Zdravie a wellness

10 úžasných výhod ropného hipového oleja

10 úžasných výhod ropného hipového oleja

Šípkový olej alebo olej extrahovaný zo semien divokej ruže Bush je úžasný prírodné liečivé a krásu produkt pre pokožku a vlasy. Šípkový olej je väčšinou používaný ako prírodný kozmetický výrobok. Ale niektoré časti sveta, najmä Čile bol využívalo po mnoho generácií pre jeho mnoho zdravotných výhod. Môžete konzumovať tento olej, rovnako ako aplikovať zvonka dostať tie výhody.

Tu sú top 10 hlavných výhod šípkovou ropy:

1. Antibiotické vlastnosti:

Šípkový olej má úžasné antibiotické vlastnosti, vďaka ktorým môže pomôcť zvládnuť problémy, ako je nádcha, kašeľ a horúčka. Posilňuje imunitný silu a udržuje infekciu v šachu.

2. Kontrola váhy:

Kombinácia šípkovej ropy a jablkový džús znižuje vysoký krvný cukor a vysokej hladiny cholesterolu, čo sú hlavné príčiny obezity.

load...

3. Výživa pre suché vlasy:

Šípkový olej je vaše vlasy zdravé a silné. Teplý šípkový olej, keď sa aplikuje na pokožku hlavy pomáha pri vyhladzovaní suché vlasy. Nechať tento olej po dobu jednej hodiny pred šampónovanie vlasy. Pravidelné používanie tohto oleja vám mäkké, hladké a hebké vlasy. Tento olej možno použiť aj na farebné a trvalej ondulácii vlasov.

4. Hydratácia pre pleť:

Šípkový olej na kožu funguje skvele tým, že potrebné množstvo vlhkosti. To má esenciálne mastné kyseliny, ako napríklad kyseliny linolovej a kyseliny linolénovej. To hydratuje pokožku, pomáha to zostať pevná a udržuje ju živil dlho. Zmäkčuje suché oblasti tela, ako sú pery, lakte, kolená, a chodidlách.

5. Výživa pre slabé nechty:

Šípkový olej tiež pomáha pri posilňovaní svojej krehké nechty. Masírovanie šípkový olej na takej nechty pravidelne je posilňuje a zlepšuje ich lesk.

load...

6. Proti lupinám:

Pravidelné používanie šípkovou oleja na hlave môže liečiť lupy, čo je druh suchosti kože. Len vmasírujte na pokožku hlavy po dobu asi pol hodiny. Vzhľadom k hydratačné vlastnosti tohto oleja, účinne znižuje tvorbu lupín.

7. Scar A Spot Liečba:

Tieto výživné vlastnosti šípky oleja, aby to ideálne pre liečenie strií, jaziev a tmavé škvrny na koži. Tento olej pomáha pri hojení rôznych kožné problémy rýchlejšie. To je vaša pokožka jemná, hebká a vláčna.

8. Oneskorenie príznaky starnutia:

Má vynikajúce výživné a hojenie kožných vlastnosti. Vzhľadom k tomu, že funguje ako vynikajúci prísada do prevencie a liečby predčasné starnutie kože. Tento olej pomáha pri redukcii pigmentácie a udržuje zdravú pokožku.

9. Lieči spálenie slnkom:

V prípade, že spáleniny od slnka, jeden môže požiadať šípky olej na postihnutú oblasť okamžite a zažiť chladivý pocit. Olejové lieči spálené kože a upokojuje pálenie v postihnutej oblasti.

10. Prináša Glow Späť:

Ak používate pravidelne šípkový olej, môžete pomôcť získať späť stratené žiaru vašej pokožky. Funguje tiež, aby sa vaša pleť bez vrások a mladý.

Šípkový olej je ideálnym riešením pre ľudí, ktorí hľadajú prirodzené riešenie pre ich kožu a vlasy strasti. Je prirodzené, ľahko dostupné a ľahko ovládateľný, čo je potrebné mať pre všetky ženy!

Takže, keď sa vám darí držať niektorých šípky olej? Skúste tento olej a namočte v dobrotu tento prírodný zázrak!

Už ste niekedy používa šípky olej? Aká je vaša skúsenosť s využitím šípok olej? Plánujete ju použiť? Napíšte nám v sekcii Komentáre nižšie.

load...