Zdravie a wellness

29 úžasných výhod a použitia Acai Berries (Karvandha) pre pokožku, vlasy a zdravie

29 úžasných výhod a použitia Acai Berries (Karvandha) pre pokožku, vlasy a zdravie

Acai berry je malé guľaté ovocie, brilantné červeno-fialovej farby. To sa vyskytuje iba v dažďových pralesoch Amazonky a patrí k druhu čučoriedok, brusníc, atď. Nielen, že dobre chutia, ale Acai Berry výhody sú úplne z grafov! Je to len v poslednej dobe, že svet dostal vedieť o Acai Berry, a je to úžasné nutričný obsah a teda popularita ovocie.

Acai Berry Výhody

V tomto článku zistíte, úžasné výhody Acai Berry.

1. Acai Berry na chudnutie

Jedným z kľúčov k rýchlej a zdravé chudnutie je schopnosť organizmu rýchlo likvidáciu odpadu. Acai vám pomôže odplaviť libier nechcených odpadu a telo toxínov, takže vám tenšie, čistejšie a šťastnejší. Acai berry džús alebo len ovocie je najlepšie pre zvýšenie metabolizmu spaľovanie tukov. Keď budete spaľovať tuk, je to emulgovať čo vytvára odpady a jedy v krvnom riečisku. Acai berry má vlákna, ktoré môžu pomôcť v procese chudnutia.

load...

2. Zvyšuje celkovú energiu

Acai berry má vnútorný očistný účinok. Toto ovocie môže tiež pomôcť lepšie spať v noci a prebudiť viac energie a svieže ráno.

3. Podporuje zdravšia pleť

Každý, kto chce viac mladistvý-vyzerajúci a pružnú pokožku. Acai berry má vitamíny A, C a E, ktoré môžu pomôcť v regenerácii pokožky. Jeho jedinečné vlastnosti pomáhajú vaša pleť žiara a vyzerať mladšie.

4. Zlepšuje Váš krvný prietok

Acai Berry obsahuje anthocyanin, silný antioxidant, ktorý podporuje správne cirkulácie krvi. Zlepšené výsledky cirkulácie v cítiť lepšie a zdravšie. Je to kvôli zlému prekrvenie, ktoré sa vyskytujú mnohé choroby súvisiace so zrážanlivosťou krvi, predčasné plešatenie a srdcovými problémami.

load...

5. Silnejšie Heart

Esenciálne mastné kyseliny, ako linolovej a olejovej kyseliny sú prítomné v Acai. Kyselina olejová môže zabrániť hypertenziu a tiež dáva svoje srdce životne dôležité živiny, ktoré je potrebné, aby správne a efektívne fungovať. Okrem toho, že pomáha znížiť zlý cholesterol, LDL a udržiavať zdravú hladinu dobrého cholesterolu, HDL.

6. Zlepšuje duševné jasnosť

Acai berry obsahuje Omega 3, ktorá podporuje lepšiu pamäť nielen pre staršiu generáciu, ale pre všetky vekové skupiny. Nájdené v pyré bobule živín umožňujú osoba, ktorá má byť v strehu a vďaka sústredenie jednoduchšie.

7. Znižuje "zlý" cholesterol

Bobule má dve esenciálne mastné kyseliny: jeden je známy ako Omega - 6 (kyselina linolová), a druhý je Omega - 9 (kyselina olejová). Časté štúdie ukázali, že tieto mastné kyseliny hrajú významnú úlohu pri znižovaní a udržiavaní normálnej hladiny cholesterolu v krvi.

8. Antioxidačné

Toto ovocie má schopnosť chrániť a chránil telo pred útokom porušenej živiacich sa zdochlinami článkov s názvom "voľné radikály", ktoré sú produkované v dôsledku znečisteného vzduchu, ktorý dýchame, a zvyškových pesticídov, ktoré sme požívať z ovocia a zeleniny v supermarketoch. Acai berry so svojimi antioxidanty pomáha detoxikácii organizmu negatívnych prvkov. Acai bolo preukázané, že majú až 33 krát viac antioxidantov ako výkon, ktorý z červeného vína a hrozna.

Rakovina 9. Zápasu

Nájdené v Acai ako antokyanov antioxidanty blokovať karcinogenéze na svojej molekulárnej úrovni, čo vedie k smrti nádorových buniek a znižuje rast rakovinových buniek v prebehol orgánov. A tak pomáha v boji proti rakovín.

