Zdravie a wellness

9 najlepších cvičení, ktoré vám pomôžu vypáliť 2000 kalórií za deň

9 najlepších cvičení, ktoré vám pomôžu vypáliť 2000 kalórií za deň

"Keď máte dobrý tréning, to vymaže všetko hore psychicky, fyzicky, a stačí mať lepší deň. - Minka Kelly, americká herečka

Chcú spáliť 2000 kalórií za deň? Ak áno, dajte nám povie, že sa ľahšie povie, ako urobí. Práce out môže byť super zábava a efektívne pre vaše telo, ale nepreháňam to by mohlo viesť k nejakej vážnej dopady.

Zaujíma vás, ako spáliť 2000 kalórií za deň? No, tam je kombinácia niekoľkých aktivít, ktoré vám pomôžu spáliť asi 2000 kalórií denne! Chceli by ste vedieť, aké tieto aktivity sú? Pokračuj v čítaní!

load...

1. Kole:

Nejchytřejší spôsob, ako získať dobrú kardio tréning v lete a maximalizovať chudnutie je pri jazde na bicykli. Po hodine intenzívneho cyklistiky môže spáliť až 850 kalórií. Teraz, nie je to dobrý dôvod na kúpu bicykla hneď?

Avšak, ak žijete v meste, to je najlepšie kúpiť stacionárne cyklu. Môžete použiť doma toľkokrát, koľkokrát sa vám páči a piť dostatočné množstvo vody, aby sa hydratovaná počas intervalov. Tiež, opýtajte sa svojho najlepšieho priateľa označiť spolu s vami. Dvaja z vás budú mať skvelý čas cvičiť.

load...

2. Rope Jumping:

Rope jumping nie je zábavná hra pre deti už nie. V skutočnosti je to jeden z najlepších cvičenie, ktoré horia prebytočné kalórie v čo najkratšom čase. Bude vám pripravený pre letnú sezónu, a tak vám vojde do týchto šortiek, ktoré ste vždy chceli nosiť. Jedna hodina švihadlo môže horieť okolo 700 až 800 kalórií. Avšak, intenzita je všetko, na čom záleží. Začať s desiatimi až dvadsiatich minútach pri prvej, ak ste začiatočník.

3. Plávanie:

To by malo byť dobrou správou pre všetky vodné deti vonku. Nemusíte sa potiť sa v posilňovni už nie. Ponoriť sa do čerstvých modrej vody bazénu a dať si hodinu plávania. Spálite až 700 kalórií. Plávanie vám tiež pomôže zostať vo forme. Bude to ste pripravení na horúce bikiny tela a relaxáciu vás úplne počas leta.

4. Aerobic:

Aerobik bola vždy zábavné, dynamické a bez ťažkostí. Zo všetkých cvičení tu získaval je aerobik, ktoré vám pomôžu vidieť najrýchlejší výsledky v čo najkratšom čase. Mohlo by to byť trochu ťažké na prvý, ale akonáhle sa dostanete na istý o tom, aerobik bude vaše obľúbené cvičenie. Niektoré z najlepších fitness trénerov odporúčajú aerobik, pretože formuje svoje telo, tonizuje ju a robí vyzerať ako model.

5. Bežecký pás:

Bežiaci na bežeckom páse je najjednoduchší spôsob, ako spáliť telesného tuku. Môžete stratiť až 600 kalórií za hodinu a mať najlepšie tréning svojho života. Nastavte si svoj obľúbený playlist zatiaľ čo vy cvičenia. To vám pomôže zostať motivovaný v celom texte. Majte však na pamäti triasť ruky a držať na rukoväti pri práci von. To bude fungovať vaše svalové skupiny a zaistiť rýchle výsledky.

"Pre mňa, cvičenie je viac než len fyzické - to je terapeutické. - Michelle Obama, prvá dáma Spojených štátov

6. Zumba:

Ak máte radi tanec, tam je nejaká dobrá správa pre vás! Tanec bol považovaný za jeden z najzábavnejších, efektívny a jednoduchý spôsob, ako spáliť kalórie. Tak urob si láskavosť a pripojiť triedu Zumba tento týždeň. Nemusíte byť profesionálny choreografka za to. Srdce plný dychtivosti vám môže trvať dlhú cestu. To bude zap preč všetok tvrdohlavý tuk, tón svaly rýchlo a dá vám bláznivé napriek tomu vážnu cvičenia.

7. Vodné Aerobic:

Voda aerobik je tiež niečo, čo treba vyskúšať, či potenie v skutočnosti nie je vaša vec. Bude znova spáliť prebytočné kalórie a pomôže vaše telo formovať. Avšak, to môže mať prospech vy, rovnako ako hodine plávania silách. Môžete vypáliť 200 až 400 kalórií tým, že robí vodný aerobik.

8. Beh:

Beh sa ukázalo byť jedným z najviac namáhavé doteraz najlepších tréningov všetkých čias. To znižuje stres a depresie a pomôže vám cítiť sa nažive. To môže spáliť asi 600 kalórií za hodinu alebo aj viac, ak pridať intenzitu tréningu. Pokiaľ chcete vrhnúť libier za mesiac, beh je to, čo je potrebné urobiť.

9. HIIT:

HIIT je tiež známy ako vysoko intenzívny intervalový tréning. Odborníci odporúčajú to. Lekári odporúčajú ho; a my tiež. Skladá sa z krátkych rýchlych rutín 20-Druhá spočíva, kde pracujete sa rýchlym tempom, a potom relaxovať. To zvyšuje tepovú frekvenciu, tonizuje svaly a trénuje telo.

"Som ako bojovník, ísť do ringu. Niekedy, keď prídem domov a ja sa necítim tak veľký, ale urobil som chodiť do posilňovne. Potom som prišiel domov a osprchovať, dať na veľkom oblečení, niektoré make-up, zviazať si vlasy hore, a cítim pepped up a skvele o sebe. - Jennifer Lopez, americká herečka

Chudnutie Tipy:

Postupujte podľa nasledujúcich tipov, chudnutie, aby dosiahli svoje ciele v oblasti zdravia rýchlejšie.

  1. Uistite sa, že cvičenie každý deň. Keď sa spáliť kalórie, vaše telo má tendenciu absorbovať menej kalórií.
  2. Majú pohár vody pred jedlom a zatiaľ čo jete. To pomôže potravín usadiť a budete plný rýchlejšie.
  3. Warm up pred vami tréningu. Tým sa zabráni zraneniu a sprísniť vaše svaly (1).
  4. Piť ovocné ochutené nápoje po celý deň. Bude sa zabránilo dehydratácii, priberanie na váhe, zažívacie ťažkosti a bolesti kĺbov (2).

Teraz, keď viete, ako spáliť 2000 kalórií denne, tak prečo čakať? Začnete, chudnutie program, a podeľte sa o svoje skúsenosti v poznámkach nižšie.

load...