Zdravie a wellness

14 najlepších výhod Green Cardamom pre pokožku, vlasy a zdravie

14 najlepších výhod Green Cardamom pre pokožku, vlasy a zdravie

Zelený kardamom, vedecky nazýva Ellettria cardamomum, je veľmi populárny korenie predstavovať zelenú šupku a malých hnedých semien. Je známe, že je, pravda, kardamóm 's unikátnou gáfor-ako aróma a vynikajúce liečivé vlastnosti. Korenie je možné rozdrviť a používať v potravinách pre zvýšenie chuti pokrmov. Esenciálny olej pripravený z tejto byliny je tiež prínosom pre našu pokožku a vlasy. Ak chcete vedieť o tom, ako zelená kardamónu môže zlepšiť naše zdravie, pokožku a vlasy, prejsť zvyšok článku.

Výhody Green kardamóm pre zdravie

1. Po prvé, zelený kardamom je veľmi proti karcinogénne. Niektoré štúdie preukázali, že korenie je schopný zabíjať rakovinové bunky, a tým bráni šíreniu rakoviny. Je to v podstate zvyšuje množstvo glutatión S-transferáza (GSTs), metabolické isozymy, ktoré majú silné antioxidačné vlastnosti, v našom tele, ktoré zadržiava reprodukciu rakovinových buniek v našom hrubom čreve. Preto je veľmi účinná pri liečbe rakoviny hrubého čreva.

2. Zelený kardamom semená, prášok a dokonca aj olej môže posilniť naše trávenie a dajte nám úľavu od nadúvanie. Podľa E monografie nemeckej komisie, je to jeden z najlepších prírodných prostriedkov pre dyspepsii. Je možné, aby celý proces trávenia hladšie zvýšenie chuti do jedla, reguláciu sekréciu kyselín v žalúdku a zmiernenie časté žalúdočné kŕče.

load...

3. Green kardamónu sú použité na prípravu zažívacie tonikum. To je tiež považované za prírodný liek na brušné plyny.

4. Silná vôňa zelený kardamom je veľmi užitočné pri liečbe zápach z úst alebo zápach z úst. To môže tiež pomôcť nám udržať naše zdravie ústnej dutiny tým, že bráni orálna infekcia, ťažkú ​​bolesť zubov a žlté zuby.

5. Zelená Mletý má hlboký pozitívny vplyv na našu nervovú sústavu, pokiaľ sú konzumované s medom. To môže zmierniť nervovej slabosti a zvýšiť našu úroveň spoľahlivosti výrazne.

load...

6. Bylinný čaj pripraviť zmiešaním zelený kardamóm a škoricu môžete kúzliť na bolesť v krku. Musíte kloktať s ním aspoň dvakrát denne, pre získanie čo najlepšieho výsledku.

7. Byť otepľovania korenie, môže zelený kardamom chrániť nás počas zimy. Zlepšuje krvný obeh a udržuje celé naše telo v teple.

8. Základný olej extrahovaný zo zeleného kardamonu môže byť uvedený do paráka a zhlboka sa zbaviť prechladnutia, kašeľ a dýchacie zápchy.

9. Bolo tiež zistené, tento jedinečný korenie nám zmiernenie bolesti hlavy, točenie hlavy, závraty, vyčerpanie a depresie.

Výhody Green kardamóm pre pleť

10. Zelený kardamom je jedným z najsilnejších antioxidantov bylín, ktoré pracujú ako detox a očistiť naše telo interne. Ako toxíny sú odstránené z nášho systému, naša koža sa stáva zdravý a žiariace.

11. Antioxidačné vlastnosti zeleného kardamonu čo nám pomáha udržať starobe na uzde. Pravidelná konzumácia zeleného kardamónu cez použitie v potravinách alebo kardamónu silica je veľmi efektívny pri odstraňovaní vrások, jemné linky a stareckých škvŕn.

12. Zelený kardamom je tiež známe, že zvýši naše funkcie pečene a udržať našu krv zadarmo zo všetkých druhov nečistôt. Výsledkom je, že môžeme držať ďalej od kožných infekcií a získať dokonalú pleť.

Výhody Green Cardamom na vlasy

13. Už som hovoril o anti oxidačný silu zeleného kardamonu. Je to prospešné nielen pre našu pokožku, ale aj pre naše vlasy tiež. Vzhľadom k tomu, odstraňuje toxické látky z nášho interného systému, naše vlasy zostane zdravé a krásne.

14. Korenie tiež chráni naše vlasy zo strany potenciálnych škôd. To je naše vlasy silný od korienkov a dodá im lesk na to.

Takže jednoducho patrí korenie do svojho denného jedla a vyťažiť maximum z jeho prospešné vlastnosti.

V prípade, že výrobok bol pre vás užitočné, že zanechajte nám komentár.

load...