Zdravie a wellness

10 úžasných výhod a použitia oleja Neroli

10 úžasných výhod a použitia oleja Neroli

Už ste niekedy používať Neroli olej? Ak tomu tak nie je, potom je najvyšší čas začať používať, ak nechcete prísť o jednu z najväčších výhod príroda môže ponúknuť. Je to preto, neroli olej bol dlho používajú v aromaterapii a iných ošetrenie pleti. Tento olej sa získava z dobroty pomarančov a hrá dôležitú úlohu, ak chcete prevziať kontrolu nad vašej pokožky a zdravie.

Premýšľate, ako si môžete dať tento olej na použitie pre zvukovú kožu a zdravie?

Tu je návod, ako - konečný výhody môžete získať z neroli oleja!

1. Adieu To Akné:

Ružové a modré momenty teenagerov a mládež stalo, že sa tie strašné akné a vyrážok. V skutočnosti sú tieto nepríjemné veci odložil niečí mnohokrát sebavedomie.

load...

To je, keď sa musí pokúsiť Neroli je zázrak. Naneste niekoľko kvapiek neroli oleja na postihnutú oblasť na pár dní. Skontrolujte, či ste očistil svoju tvár dôkladne pred inštaláciou tejto olej. Zistíte bezchybnú pleť počas dvoch týždňov!

2. Vytvorte si Bath Krásne:

Ak hľadáte pre odpočinok a pokoj svoje zmysly z pohodlia svojho domova, pridajte niekoľko kvapiek neroli oleja do vody na kúpanie. Po kúpeli sa budete cítiť tak pokojný, kľudný, pokojný a uvoľnený, ako by ste práve vyšiel z tela kúpeľov omladzujúce!

3. Chráni vašu pokožku:

Tu je zázračný prínos neroli oleja na pokožku. Ak trpíte nadmerným sucha na vašej pleti tváre, alebo ak sú zotavuje z popálenia alebo rany na tvári, potom neroli je najlepší go-to pre pomoc. Môžete použiť 1 - 2 kvapky neroli oleja v tvári balení alebo ju môžete použiť vo svojej nočnej starostlivosti hydratačný.

load...

4. Blend It Up:

Všetko, čo budete musieť urobiť, je, napumpovať nejaký krém do dlane, pridajte 1 - 2 kvapky neroli oleja do krému / mlieko, zmes sa dobre, a potom použiť na vašej tvári. Budete mať pružnú a zdravú pokožku pozrieť sa do nasledujúceho rána. Vaše stopy po vypálení ohňom / jazvy tiež zmizne v žiadnom okamihu s nepretržitom používaní tohto oleja.

5. Constant Napomáhajú "Those 3 dni":

Neroli olej má úžasný vplyv na menštruačné kŕče a bolesti brucha. Masírovať brucho s týmto olejom, nasledovaný teplou sprchou bude poskytovať ohromnú relaxáciu a úľavu počas svojho obdobia.

6. Udržujte Voňajúce Fresh:

Ak sú všetky vaše dezodoranty a parfumy majú biedne zlyhala na vás a vy ste stále hľadá riešenie, ako udržať vôňa čerstvej; hľadanie skončí s neroli. Dalo by sa použiť neroli ako difúzor vo vašom šatníku alebo použite zriedený formu neroli ako telový sprej.

Sprej na a okolo vás a snaží okamžite šiel do voňavého vzduchu.

7. Krásne Nohy:

Japonská príslovie o krásne nohy a krásne pamäte možno dosiahnuť s neroli oleja. Ak ste popraskané päty a suchou nohou, potom dať si nohy krásu dávku. Dalo by sa masírujte popraskané päty a nohy s neroli a potom sa rozhodnú, aby im ponorí do vane s teplou vodou pre maximalizované účinky.

8. Odstránenie týchto strií:

Neroli olej je prírodný liek na strie. Môžete zbaviť všetkých tých škaredé jazvy a dať svojej pleti úplne novú dávku omladenie. Uplatnenie Neroli olej priamo na týchto strečových jazvy pred spaním môže robiť zázraky. To uľahčí tie jazvy a dá vám hladkú kožu, môžete byť hrdí!

9. Doznievať Tí Grays:

Ak vy alebo vaša fúz trpia predčasným starnutím, potom neroli oleja by mala byť vaša múdra voľba. Môžete kombinovať 1 - 2 kvapky koncentrovanej neroli oleja a 2 - 3 lyžice kokosového oleja zohrejte oboje a použiť zmes na váš skalp pre maximálne výhody.

10. Zbaviť sa tých problémov vlasov:

Ak ste si rozštiepené končeky, padanie vlasov, úplety a vši apod potom trieť svoj skalp so stredne zriedený verzia neroli oleja a masáže. Potom opláchnite vlasy teplou vodou, ktorá sa zmieša so s rovnakým olejom a zistíte, okamžité výsledky.

Teraz, keď ste pochopili výhody Neroli olej, nebudete odkladajú používať, mali by ste?! Ak ste si vedomí žiadnych ďalších výhod neroli oleja, zdieľajú s nami v komentároch!

load...