Zdravie a wellness

Klenbuterol pre chudnutie - Ako to funguje, výhody

Klenbuterol pre chudnutie - Ako to funguje, výhody

Mnohí z nás Diss chudnutie prášky. Existuje pravdepodobne viac spory spojené s týmito liekmi sú v porovnaní s počtom farmaceutických spoločností, ktoré ich predávajú. Rovnako ako vy, aj ja sklon pozerať sa na ne s vážnym obavám a skepsa. Avšak, existuje mnoho z vás, ktorí by chceli, aby tieto prášky rýchlo schudnúť. Takže by ste mali vziať? By mali byť v bezpečí? Ak chcete zistiť, som si vybral najviac běsnil o chudnutí pilulku, klenbuterol. To pomohlo mnoho žien a mužov schudnúť. Takže to naozaj funguje, alebo by ste sa tomu vyhnúť? Poďme zistiť!

Čo je klenbuterol?

Clenbuterol, populárno známy ako člen, je bronchodilatátor a decongestant. To je väčšinou používaný na prevenciu astmatických záchvatov. To je steroidné látka podobná, ale nie steroid, a spadá do kategórie p2 agonistov. Tento liek je veľmi podobná stimulačných drog, ako sú amfetamíny a adrenalínu. To znamená, že člen má adrenalínové podobné účinky na telo. Stimuluje beta - 2 adrenergné receptory a má anti-katabolické a termogénny účinky. Člen je k dispozícii ako clenbuterol hydrochloridu. Poďme zistiť, ako clenbuterol spaľuje tuk v ďalšej časti.

Ako sa clenbuterol Aid chudnutie?

Klenbuterol, beta - 2 adrenergné receptor, môže iniciovať podobné fyziologické účinky ako adrenalín robí. Stimuluje beta - 2 receptorové subtypov v adrenergného systému, čo má za následok zvýšenie cAMP (derivátu ATP potrebného pre bunkovú presluchu). To zase zvyšuje proteín kinázy A (enzým, ktorý reguluje cukor, lipidov a glykogénu metabolizmus) aktivitu, ktorá vyvoláva lipázy alebo spaľovanie tukov účinku v tele. Stimuluje ďalších ciest, ako dobre, že pomôcť spaľovanie tukov cez biologický proces nazýva mastné oxidácie kyseliny. Tento tuk je potom použitý ako zdroj energie na plnenie telesných funkcií. Aktivuje mitochondrie uvoľniť ATPS a rýchlosť metabolizmu stúpa. Je dobre známe, že zvýšený metabolizmus pomáha pri chudnutí. V ďalšej časti sa budeme povedať, ako vziať klenbuterol, aby dosiahli čo najlepšie výsledky.

load...

AKO SA klenbuterol na chudnutie

Kulturisti, celebrity, modelky, športovcov a dieters trvať Člen v "rezných cyklov" - to najlepší spôsob, ako vziať klenbuterol. Kontinuálne príjem tohto lieku vedie telo k vytvoreniu tolerancie, a beta - 2 adrenoreceptory stávajú menej citlivé na klenbuterol. Z tohto dôvodu by mali byť prijaté v cykloch. Tu je cyklus môžete sledovať:

 • Dva týždne na - dva týždne preč
 • Dva dni - dva dni voľna

Takže, koľko clenbuterol by ste mali vziať? Pozrite sa na dvojtýždňové dávkovači tabuľka nižšie.

Clenbuterol dávkovanie Pre Chudnutie

Jedná sa o klenbuterol iba dávka plán na dva týždne pre ženy. Uistite sa, že by ste sa poradiť so svojím lekárom skôr, ako začnete chudnutie pilulku. Tiež majte na pamäti, že ženy by sa mali vyhnúť užívaniu vyšších dávok. Dávkovanie Klenbuterol pre ženy mali typicky medzi 20 až 80 mcg.

load...
 • Deň 1,2,3,4,5 - 20 mcg
 • Deň 6,7,8,9 - 40 mcg
 • Deň 10,11,12 - 60 mcg
 • Deň 13,14 - 80 mcg

Po dokončení 14. Deň, neberte klenbuterol počas dvoch týždňov. Potom pokračovať v cykle. Tento cyklus môžete pokračovať v 15 krát viac. Ale pozor, neprekračujú 16 cyklov klenbuterol za rok. Tiež sa 8 - 20 týždňov off potom, čo ste dokončili ročné dávku klenbuterol. Takže na konci to, akú veľkú váhu strata môžete očakávať? Odhalili v ďalšej časti!

