Zdravie a wellness

9 úžasných výhod spoločnosti Allspice (Kababchini) pre pokožku, vlasy a zdravie

9 úžasných výhod spoločnosti Allspice (Kababchini) pre pokožku, vlasy a zdravie

Nové korenie je nezrelé a sušené bobule malého stromu s názvom nové korenie officinalis. To sa nazýva nové korenie, pretože v sebe spája chuť takmer všetkých korenia, ako je čierne korenie, klinčeky, škorica a borievky. Nové korenie má veľkú výživnú hodnotu a niektoré antiseptické, antioxidačné, analgetické a vlastnosti proti bolesti taky. To môže vyliečiť drobné rany a zranenia, a môžu pomôcť uvoľniť svalové bolesti. To môže tiež zvýšiť hladinu energie v tele.

Dá sa povedať, že nové korenie je jedným z najlepších darov, ktoré príroda nám obdarených. Existuje niekoľko výhod z tejto byliny. Prečítajte si o to dozvedieť sa viac:

Kožné Výhody nové korenie:

  1. Nové korenie obsahuje bohaté množstvo niekoľkých vitamínov, ktoré uľahčujú jeho používanie na rôzne účely, vrátane kože a ďalších súvisiacich komplikácií. Niektoré nájdené v nové korenie vitamíny sú vitamín A, vitamín B6, vitamín C, a niacín.
  2. Tieto vitamíny pomáhajú zvýšiť prietok krvi a spotreba kyslíka v krvnom riečisku. V prípade, že telo človeka je nezdravé, môžete jasne vizualizovať príznaky na svojej koži. Zdravá pokožka znamená zdravé telo. Pokožka vylučuje niektoré škodlivé toxíny do krvného riečišťa cez potom. Pokiaľ dôjde k zablokovaniu póry na koži, nemôže účinne likvidovať toxické látky z tela.
  3. Nové korenie môžu byť použité, a to buď priamo konzumovať ako bylina alebo ako kozmetický prípravok pre kožu. V akejkoľvek forme, pomôže vyčistiť pleť, odstránenie baktérií a iných škodlivých látok z neho.

Vlasy Výhody nové korenie:

  1. Ďalšou výhodou, že môžeme odvodiť z nové korenie je prevencia vypadávanie vlasov. Olej odvodený od nové korenie, ak sa používa pre masáž hlavy, môže zabrániť ďalšiemu vypadávaniu vlasov a pomoc pri získavaní viac vlasov na oplátku.
  2. Olej pomáha pokožku hlavy prostredníctvom otvárania blokované póry a uvedenie do korienkov vlasov. Vaše vlasy porastie rýchlejším tempom, a stane sa hladšia a silkier.
  3. Olej tiež znižuje ďalšie škody na vlasy, pomáha nový rast vlasov od korienkov. Nové korenie je naozaj užitočné pri ošetrení vlasov z týchto dôvodov.

Zdravie Výhody nové korenie:

  1. Toto korenie je obohatená o minerály mnohých taky, ako je draslík, mangán, železo, selén a horčík. Všetky tieto minerály a niektoré ďalšie vitamíny, aby nové korenie perfektné antioxidant.
  2. Antioxidačné vlastnosti nového korenia neutralizujú voľné radikály v tele, čo vedie k celkovému zlepšeniu svojho zdravia. Imunita človeka vykazuje schopnosť svojho tela bojovať s cudzie útočníkmi, ktoré spôsobujú rad ochorení.
  3. Nové korenie pôsobí ako booster pre imunitný systém, pomáha telu v boji proti rôznym chorobám. Nové korenie tiež stimuluje krvný obeh, čo znamená, že telo je schopný stráviť a vylučovať všetky toxické látky ľahšie. To vám pomôže zostať fit a zdravý.

Nutričná hodnota:

Vyššie uvedené výhody nového korenia, sú len vďaka svojej rozmanitej výživnú hodnotu. 100 g nové korenie obsahujú približne 263 kalórií, 9 g tuku, 77 mg sodíka, draslíka 1044mg, 22 g diétnej vlákniny, a 6 g proteínu.

load...

Hlavným obsahom vitamínov A, C, D a B - 6 sú k dispozícii aj v nového korenia. Tieto vitamíny a minerály, aby toto korenie celkom poskytovateľ zdravotnej starostlivosti.

Nové korenie je užitočný korenie, ktorý bol použitý v mnohých rôznymi spôsobmi. Jeho výhody sú rôzne, od veľmi dobré antiseptikum na analgetiká, a tak ďalej. Toto korenie obsahuje mnoho vlastností, ktoré pomáhajú pri liečbe rôznych ochorení, ktorý vám pomôže viesť zdravý život.

load...