Zdravie a wellness

10 úžasných výhod oleja Marula

10 úžasných výhod oleja Marula

Vedeli ste, že olej Marula je známa ako elixír mladosti? Tento podivuhodný olej sa získava z ovocných jadier Marula. Toto ovocie je pôvodom z južnej časti Afriky, a bol používaný po stáročia ako prírodný prostriedok na liečenie rôznych ochorení kože.

Príchod do tej miery, Marula olej má celý rad výhod. Chceli by ste vedieť, aké sú? Čítajte ďalej!

1. Boje príznaky starnutia:

Marula olej je známy pre svoju prirodzenú schopnosť bojovať s rôznymi príznakmi starnutia. Pomáha pri prevencii a liečení poškodenia, ktoré je spôsobené starnutím pokožky. Tento olej je plná antioxidantov, ktoré zbaviť kožu akýchkoľvek známok starnutia ako suché, nevýrazné pleti, ktorý má škvrny spôsobené slnečným žiarením.

load...

V koži, ktorá je zrelší, že zvyšuje prirodzenú schopnosť regenerovať a opraviť sám. To tiež posilňuje schopnosť pokožky produkovať kolagén, čo robí preč s jemných liniek a vrások a obnovuje vláčnosť.

2. Vám dáva hladkú kožu:

Tento olej môže preniknúť hlboko do kože, a to aj v oblastiach, kde je najsilnejší. Kombinácia mononenasýtených mastných kyselín a vitamínu C zaisťuje podporu pružnosti s pravidelnou aplikáciou (1). To zvyšuje pevnosť pleti a pomáha pri vyhladzovaní celulitídy. To tiež pomáha pri znižovaní výskytu pigmentácie škvrny a jazvy, ktorá vám bezchybne hladkú kožu.

3. Chráni proti poškodeniu životného prostredia:

Jedným z najvýznamnejších prínosov Marula olej je, že pracuje vo dne v noci, aby chráni pokožku pred škodlivými účinkami zložiek životného prostredia. Svoj drahocenný kože brániť proti drsné lúče slnka, studený vietor, rovnako ako znečistenie. Kým spíte, to funguje s prirodzenú obnovu procesu pokožky, ktoré pomôžu zvrátiť škody. To tiež posilňuje pokožku zvnútra so zmesou obohacujúce, klimatizácia a výživných živín, takže sa prebudíte na krásnu pleť každé ráno.

load...

4. Zabraňuje strií:

Marula olej je nádherný masážny olej pre tehotné ženy. Ako už bolo spomenuté, že má blahodarné živiny, ktoré pomáhajú udržať pružnosť a vláčnosť pokožky. Jeho uplatnenie dvakrát denne pomáha udržať preč hyper-pigmentácia, že mnohé tehotné ženy často rozvíjať. Marula olej je tiež účinný spôsob, ako zabrániť vzhľad strií, ak sa používa dvakrát denne.

5. Oblek pre všetky typy pleti:

Marula olej je bohatý na kyselinu olejovú, ktorá je nevyhnutná pre krásnu, zdravú pokožku (2). Jedna z najlepších vecí, o tejto ropy je, že sa hodí pre všetky typy pleti. To je super savé a nie je upchať póry pokožky. Na rozdiel od suchej, mastné a normálny typ pleti, je vhodná aj pre citlivú pokožku, tak aj pre tých, náchylné k problémom. Muži ho použiť na zmiernenie ich hrubú kožu, ako to hydratuje pokožku dobre.

6. Boje účinkoch hormonálne zmeny:

Hormonálne zmeny prebiehajú u žien veľmi často. Tieto zmeny majú vplyv na kožu. Marula olej hrá aktívnu úlohu pri zabezpečovaní toho, aby sa táto vnútorná útoky nemajú vplyv na vašu pokožku negatívne. Posilňuje pokožku na pomoc v boji proti nim a udržať ju hľadá žiariace zdravie po celú dobu.

7. Udržuje vlasy a vlasovú pokožku v poriadku:

Už ste niekedy používa Marula olej na vlasy? Ako už bolo spomenuté, Marula olej má silné živiny, antioxidanty, mastné kyseliny a minerály, ktoré pomáhajú pri cúvaní a prevenciu UV žiareniu a poškodenia životného prostredia. Má tiež bunkovú regeneráciu, antimikrobiálne a protizápalové vlastnosti, ktoré hrajú dôležitú úlohu pri udržiavaní zdravej pokožky hlavy a podporiť zdravý rast vlasov. Pomocou Marula olej pravidelne, môžete získať krásne, lesklé vlasy, ktoré je vždy silná.

8. Zabráni a lieči kožné podmienky:

Marula olej má vysoký obsah kyseliny linolovej, ktorá je omega - 6 esenciálne mastné kyseliny, rovnako ako omega kyseliny olejovej. To je nielen veľmi účinné pri liečení suchej kože, ale tiež pri prevencii a liečení rôznych porúch kože, ako je lupienka, ekzém, akné, atď Kožné problémy možno účinne liečiť s týmto jemným a výživným olejom (3).

9. Zaobchádza lámavé nechty:

Vzhľadom k svojej bohatosti v širokej škále kožných prospech živín, Marula olej sa používa aj pri liečbe lámanie nechtov. Ak máte slabé nechty, ktoré sú náchylné k praskaniu a lámaniu, mali by ste použiť tento olej. Jeho hydratačné a vyživujúce efekt bude liečiť svoje nechty a robiť znova im dodáva silu. Ak použijeme túto olej pravidelne na ruky bude držať je mäkké.

10. Lieči popraskané pery:

Na rozdiel od ošetrenie suchej kože, Marula olej je tiež dobre známy pre svoju schopnosť liečiť suché a popraskané pery. To preniká kožou na perách odstrániť vysušenie zvnútra. Použitím tohto priaznivý olej, môžete mať mäkké, ružové pery, ktoré nikdy prasknúť alebo krvácať. Namiesto použitia rtu-balzamy na pery a ďalšie produkty, ktoré nie sú naozaj pomôcť, využívajú Marula olej liečiť popraskané pery.

Ako ste si prečítali, s použitím Marula olej prichádza s množstvom výhod, ktoré mnoho iných olejov nemôže dať. Môžete získať jemnú, vláčnu a krásnu pleť, ktorá vyžaruje zdravia pri použití tohto oleja. Pomáha pri oddialení rôzne príznaky starnutia a chráni pokožku pred poškodením spôsobeným rôznymi faktormi. Nielen, že majú skvelé výhody pre vašu pokožku, ale aj pre vaše vlasy, rovnako, čo vám zdravú hlavu vlasov!

Ak hľadáte pre prirodzený spôsob, ako získať krásnu pleť a vlasy, zvážte použitie Marula olej. So svojím bohatstvom v základných živín, je tou najlepšou voľbou, pokiaľ ide o olejov, ktoré majú veľký prínos!

Teraz, keď viete všetko o výhodách ropy Marula, nenechajte si ujsť šancu priviesť ju domov.

Ako bol tento príspevok vám pomohol? Povedzte nám to tým, že komentuje v poli nižšie!

load...