Koľko Chudnutie sa očakáva od klenbuterol?

Záleží na prístupe budete mať a úroveň života zmeny, ktoré urobíte vo svojom každodennom živote. Ale zvyčajne, ak budete postupovať podľa vyššie uvedeného dávkovania plán, jesť zdravé, cvičenie, a dostať správne oddýchnuť, mali by ste prísť o 3 - 4 libry týždenne. Čo je skvelé, keď vidíte konečný výsledok po roku. To môže tiež ukázať skvelé výsledky po mesiaci, najmä ak potrebujete schudnúť na blížiace sa udalosť.

Rovnako ako všetky ostatné drogy, clenbuterol má svoje klady a zápory. Pozrime sa.

Najlepšia vec, o klenbuterol

Väčšina chudnutie prášky a diéty viesť k strate svalovej hmoty. Ale to nie je tento prípad s klenbuterol. Clenbuterol je katabolický, čo znamená, že rozoberie tuk, ale to je tiež anabolické, čo znamená, že ak bude zabrániť strate svalovej hmoty, ale stimulujú rast kostnej hmoty. Ako budete budovať svalovú hmotu a kostnej hmoty, vaša váha na váhe nemusí vykazovať veľký rozdiel, ale uvidíte štíhlejší a tónovaný telo. Je to preto, že sval je hustejšia než tuk, a tak 1LB sval vyzerá štíhlejšie než 1 libry tuku. To je dôvod, klenbuterol je tak populárne medzi kulturistami. Tu je zoznam populárnych obchodnými názvami klenbuterol.

Klenbuterol obchodnými názvami

 • Clenbutarall
 • Clenabol
 • Clenbutaroll
 • Ventipulmin
 • Sopharma Člen
 • SPIROPENT
 • Clenbuterol hydrochlorid

Ale najväčší otázkou je, či si môžete vziať klenbuterol na chudnutie. Tu je to, čo by ste mali vedieť.

Môžete si vziať klenbuterol na chudnutie?

Ak máte 10 - 15 libier nadváhu, môžete použiť klenbuterol. Pôsobí to najlepšie, keď ste v dobrej kondícii a chcú byť v skvelej kondícii. Ale ak ste veľmi obézni a je potrebné stratiť veľa na váhe, clenbuterol, nie je pre vás. Vaše chudnutie by sa mala začať pod dohľadom skúseného profesionála s správnej výživy, cvičenia a doplnky. Po strate dobré množstvo tuku, môžete použiť klenbuterol zbaviť posledného bitu tuku a budovať svalovú hmotu.

Ďalším veľkou otázkou je, či klenbuterol je v bezpečí. A to je zodpovedaná v ďalšej časti.

Je clenbuterol Bezpečné chudnutie?

Pred použitím klenbuterol na chudnutie vždy poraďte so svojim lekárom. Clenbuterol, rovnako ako iné drogy, nemusí byť bezpečné, ak ste nadužívanie alebo zneužitia ho. Ak váš lekár vám nedáva vôľu použiť klenbuterol, mali by ste jednoducho používať. Vyhnúť, ak trpíte srdcovým ochorením, úzkosti a vysoký krvný tlak. To môže tiež predstavovať vážne zdravotné riziko, ak predávkovať sa schudnúť rýchlo.

Keď sa užíva v správnych dávkach pod vedením profesionála, môžete žať mnoho výhod klenbuterol. Tu je zoznam výhod pri klenbuterol schudnúť.

