Zdravie a wellness

8 úžasných prínosov Tarragonu pre vlasy a zdravie pokožky

8 úžasných prínosov Tarragonu pre vlasy a zdravie pokožky

Estragón bylina vznikol v západnej časti Ázie a používa sa najmä v lekárstve a gastronomických arénach. Toto je primárne pestujú farmári pre svoje aromatické a terapeutické vlastnosti. Kvety sú veľmi malicherné vo veľkosti, aseptické a pastelovo zelenej farby. Tieto Estragón listy sa používajú predovšetkým ako prísada do polievok a pizze.

Listy estragónu majú osobitné kvality spôsobuje necitlivosť v ústach, keď sú žuval. To je veľmi často používa spolu s non-vegetariánska strava a používa hlavne v polevy rôznych pokrmov. Listy a zvyšok z estragónom rastliny sú veľmi výhodné pre osobu, pokiaľ ide o zdravie, pleť, vlasy atď.

Výhody estragón Vlasy:

1. Zvyšuje Kvalita vlasov:

Zachovanie krásne vlasy je snom mnohých a estragón bolo preukázané, že zvýšenie kvality niečí vlasy. Niektoré styling výrobky, prírodné šampóny a kondicionéry obsahujú výťažky z estragónu.

load...

2. Ponuky lesk suché vlasy:

Estragón sa používa hlavne pre suché vlasy, pretože poskytuje lesk suchých a kučeravá zámky. Pravidelná aplikácia estragónu robí vlasy žiarivé a zdravé.

3. Podporuje zdravú pokožku hlavy:

Použitie estragónu pomáha čistiť pokožku hlavy a odstraňuje nečistoty zo suchej pokožky hlavy. Bylina pomáha udržať vlhkosť a maz potrebný pre zdravú pokožku hlavy.

Kožné Výhody Estragón:

4. Čistí pleť:

Zvyšok získaný z destilovanej, dusené estragón listov je veľký antioxidant a čistí nečistoty z kože.

load...

5. Ničí mikróby a baktérie:

Listy sú rozdrvené, rozomelie a zmieša pri príprave mydla a telo umýva. Veľkým zdrojom draslíka, pomáha ničiť baktérie a baktérie.

Zdravie Výhody Estragón:

6. Zlepšuje chuť k jedlu a reguluje tráviaci trakt funkcie:

Olej odvodený od estragón listy napomáha k zvýšeniu chuti do jedla jednotlivca a reguluje fungovanie tráviaceho traktu.

7. Reguluje menštruačný cyklus:

Aplikácia estragónom oleja spolu s ďalšími ochutených olejmi pomáha regulovať obdobie a poskytuje úľavu od menštruačné bolesti. Polyfenoly prítomné v tom pomáhajú prirodzene kontrolovať hladinu cukru u jedinca.

8. Zubná zaobchádza & Gum bolesti; Znižuje Úzkosť a depresia:

Vďaka svojim antiseptickým vlastnostiam ho možno použiť na upokojenie zubov a ďasien bolesti. Prirodzene si zachováva požadované vody v tele a pomáha minimalizovať účinky úzkosti a depresie.

Výživa Výhody Estragón:

Estragón listy, skvele známy ako "kráľ bylín", poskytuje veľkú výživu jednotlivca. Sušené byliny sú veľmi výživné, a preto pomáha osoba, ktorá má zostať zdravý. Byť vysoko koncentrovaný s rôznymi vitamínmi a phytonutrients, to prepožičiava dobré množstvo výživy. Vyprahnutej bylinky, keď bol spotrebovaný, stimulujú produkciu žlče a zlepšiť fungovanie pečene. Vysoká koncentrácia vitamínu A a draslíka napomáha zlepšeniu fungovania očí. Byť s vysokým obsahom folátov a rôznych antioxidantov, pomáha zvýšiť prírodných olejov v tele. Stručne povedané, jedna lyžička estragón listy poskytujú iba dve kalórií do tela.

Upozornenie:

  • Estragón listy môžu spôsobiť podráždenie kože u niektorých jedincov; Preto by mal byť skúšaný a testovaný pred použitím.
  • Tehotné ženy by sa mali poradiť s odborníkom pred aplikáciou estragónom oleja.

Je to mýtus, že všetky prírodné produkty sú bezpečné a dobré, ako by mali byť konzumované v závislosti na zdraví a rôznych iných podmienkach jednotlivca. Pretože nie je tam žiadny vedecký dôkaz naznačujú dávku estragón listy by mali byť znalecký posudok dodržať pred jeho príjmu.

load...