Zdravie a wellness

BRAT Diet - úžasne účinná diéta na hnačku

BRAT Diet - úžasne účinná diéta na hnačku

Ste trpí akútnou hnačkou? Nemá myslieť na jedlo priniesť chorých pocit žalúdka? No, v tom prípade je najlepšie držať sa Spratek diétu. Keď si myslíme, že slová, dieta ', prvá myšlienka, ktorá príde na myseľ, je hmotnosť a tuk straty. Slovo diéta nemusí vždy znamenať plán chudnutie. Jesť okrem bežného denného jedla jedlo obmedzeným spôsobom môže byť pre mnoho iných dôvodov tiež.

BRAT Diéta:

Spratek diéta je určená pre tých, ktorí trpia gastrointestinálne problémy, ako sú poruchy trávenia, hnačka, gastroenteritída, atď Keď máte akútnu žalúdočnú nevoľnosť, nemáte pocit, ako pri nejaké jedlo pre to môže zhoršiť stav, alebo dokonca vôňu potraviny môžu zhoršiť zvracanie. Čo je to Spratek diétu? Spratek diéta je skratka, kde B znamená Banana, R pre ryžu, pre jablčný a T k prípitku. Niektorí dokonca pridať čaj a jogurt, takže slovo Bratt. Jedná sa o vlákniny nízka pre ľudí, ktorí trpia žalúdočnú nevoľnosť. Diéta je tiež užitočné pre ženy, ktoré trpia rannú nevoľnosť počas tehotenstva. Jedlo poskytuje zvyšok do žalúdka, keď ste chorí.

Prečo toho fagana Diéta?

Keď človek trpí vracaním alebo hnačkou, po Spratek diétu by bolo ideálne. Diéta pomáha nahradiť stratené živiny z tela počas bludné stolice a zvracanie. Keď máte podráždený žalúdok, telo je ťažké prelomiť a stráviť komplexné potravu. Bland, jednoduché jedlo je jednoduchšie spracovať v takýchto situáciách. Banana a ryže sú spojiva, ktoré pomáhajú pri konstipačního. Pektín v jablčnú je ďalšia zložka, ktorá odrazí hnačka. Z tohto dôvodu brat strava pre hnačky je považovaný za najlepší diéta.

load...

A. Príjem tekutín je dôležité:

Osoba musí mať dostatok tekutín, aby sa zabránilo dehydratácii. Čisté tekutiny, ako je voda, číry vývar a ploché sóda môžu byť konzumované. Orálny rehydratačný roztoky môžu byť konzumované na doplnenie základných solí vyčerpané pri hnačke a vracanie. Žiadne kofeínové a sýtené nápoje, mlieko alebo alkohol by mali byť konzumované v priebehu obdobia. To môže spôsobiť hnačku horšie. Existujú obchodné nápoje k dispozícii na trhu, ktoré môžu byť konzumované s Spratek diétu. Má ingrediencie podobné banánu, jablčný, hnedá ryža pyré a elektrolytov v kombinácii. Ako ďaleko sú dobré tieto obchodné nápoje, je potrebné ešte nevidel. Je vždy lepšie sa držať čisté, čisté a prevarenej vody pri hnačke znížiť problém.

B.-Term Short Diéta:

Spratek Diéta sa obvykle odporúča pre malé deti, ktorí trpia gastrointestinálne problémy. Akonáhle sa usadí na podráždený žalúdok, to je najlepšie pokračovať v normálnu stravu. Spratek diéta má minimálnu proteín, energie, vápnik, vitamíny, tuky, vlákninu a železo. To by sa malo pokračovať len na krátku dobu.

Spratek diétu, nasledoval po dlhú dobu, môže vás podvýživou, pretože nemá prvky zdravej výživy. Je dôležité pokračovať v normálnu stravu najmenej do 48 hodín od podráždenia žalúdka. Táto diéta je určená len pre správu hnačka alebo podráždený žalúdok. To nie je v žiadnom prípade vyliečenie problému.

load...

V prípade, že BRAT diéta nezahŕňa príznaky aj po 48 hodinách, je najlepšie sa poradiť s lekárom pre gastrointestinálne problémy.

Dnes mnohí lekári nie sú spokojní s Spratek diétu. Žiadajú pacientom pridať ďalšie nevýrazné potravín do jedálnička, ako sú varené zemiaky, saltine sušienky, vývar, bez kože kurča, atď Jedna vec je mať na pamäti, je obmedziť príjem vlákniny, pretože to môže spôsobiť ďalšie plyn alebo nadúvanie v brucho.

Dúfam, že ste našiel post informatívne. Do podeliť o svoje myšlienky nižšie.

load...