Zdravie a wellness

15 úžasných výhod čierneho ríbezle pre pokožku, vlasy a zdravie

15 úžasných výhod čierneho ríbezle pre pokožku, vlasy a zdravie

Ste trpia zlou srdcové zdravie? Je vaše vlasy stenčovanie alarmujúcim tempom? Chcete zastaviť tie predčasne známky starnutia? V prípade, že odpovede na všetky tieto otázky je, áno ', mali by ste zahrnúť čierne ríbezle ovocie vo vašej strave immediately.What je čierne ríbezle? Tieto malé čierne plody sú bohaté na životne dôležitých vitamínov, nevyhnutných minerálov, antioxidantov a mnoho ďalších zdravých živín, ktoré sú vo veľkej miere prospešné pre vaše zdravie, kože a vlasov. Prejsť zvyškom post získať lepší vhľad do neho:

Výhody čierne ríbezle pre zdravie:

Budete jednoducho dostať prekvapení, vedieť, ako úžasne čierne ríbezle sú prospešné. Môžu pomôcť svoje zdravie v multilaterálnych spôsobmi. Čítajte ďalej nižšie sa dozvedieť viac:

1. Starostlivosť o vášho kardiovaskulárneho systému sa stáva oveľa jednoduchšie s pravidelnou konzumáciou čiernych ríbezlí. Sú bohaté na flavonoidy, je polyfenolového zlúčenina, ktorá má vynikajúce antioxidačné vlastnosti, ktoré zabraňujú tvorbe usadenín (väčšinovo toxické látky) na vnútorných stenách krvných ciev. Vyplýva to do plynulejší prietok krvi skrze kruhovým systémom.

load...

2. Čierne ríbezle sú bohaté na omega - 3 mastné kyseliny, ktoré sú tiež ideálne pre propagáciu vašej srdcové zdravie. Tieto esenciálne mastné kyseliny sú schopné znížiť hladinu lipoproteínov s nízkou hustotou (LDL) alebo, zlého cholesterolu 'a zvýšiť množstvo high-density lipoprotein (HDL) alebo, dobrého cholesterolu' v krvi súčasne. Výsledkom je, že žiadny cholesterol sa ukladá vo vašich tepien a hladiny krvného tlaku zostáva pod kontrolou. Tiež, to vám ušetrí z počtu smrteľných kardiovaskulárnych chorôb, ako je mozgová mŕtvica, srdcový blok, srdcový infarkt atď

3. Niektoré výskumy ukázali, že čierne prúdy majú podstatný anti-karcinogénne vlastnosti. To všetko je preto, že majú veľké množstvo antioxidantov, ako je vitamín C, beta-karotén, kryptoxantíny Zea-xantín apod Antioxidačné Obsah týchto plodov je rovnako vysoká ako 7,950 TROLEX (každá porcia 100 g), ktorý je známy, že je jeho Radiance absorpčná kapacita hodnota kyslíka (ORAC). Výsledkom je, že vaše telo dostane bez poškodenia voľnými radikálmi a môže zostať mimo rakoviny.

4. Prítomnosť antioxidantu vitamínu C čiernych ríbezlí, vytvárajú veľké imunity posilňovačom. Ako váš imunitný systém sa stáva silnejšie, nemusíte dostať náchylné k prechladnutiu, horúčky a infekcie.

load...

5. Vitamín C a iné antioxidanty prítomné v čiernych ríbezlí sú tiež známe pre zastavenie predčasné starnutie.

6. Čierne ríbezle majú vynikajúce antibakteriálne vlastnosti, že sa nakladá s dvomi chemickými zlúčeninami - tanín a anthocyanin. Obaja z nich môže zabrániť množeniu baktérií vnútri močového traktu.

7. Použitie čiernych ríbezlí ako pamäťové orezávatko je tiež celkom populárne. Okrem antioxidantov, železo prítomné v bobuliach má významnú úlohu v ňom. To zvyšuje prísun kyslíka do mozgu, čím sa zlepšuje pamäť do značnej miery.

8. Tieto malé čierne bobule sú považované za veľké zdroje železa a môže prispieť k tvorbe červených krviniek.

9. Čierne ríbezle môže zabrániť gastrointestinálne rovnako ako kardiovaskulárne zápal v dôsledku prítomnosti antioxidantov, triesloviny a fytoživin v ňom.

10. Vitamín obsah A čiernych ríbezlí je užitočné pri udržiavaní svoje zdravie očí. To vám pomôže vyhnúť sa strate zraku tým, že zvýši svoj zrak a vizuálny silu.

Výhody čierne ríbezle pre pleť:

Chcete nádherný koži? Nižšie nájdete ako čierne ríbezle môže prísť ako jeden z najúčinnejších prírodných prostriedkov pre vás:

11. Olej vyrobený z čiernych ríbezlí cez nízke tepelné techniky (lisovaný za studena), je veľmi prospešné pre pokožku. Jeho antioxidačné vlastnosti môže vyživujú suchú a poškodenú pokožku a obnoviť jeho lesk neohrozí.

12. Ako sa vaše kožné bunky získať dostatok živín z čiernych ríbezlí, zmäknú a doplňovaný. Týmto spôsobom môžete znížiť všetky príznaky starnutia.

13. Protizápalové, antibakteriálne a anti-oxidačné vlastnosti čiernych ríbezlí pomôže v boji proti rade kožných ochorení. Z tohto dôvodu, čierne ríbezle olej sa lokálne používa pre hojenie ekzému, lupienky, atopickej dermatitídy atď.

Výhody čierne ríbezle na vlasy:

Od prevenciu vypadávanie vlasov k udržaniu zdravé vlasy, čierne ríbezle sú užitočné v čokoľvek. V nasledujúcej časti bude poukázať na niektoré podstatné skutočnosti:

14. Pravidelná konzumácia čiernych ríbezlí môžete uložiť tresses- Obsahujú kyselinu gama-linolénovej (GLA), esenciálne mastné kyseliny, ktorý zabraňuje časté padanie vlasov a podporuje rast vlasov.

15. Okrem odvrátenie vypadávanie vlasov, čierne ríbezle pomôžu bojovať niekoľko ďalších zdravotných problémov. Medzi ne patrí suchosť pokožky hlavy, vlasy štiepenie a nadmerné poškodenie vlasov.

Takže, ak chcete zostať zdravý a pozrieť sa zarážajúce, aby tieto výhody vo svojej mysli, a preto používať čierne ríbezle. Prosím, podeľte sa nám svoj názor.

load...