Výhody klenbuterol na chudnutie

 • Klenbuterol zvyšuje tolerancia a vytrvalosť úrovne v tele. Áno, môžete tlačiť sami dodržiavať prísne cvičenie rutiny pre spaľovanie pár kíl. Okrem toho, clenbuterol tiež znižuje bolesti svalov v dôsledku ťažkého tréningu.
 • Chráni srdce a pľúca počas procesu chudnutia. Aj keď cvičenie sa zvyčajne vykonáva pod odborným vedením, môže existovať niekoľko cvičení, ktoré majú vplyv na srdce. Tento liek je určený pre ovládanie také výkyvy.
 • Klenbuterol napomáha štiepeniu mastných kyselín prítomných v tele, čo urýchľuje chudnutie. Takže, ak hľadáte pre rýchle výsledky, tento liek je cesta vpred. Herci a modely, ktorí sa chcú hromadne nahor alebo schudnúť pre určitú rolu alebo reláciu môže obrátiť na tejto drogy pre rýchle výsledky.
 • Liek sa obvykle užíva u vitamínov a ďalších energetických doplnkov, čím sa zníži potreba veľmi prísnu diétu režimu. Aj keď jedlo je dôležité, aj keď sa podrobí si na také fyzicky náročné aktivity, môžete občas ukradnúť jeden deň pre seba.

No, môže mať clenbuterol tiež nepriaznivý vplyv, pokiaľ nie je používaný správne. Tu sú nežiaduce účinky klenbuterol.

Klenbuterol Vedľajšie účinky

 • Vzhľadom k tomu, že tento liek pôsobí ako adrenalín, jeho použitie v prebytku môže zvýšiť frekvenciu srdca a môže viesť k infarktu. V niektorých prípadoch to môže viesť k svalovej hypertrofie.
 • Akonáhle sa dostanete zvyknutí sami fit a aktívny, môžete získať závislý. A akonáhle prestanete užívať liek, môžu sa vyskytnúť abstinenčné príznaky a stres.
 • Nadužívanie môže viesť k nevoľnosti, vracanie, potenie, nespavosť, úzkosť a zvýšenie krvného tlaku.
 • Klenbuterol môže spôsobiť pokles taurínu a draselné obchody tela, čo môže mať za následok vznik kŕčov.
 • Môže tiež dôjsť k bolesti hlavy, trasenie rúk a nadmernú chuť k jedlu.

Doplnky stravy

Poraďte sa s lekárom vedieť, či by ste mali mať nejaké clenbuterol doplnky chudnutie. Všeobecne platí, že keď budete mať klenbuterol na chudnutie, môže vyčerpať draslík a taurín ukladá v tele. Pre kompenzáciu tejto straty, mali by ste mať draslík a taurín doplnky.

Hoci Klenbuterol je veľmi populárny, to nie je legálne v mnohých krajinách. Tu je to, čo som našiel.

Je clenbuterol zakázaný v niekoľkých krajinách?

Áno, klenbuterol je zakázaný v krajinách, ako sú USA, Austrálii, Veľkej Británii, Novom Zélande, Kanade a mnohých ďalších krajinách. V týchto krajinách, nemôžete kúpiť klenbuterol ako doplnok alebo strata hmotnosti pilulky, ale to sa používa na veterinárne účely. Clenbuterol bola zakázaná, pretože niektorí ľudia sa predávkoval seba a poškodil ich zdravie vážne. Vzhľadom k tomu, lekári nemohli kontrolovať nadužívaniu tejto drogy, to bolo nakoniec zakázaná. Avšak, to je ešte legálne v krajinách, ako je Čína, India, Bulharska a Mexiku.

Záverom možno konštatovať, klenbuterol môže byť veľmi efektívne, ak sú použité v rámci riadneho vedením zdravotníckeho pracovníka. Ak sa rozhodnete ho použiť, poraďte sa so svojím lekárom, rovnako ako vaše dietológ vedieť, či by ste mali vziať túto drogu. Avšak, ja odporúčam, že budete jesť dobre a cvičenia pravidelne, ako schudnúť. Vzhľadom k tomu, chudnutie rýchlo na úkor svojho zdravia, je to nestojí.

Postarať!

load...