podobe, studené alebo teplé. Každá bunka v našom tele potrebuje vodu absorbovať živiny a vysunie odpadové produkty. Človek sa musí piť aspoň osem pohárov vody denne, aby im hydratované. Hydratácia pomáha obličky vyhnať odpadové produkty a toxíny z tela a poskytuje vhodnú platformu pre realizáciu všetkých biochemických a metabolických procesov v našom tele.

load...

Voda je pre prežitie veľmi dôležité. Lekári, dietológovia a zdravotné odborníci odporúčajú pitie aspoň 7 - 8 pohárov vody denne. Zatiaľ čo niektorí ľudia preferujú studenej vody, existuje mnoho dietológovia, ktorí radia piť horúcej alebo teplej vody. Predpokladá sa, že horúca alebo teplá voda je dobré pre telo, pretože má mnoho zdravotných výhod.

2. Prírodné čistiace a čistička vody:

Pitná teplá voda pomáha účinne očista tela. Jeden môže ľahko liečiť problém zlé trávenie tým, že pohár teplej vody dvakrát denne. Vypila pohár teplej vody skoro ráno napomáha odplavovanie toxínov z tela a čistí systém. Piť každé ráno pohár teplej vody na lačný žalúdok napomáha správnej črevné pohyby a lieči zápchu. Horúca alebo teplá voda uvoľňuje v poškodí čiastočky potravín a odovzdáva ich rýchlo cez črevá.

3. Prírodný spôsob, ako schudnúť:

Prestávky Teplovodné tukové usadeniny z tela a pomáha pri chudnutí. Dobre hydratované telo prispieva k rýchlemu fungovanie svalov a orgánov. To zvyšuje metabolickú aktivitu, a tak nechal kalórie spáliť rýchlejšie. Normálny človek, na pravidelnom základe, je potrebné konzumovať horúcej vode 15 minút pred každým jedlom pomáha obmedziť chuť do jedla. Tak sa možno vyhnúť prejedaniu a príjem kalórií tiež znižuje takmer o 13%. Odborníci sa domnievajú, že konzumácia teplou vodou tesne pred raňajkami prehlbuje naše šance jesť málo kalórií za deň. Pitnej teplej vody v dopoludňajších hodinách tiež obmedzuje chute, hydratuje naše telo a opúšťa náš žalúdok cíti plné porovnaní s chladnou vodou. Ak máte piť teplej vody pred jedlom, budete sa cítiť plná skôr a preto skončiť jesť menej.

load...

Väčšina z nás urobiť častý omyl tým, že sa zmätený medzi smäd a hlad. Tento zmätok vedie k nevhodnej stravy. Častejšie ako nie skončiť jesť niečo, keď v skutočnosti máme smäd. Pri takom zmätku, sa odporúča vypiť pohár teplej vody. V prípade, že smäd odznie, že si víťaz, ako ste úspešne vyhnúť zbytočným kalórie! Je preto vhodné, aby fľašu s teplou vodou, vždy so sebou, aby sa zabránilo taký zmätok. Ayurveda a starodávny spôsob liečby terapia tiež odporúčajú pitie teplej vody ráno na lačný žalúdok. Podľa Ajurvédske ošetrenie, pridaním vápna a med teplou vodou pomáha zlepšiť trávenie a podporuje zdravé a žiariace pleť. Takže si môžete vychutnať niekoľko výhod teplou vodou.

Účelom mať teplú alebo horúcu vodu, je dostať naše telo ľahko prispôsobiť našu telesnú teplotu, čím sa zvyšuje metabolizmus a vyvolanie chudnutie. Z tohto dôvodu sa odporúča konzumovať teplú vodu po celý deň, ako spáliť kalórie a tým pomôcť sami schudnúť.

V prípade, že sa stalo, že človek, ktorý má tendenciu konzumovať teplú vodu s ďalšími príchuťami, potom by ste mali pamätať na jednu vec. Piť horúci šálka čaju alebo kávy nie je náhradou pitnej teplej vody. Váhový úbytok je možné len vtedy, ak budeme mať holý teplú vodu bez akýchkoľvek umelých aróm. Limonády, káva a čaj bude nepochybne udržať si hydratovaná, ale nie sú ideálne pre ktorý vám pomôže schudnúť.

Hot Water - Aromatické:

Pitie plain teplý deň vody dovnútra a von môže byť nudné, sme sa dohodli. Koniec koncov, koľko teplej vody môžeme konzumovať? Vaše chuťové poháriky môžu nepáči obyčajnej teplej vody, povzbudzovať vás k pridať príchute, kofeín alebo cukor. Tu sú niektoré spôsoby, ako prirodzene chuť svoju teplú vodu, takže sa nezdá nudná a chutí bez poškodenia vášho tela.

Môžete pridať pár kvapiek citróna v teplej vode, aby sa to dobrý vkus. Citrónová tráva je ďalší jemný spôsob, ako dodať chuť do svojho pohár teplej vody. Ayurveda verí vo pridaním medu a vápno v teplej vode. To nielen pomáha pri trávení, ale tiež zvyšuje chuť. Môžete tiež skúsiť pridať nejaké bylinky, ako sú lístky mäty, zázvoru alebo Tulsi listy. Pridanie pár kúskov čerstvo rezaných ovocie tiež zvyšuje chuť. Tí z vás záujem o bylinné čaje ho môžu konzumovať bez pridania cukru.

Ste si vedomý toho, že pitná teplá voda znižuje váhu? Takže nabudúce, keď sa cítite leniví cvičiť, môžete jednoducho ohriať trochu obyčajný pitnú vodu a konzumovať to tak často, ako je to možné. Pitnú teplú vodu pre chudnutie je jedným z najlacnejších spôsobov, ako skutočne realizovať svoj sen. Nielen to, pravidelná konzumácia teplej vody má mnoho iných zdravotných výhod rovnako! Nezabudnite, že prostriedky pre väčšinu svetových obávaných chorôb býva hneď v našich domovoch. Všetko, čo musíš urobiť, je uvedomiť si ich prítomnosť a mať dobrú výhodu z nich!

Myslíte si, konzumovať teplej vody pre chudnutie? Všimli ste si výhody? Podeľte sa s nami v komentároch!

load...