Zdravie a wellness

10 úžasné zdravotné výhody hloh

10 úžasné zdravotné výhody hloh

Čo keď je jedna zložka, ktorá môže magicky pomôcť v procese chudnutia? Alebo čo ak tá istá zložka pomáha stratíte hladinu cholesterolu a pôsobí proti rakovine rovnako? Zaujíma vás, čo sme hovorili? No, to je hloh bobule!

Plody hlohu, okrem tých vyššie uvedených, majú aj rad ďalších zdravotných výhod! Oni majú mnoho využití, ako dobre! Chceli by ste ich poznať? Uveďte, prosím, tento post pre čítanie!

Použitie Plody hlohu:

Tieto plody boli použité vo forme tradičnej medicíny späť v prvom storočí. Obsahujú phytonutrients, ako anthokyanidiny a proanthokyanidinov.

load...

Plody hlohu sú antioxidanty, ktoré posilňujú steny ciev, a tiež poskytujú terapeutické účinky rovnako.

Listy a kvety obsahujú určité typy zlúčenín, ktoré bojujú proti cholesterolu a zmierniť príznaky bolesti na hrudi. To robí menej náchylné k srdcovému infarktu a kardiovaskulárnych ochorení.

Hawthorns sú tiež skvelé pre pacientov, ktorí sú v strese alebo úzkosti. Pomáhajú vám lepšie spať v noci a nedošlo k poškodeniu obličiek.

Hawthorns boli považované za bezpečné pre dospelých. A nežiaduce účinky sú zriedkavé.

A teraz úžasné zdravotné výhody hloh bobúľ! Choďte do toho!

1. Podpora v Chudnutie:

Váhový úbytok bol každý je posadnutosť v týchto dňoch. Jesť právo a dobrý vzhľad je tak dôležité. A zároveň sa snaží, aby tak urobili, jeden by mal držať len potraviny, ktoré sú s nízkym obsahom kalórií, alebo sú organické povahy. Zdravý možnosť v takýchto prípadoch by hloh bobule. Majú podporiť chudnutie a pomôže vám stratiť tie nechcené libier v krátkom časovom období.

load...

2. Boj Cholesterol:

Ďalšie zdravotný prínos Hawthorns je ich schopnosť eliminovať zlý cholesterol a zvýšiť dobrý cholesterol. Obsahujú flavonoidy, ktoré chránia srdce a liečiť choroby, ako je bolesť na hrudi a upchaté tepny.

3. Obsahujú antioxidanty:

Plody hlohu sú vynikajúcim zdrojom antioxidantov. Zabraňujú život ohrozujúce ochorenia tým, že neutralizuje voľné radikály. S hloh bobúľ, môžete zachovať jas vašej pokožky a zostať bezchybne krásne po celý život. Inými slovami, že obsahujú vlastnosti, anti-aging, ktoré riadia jemné linky, vrásky, tmavé škvrny, otupenosť a ďalšie známky starnutia.

4. Zvýšenie metabolizmu:

Plody hlohu tiež pomôcť pri spaľovaní telesného tuku. Ich zvýšenie metabolizmu a pomôže prelomiť plošinu. Ale tiež, aby vaše telo spaľovať viac kalórií pri cvičení. Mali by ste jesť Plody hlohu častejšie, ak chcete, aby vaše telo, aby sa rýchlo zlepší.

5. Zlepšenie Tráviaca sústava:

Plody hlohu sú vynikajúce pre váš tráviaci systém príliš. Kontrolujú zápcha, nafukovanie, plynatosť a zabezpečiť včasné pohyb čriev.

6. Zabezpečenie dobrého zdravia kardiovaskulárneho systému:

Hloh bobule sú plné flavonoidov, ktoré chránia srdce a výrazne zlepšiť vaše kardiovaskulárne zdravie. Tiež obsahujú antioxidanty, ktoré obsahujú protizápalové vlastnosti. Plody hlohu dokonca pomôcť v prevencii krvných zrazenín v cievach.

7. Prevenciu rakoviny:

Môžete tiež zabrániť nebezpečné ochorenie, ako je rakovina pomocou hloh bobúľ. Obsahujú silné antioxidanty, ktoré bojujú všetky radikály spôsobujúce rakovinu v tele. Oni tiež detoxikovať krv, čistí váš systém a odplaviť všetky toxíny.

8. Liečbu vysokého krvného tlaku:

Plody hlohu tiež liečbu vysokého krvného tlaku. Existuje niekoľko výhod kardiovaskulárne toto ovocie vám môže poskytnúť. Ľudia, ktorí trpia vysokým krvným tlakom by sa určite snažiť hloh bobule čaj! Ukazuje skvelé výsledky.

9. Treat Nespavosť:

Plody hlohu boli často doporučovaný lekármi pre ľudí, ktorí trpia nespavosťou. Toto ovocie zlepšia vaše spánok a zaistiť, nemusíte vstávať príliš často v noci. Ak to znie, ako ste vy, zohnať hloh bobúľ čo najskôr!

10. Zlepšiť videnie:

Plody hlohu sú vynikajúce pre vaše oči taky. Obsahujú vitamín A, ktorý udržuje zdravšie zrak a zabraňuje rastu šedého zákalu. Vitamín A potvrdzuje rast buniek príliš.

Prečítali ste si, čo robí Plody hlohu veľkú zložku! Teraz choďte do toho a prečítajte si, ako pripraviť úžasné hloh bobule čaj!

Zloženie:

  • Plody hlohu
  • Voda
  • Panvica

Inštrukcie:

  1. Variť vodu po dobu dvoch minút na sporáku.
  2. Teraz kvapka 3 až 4 hloh bobule do vody.
  3. Po dokončení varenia, strmé po dobu 8 až 10 minút.
  4. Teraz vydlabať bobúľ pomocou lyžičky.
  5. Naliať čaj do šálky a užívať si.
  6. Môžete uložiť aj čaj, ak sa vám páči. Ale uistite sa, že nechcete uložiť ho po dobu dlhšiu ako tri dni.

Začnete Plody hlohu dnes a získať celý rad priaznivých účinkov na zdravie! Už ste počuli o hloh bobúľ pred? Ak áno, to je máte? Podeľte sa o svoje skúsenosti v poznámkach nižšie!

load...