10. Zlepšuje sexuálnu výkonnosť

Pre niektorých to môže byť najlepší prínos môžu získať z Acai Berry. Keď všetky vyššie uvedené dávky sú v skutočnosti, vaše sexuálne libido dostane náskok.

Zdravotné výhody Acai bobule sú naozaj pozoruhodné! Skúste to denne po dobu troch týždňov, a vidieť výsledky pre seba.

11. Dobré pre váš tráviaci systém

Keď pravidelne konzumované, to šťava je známe, že pomáhajú posilniť váš tráviaci systém. Tradične, Acai berry džús koncentrát bol použitý ponúknuť úľavu tým, ktorí trpia hnačkou. Je tiež výhodné pre tých, ktorí majú zápchu a súvisiace problémy, pretože má vlastnosti, prečistenie hrubého čreva.

12. Lepšiemu prekrveniu

Acai berry šťava je dobrým zdrojom esenciálnych mastných kyselín, ktoré majú silu znižovanie hladiny zlého cholesterolu LDL. Títo tiež pomôžu zlepšiť hladinu dobrého cholesterolu HDL. To všetko v poradí, zvyšuje hladinu krvný obeh. Zlý krvný obeh vyvoláva rôzne zdravotné problémy, vrátane predčasné plešatenie, nadmerné pádu vlasov, rovnako ako srdcovou záležitosťou. To znamená, pravidelné užívanie tejto šťavy môže udržať tieto problémy na uzde.

13. Dobré pre diabetikov

Šťava je v jeho glykemický index, rovnako ako hladiny lipidov veľmi nízka. To je obľúbený nápoj medzi diabetikov robí.

14. Zlepšuje sexuálne zdravie

Pri použití spolu s ženšen, Acai berry šťavy bolo preukázané, že zvýšenie libida.

15. Posilnenie imunity

Acai berry šťava obsahuje antioxidanty ako antokyanov v bohatých množstvách. Tým sa zabráni tvorbe rakovinových buniek v počiatočných fázach. Tak, tento úžasné nápoj vyvoláva smrť nádorových buniek, bráni jeho šíreniu. Pri pravidelnom používaní môže dokonca zmariť s rakovinou.

16. Better Vision

Táto šťava je známe, že poskytujú úľavu od zrakové únave, a tým zabránenie úniku očných vád. Pravidelný príjem Acai berry šťavy spolu s Goji Berry je známe, že chráni oči pred rôznymi problémami, ktoré ovplyvňujú tie.

17. Energy

Šťava obsahuje veľké množstvo vitamínov, minerálov, ako je vápnik, draslík, železo a fosfor, spolu s esenciálnymi mastnými kyselinami, ako je Omega 3, Omega 6 a Omega 9 a antioxidanty. To je veľký zdroj energie robí. Tak, to je ideálny nápoj pre tých, ktorí sa chcú cítiť svieži a okamžite omladzuje.

18. Sleep

Acai berry šťava má potenciál zlepšiť krvný obeh. Užite si pokojný spánok s pohári tejto šťavy tesne predtým, než narazí na posteľ.

Acai Berry kože Výhody

Dr Oz na Oprah, každý spieva vavríny o tom, ako tento malý ovocie zmenila ich koži.

19. Extrakt Použité Anti-Aging Krémy

Niektorí výrobcovia tiež tvrdia, že používajú výťažky z bobúľ v ich anti-aging krémy.

20. Listy pleť sviežu a bez úhony

Bohaté na antioxidanty, Acai bobule, aby vaša pleť vyzerať mladšie, čerstvejší a bezúhonný.

21. Ovládanie akné

To môže pomôcť pri kontrole akné - prekliatím života každého dospievajúci! Dlhuje túto liečivú schopnosť pre svoje protizápalové vlastnosti.

22. Prebytok Vitamíny zlepšujú kvalitu pleti

Okrem antioxidantov, tieto plody sú tiež plné vitamínov, ktoré pridávajú do svojho celkovú kvalitu pleti.

23. Maska ​​Zosvetlí jazvy

Ak trpíte hyperpigmentácia alebo jaziev, priekopa chemické prípravky pre starostlivosť o pleť a vyskúšať masku Acai bobule a avokáda. Ak môžete položiť ruky na plody, je jednoducho rozdrviť a užívať tvárovej masky zhovievavosť!

