Zdravie a wellness

10 úžasných výhod Lemon Peels

10 úžasných výhod Lemon Peels

Nie je veľa z nás vie o zdravotných výhodách a nutričnej hodnote citróna kôry. Takže predtým, než hádzanie citrónovou kôrou vo vzdialenosti po stlačení citrónovú šťavu alebo používať v akomkoľvek šaláte atď, že dvakrát pretože aj citrón šupky sú veľmi prospešné.

Výhody citrónovej šupky

Pozrime sa na niekoľko známych výhod citrónová kôra:

1. Zlepšuje zdravie kostí

Citrón lúpe pomôcť pri zlepšovaní zdravia kostí. Obsahuje vysoké množstvo vápnika a vitamínu C, ktoré pomáhajú pri udržiavaní a zlepšovaní zdravie kostí. Citrónová kôra tiež pomáha pri prevencii chorôb súvisiacich s kosťou páči osteoporózu, reumatoidná artritída a zápalová polyartritída.

load...

2. Považuje oxidačný stres

Oni pomáha pri znižovaní oxidatívneho stresu. Citrón šupky majú vysoké množstvo citrusových bio-flavonoidov, ktoré sú veľmi významným zdrojom pre zníženie oxidačného stresu z tela.

3. Odstraňuje toxíny:

K dispozícii sú toxické prvky prítomné v našom tele, ktoré nielen robia nám slabý zvnútra, ale tiež zvyšujú závislosť na tvrdých nápojov a iných škodlivých požívatiny. Citróna kôry, pretože jeho obsah citrusové bioflavonoidy, pomoc pri odstraňovaní týchto toxických prvkov, ktoré sú v našom tele.

Rakovina 4. Súboje:

Sotva ľudia vedia, ale Lemon šupky sú tiež použité pri prevencii a liečbe rakoviny. Obsahuje salvestrol Q40 a Limonén, ktoré pomáhajú v boji proti rakovinové bunky v tele.

load...

5. Znižuje hladinu cholesterolu:

Tie sú tiež užitočné pri znižovaní hladiny cholesterolu v tele, čo vedie k udržaniu dobrého zdravia našich sŕdc. To je spôsobené prítomnosťou polyfenolových flavonoidov v citrónovej kôry.

6. Zabraňuje Heart Súvisiaci Podmienky:

Prítomnosť draslíka v citróna kôry pomôže v udržanie správneho krvného tlaku v našom tele. A okrem toho, citrón lúpe tiež pomôcť pri prevencii srdcových chorôb, infarktu a cukrovky.

7. Trvá na zdravie ústnej dutiny a hygiena:

Citrón šupky sú tiež skvelé pre orálne zdravie a hygienu. Vitamínu C nedostatok vyústi v zuboch súvisiace problémy, ako je krvácanie z ďasien, skorbut a zápalu ďasien. Lemon šupky sú bohaté na kyselinu citrónovú, ktorá pomáha v zakrývanie pre nedostatok vitamínu C a pomáha v boji proti týchto známych zubov a problémy súvisiace s ďasien.

8. Podporuje chudnutie:

Citróna kôry pomáha pri podpore chudnutia. Obsahujú zložku známu ako pektín, ktorý je zodpovedný za podporu chudnutia v tele.

9. Boj o pleť Súvisiace Podmienky:

Citron lúpe pomôcť v prevencii a boji proti kožné problémy, ako sú vrásky, akné, pigmentácie a tmavými škvrnami. Voľné radikály hrajú veľmi dôležitú úlohu v tomto procese. Tie sú tiež bohaté na antioxidanty, ktoré majú sklon k detoxikácii pokožky do veľmi značnej miery.

10. Ďalšie zdravotné výhody:

Existujú aj iné zdravotné výhody citróna kôry, ako je - očiste pečeň, posilňuje kapiláry, liečiť ušné infekcie, zlepšuje krvný obeh, znižuje svalové kontrakcie, prevenciu mŕtvice, atď

Najlepší spôsob, ako k jedlu Lemon šupky:

Dovoľte mi teraz naznačujú, že najlepší spôsob, ako k jedlu citrónovej kôry. Je len potrebné zachovať citróny v mrazáku, kým pred mrazom. Potom nastrúhame ich. Teraz môžete pridať tieto omrvinky do svojho šalát, čaj, alebo si môžete tiež môžete jesť priamo obliečkami s nejakým cukrom. To je najlepší spôsob, ako dostať obaja chuť a zdravotné prínosy z citróna kôry.

Nutričná hodnota citrónovej šupky:

Podľa databázy USDA Národnej živín pre štandardný referenčný

  • Každých 100 g podiel citrónovej kôry obsahuje 134 mg vápnika.
  • Každý 100 g kôry má 160 mg minerálov draslíka.
  • Obsahuje 129 mg vitamínu C na každých 100 g podiel
  • Za každú 100gm porcie, to je 10,6 g vlákniny.

Takže teraz, keď viete, že citrónová kôra používa,.

Zdroj obrázku: 1

load...