24. Udržujte kožu hydratovať

Pokožka tváre je náchylný k opotrebovaniu v dôsledku nadmerného vystavenia sa slnku, chemikálií a znečisťujúcich látok. Antioxidanty obsiahnuté v Acai šťavy pomoc pri opravách postihnutú kožu bunky. Spolu so zachovaním voľné radikály poškodenia vyvolávajúce preč, pomáha v udržanie vlhkosti stratený kožou. To je jeden z hlavných dôvodov, prečo sa to šťava je veľmi veľa v dopyte na trhu s kozmetikou.

25. Soft Lips

Pravidelné používanie Acai berry šťavy je známe, že udržať pery hydratované. Šťava má extrémne hydratačné vlastnosti. Je tiež dobrým zdrojom antioxidantov. Spoločne tieto pomôcť liečiť praskliny a dá vám mäkké, zvodné pery.

Výhody Acai Berry Hair

26. Posilňuje vlasy od korienkov

Je to vnútorná sila vaše vlasy, že sa prejavuje na vonkajšej strane. Bobule presne to; posilňovať každý prameň vlasov priamo z koreňov!

27. Pomáha vo vlasoch rastu

Obsah bielkovín v Acai (vyššie ako vo vajciach) a omega - 3, 6, a 9 mastných kyselín, ako aj vitamíny, ako je A, C, E a vitamínov skupiny B v Acai bobule sú nutné pre rast vlasov a zdravie ,

28. Podporuje skalp Zdravie

Acai bobule tiež obsahujú kyselinu listovú a zinok. Ak ste trpel vypadávanie vlasov v určitom okamihu v živote, mali by ste vedieť, že zinok pomáha pri vytváraní vlasové korienky silnejší a podporuje dobré skalp zdravie.

29. Ovládacie prvky Fall vlasy

Vysoké hladiny vápnika sú spojené so stratou vlasov; horčík v týchto plodov reguluje hladinu vápnika v tele, a tým pomáha kontrolovať padanie vlasov taky.

Takže teraz ste jasné, čo je Acai berry, a úžasné Acai berry výhody. Teraz, Loo na to, ako ju a tipy ukladanie dát používať.

Ako používať Acai Berry?

Acai bobule možno za surova alebo sa zmenil na niektorý z nasledujúcich receptúr:

  • Trepe sa: Blend ju mliekom urobiť pekný kokteil alebo smoothie.
  • Krém: Je tiež prichádza všetky fľaškové hore, pripravený použiť na kožu.
  • Prídavky: Tablety a kapsule môžu byť jednoducho vyskočila v.
  • Šťava: Berry rozdrvil do šťavy a ochladí, pridáme cukor alebo med, ak chcete, aby to sladké.

Výber toho, čo je pre vás najlepšie

Malé množstvo bobule, v niektorom z vyššie uvedených foriem, je odporúčané, pretože zvyšuje metabolizmus vášho tela, vyplavuje toxíny vo vašom tele, a odhaľuje mladší a jemnejší vzhľad pleti! Výsledky môže trvať dlhšiu dobu. Acai berry doplnkov rôznych značiek sú ľahko dostupné v lekárňach. Nezabudnite sa pozrieť na akýchkoľvek vedľajších účinkov, ale obvykle tieto doplnky sú neškodné.

Ako Ak chcete uložiť Wonder Berry

Ak dávate prednosť konzumovať plody vo svojom prirodzenom form- jednoducho chladom a spotrebujú za týždeň času. Uloženie pilulky, džúsy a doplnkov je jednoduché. Ich trvanlivosť je dlhá (až jeden rok), ak sú uložené v chladnom a suchom mieste. Obsah šťavy poľa však musí byť použitý v stanovenom čase. Ak používate Acai berry prášok, je už vymrazí. Z toho dôvodu, že má pomerne dlhú životnosť.

Opatrenia

Na rozdiel od Acai berry výhod, to je tiež dôležité, že sa budete riadiť dostatočné preventívne opatrenia. Ako je tomu u každého iného doplnku a diétne zázrak, užívateľ si musí byť vedomý, že existujú vzácne šanca reakcia na ovocie alebo foriem over-the-counter v bobule. Mnohí sa sťažujú miernych nežiaducich účinkov, ako je pálenie záhy alebo zemného plynu, ktorou sa ustanovujú s časom.

Dúfam, že sa vám páčil náš príspevok na Acai berry výhod. Neočakávajte, že sa Berry vyliečiť všetky životné neduhy, použite ju dobre a uvážlivo. Nech je to súčasť vašej každodennej stravy a koža / starostlivosť o vlasy rutina, a ťažiť z výhod!

load...